Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kızcelerimmm,dünyanın en güzell anneleriiii
yarın asılama olucak,dualarınızı bekliyorumm :KK43: :KK43:
insallahhh bende anne olurummmmmmm :KK43:(((

canımm dualarım seninle ve diğer anniş adaylarıyla :)
inşallahhh iyi sonuçlar verir aşılamann..
Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallahhhh

Evet canim bugun arastirayim yarin giderim.evet can buldu kuzum zaten onu dusundukce cok kotu oluyorum bogazim dugumleniyor.ben uzulursem o da etkilenicek ama ben onun icin uzuluyorum beni birakmasin diye.

Birakip gitmesin annesini bir can o artik sesli dusunuyorum "Birakma beni"diyorum o duymasa da Allahim duyuyo beni.

o da duymasa da hissediyo annesi,güzel düşün olur mu,bebeğin de mutlu olsun, doktor araaştır güzelce git bakalım o ne dicek çünkü her doktor farklı bi yorum yapıo, vee güzel güzel dinlen tatlım tamam mı, yorma kendini hiç bacaklarını uzat öle otur.
ankarada olsan kendi doktorumu önerirdim yaa:KK43:
sen içini ferah tut, de ki bebeğim benimle beni bırakmıcak ben de onu bırakmıcam. tamam mı güzel hisler gönder ona hep

hani sürekli ayakta çalışanlar varya onları kastediyor canım :KK66: mesela öğretmenler mesela satış temsilcileri mağazalardaki :)
ilk aklıma gelenler :)
sen ben buna dahil değiliz :)) ama sende değişik belirtiler ilk günden başladığı için heppp :) hahah
hayırlısıyla iyi haberi alırsakkk :)

Belirti arayınca bulunuyo canım =) psikolojik işte tamamen =) şuan yok ama belirtim yada içimdeki sesi susturuyorum ondan heheheh =)

küsermiyim hiç canım seni de bebişini de üzermiyim hiç, sadece biraaz hassasım bu aralar
bu aralar bulanık olursun zaten taki 4. aya kadar, bebeğini hissedene kadar
biliyosun bi ara ben de bunalımdım ama şimdi bebeğim var hissediyorum,mutlu oluyorum.
siz nasılsınız,bebeğin nasıl

evett küsmeee..Hepimiz hassaslaştık..noluyor yahuuu :)
evet kafan hep durağan..mal gibiyim..bu halime sinir oluyorum ama..odaklanamıyorum hiçbirşeye..
senin sonucun nolduu? oğluşumdan haber verr :))

biz iyiyiz.büyüyor bebeğimm..daha erken olmasına rağmen cinsiyet tahminleri varr:)) hahah
öyle yuvarlanıp gidiyoruz:))

canımm gelmişsinn tekrarr hoş geldinnn :) çokk sevindimm bebişin iyi olmasına maşiallah hep annesine güğzell haberle göndericekk inşallhh :))) aaaa ne cd si bizim hiçç cd mizzz olmadııı :) benm çocuğumm demeycek mii anne neden bizim cd mizz yokkk hemen ilk kontrolde soruyorum :) biz telefona çektik hep canımm :)

hoşbulduk tatlım.canım bu ayrıntılı ultrason işte 21. haftadan sonra yapılıyo,bize de şimdiye kadar vermemişlerdi ama bu renkli oluyo ve cd ye çekip veriolar. o kadar güzelki kıpır kıpır herşeyini görüosun:):) sizin de gelecek o günler:)

Kizlar ben sabah muayene oldum ama moral bozuklugundan bi yazamadim.bebisi gordukk, kalp damarlari calismaya baslamis sanki ufak bi agiz acilip kapaniyor gibiydi goruntusu, kese olmasi gerektigi gibi buyumus 5+5 gorundu.ama maalesef plesenta sagliksiz doktor %50-50 sans verdi gebeligin devami icin.dusuk riskim var anlayacaginiz yine.plesenta sagliksizmis ama bebegin gelismesine yetiyor simdilik dedi doktor.kanamam biraz artti gibi baska bir doktora daha mi muayene olsam acaba diyorum.istanbulda doktor oneriniz var mi Anadolu yakasinda Beykoz'a yakin.

bu kez kotusune hazirlikli olacagim baglanmayacagim dedim ama o hareketlerini gorunce kendimden gectim resmen.eger yasarsa bebegim haftaya carsamba kalp atislarini dinlemeye gidecegiz.doktordan ciktik aglamaya basladim hala da agliyorum lutfen dua edin icimde atan kalp durmasin Rabbim onu bana bagislasin.

Icinizi kararttim kusura bakmayin.

ahhhh kuzummm benimmm çokk üzüldümm :KK43:( ama senn canını sıkma kenddine dikkat et biraz rapor al dinlen kendine iyi bak bol bol dinlenmen lazımm sana söyledik okadar :KK43: ama bencede başka bir doktora daha görün derim değişkenlik gösterebilir ve bunun bir tedavisi var progrestan veriliyor takviye ediliyor serumla sıvı desteği sağlanıyor kuzm ne olur dikkat et kendine ve yatış iste hastane de kal bir kaç gün ve kesinlikle farklı bir doktora görün kuzmm benmm inşallah alcaz hepimiz kucağımızaa :)

Cok heycanliyim bebekimmm kistte yok suan ama benim kasiklarim agrimaya basladi daha 7. Gunundeyim reglinin

aaa erken yumurtlamış olabilir misin acaba ama doktorun haftaya çağırdı iğne için, yumurtladığın zaman yapılması gerekmiyo mu iğnenin. şükür kist temizlendi canım şimdi sıra kist gitsin bebiş gelsinnn:):)

Canim benim..
Hic oyle bisey demedi bana ana ben progestan kullaniyorum dusuk onleyici bi de hergun karnimdan igne vuruyor zaten.tiroid testi icin kan verdim.sonuc.icin cuma gunu gidicem o zaman sorabilirim tatlim.

Psikolojim altust ustuste ayni ayni seyi yasama ihtmali beni bitiriyor.

Bebegimin o atan damatlatini kalbini verene kurban olurum bu cok farkli bi duygu Rabbim hickimseye yasatmasin ama gercekten kaybetme korkusu cok kotu.

canım bence bı arastr nette fılan war ole bı ıgne olanları duydum cunku
bıde tıroıdle alakası olabılırmıymış bu durumun

hoşbulduk tatlım.canım bu ayrıntılı ultrason işte 21. haftadan sonra yapılıyo,bize de şimdiye kadar vermemişlerdi ama bu renkli oluyo ve cd ye çekip veriolar. o kadar güzelki kıpır kıpır herşeyini görüosun:):) sizin de gelecek o günler:)

hımm o zamann tamm benm çocuğumunda cd si olsun sonra bana anne beni sokkatan mı aldınız dediğinde çıkarır gösteririm :) inşallah görürüz kuzum bizde

Kubrammm varligin icin tsk.ler

Onun yasadigini ama belki bir zaman snra olamayacak olma ihtimali cok uzucu..ekranda hareketlerini gorunce icim icime sigmadi mutluluktan ama doktorun odasina gecince kaynar sular dokuldu basimdan asagi.buz kestim.ne bisey sorabildim ne tepki verebildim.Cok daha kotulerini yasayanlar var ama herkesin tasidigi yuk kendine agir derler ya gercekten oyle.

Musmutlu birhamilelik donemi beklerken halime bak.Vardir yaradanimin bi bildigi.Doktor arastircam canim mutlaka.

Canim benim..
Hic oyle bisey demedi bana ana ben progestan kullaniyorum dusuk onleyici bi de hergun karnimdan igne vuruyor zaten.tiroid testi icin kan verdim.sonuc.icin cuma gunu gidicem o zaman sorabilirim tatlim.

Psikolojim altust ustuste ayni ayni seyi yasama ihtmali beni bitiriyor.

Bebegimin o atan damatlatini kalbini verene kurban olurum bu cok farkli bi duygu Rabbim hickimseye yasatmasin ama gercekten kaybetme korkusu cok kotu.

bitanemm nolur üzülmeee..
bak sen yapman gerekenleri güzelce yapıyorsun.. bunu sen dahil hepimiz biliyoruz..
ve en önemlisi bebeğinde biliyor..
annesi bırakmayacak Allah'ın izniyle.. ama bence sen rapor ya da izin alll.. dinlen.. hatta durumunuz uygunsa bence işten ayrıll..
hep iyi düşün esranın dediği gibi canımm..
bebeğin seni duyacaktır eminimm.
Rabbim sen bebeğini betüle bağışlaaa..

bebişkomm seninkiler fındık kurdu daha da ondannn :))
göbüşten görülmemesi doğall :)) kuzucuk onlar kuzucukk :)
değerinde zaten haftana göre normal..daha da çıkınca bebişler büyüyecek annesi :)
bizede ultrason görüntüsünü verdi :) eşim elinde gezdirdi tüm gün..bu bebiş bu beslenme simidi diye :) gösterip duruyorr :))
Allah sizede görmeyi nasip etsin canım benim :)

ay ewet ya tam bı fındık kurdu canım bı buyumedıler ya..
sen 6+4 sen ben hıc deılımdır 6+0
son adetıne gore sen kac hafta gozukuon canım

can kuşummmmmmm :) hoşgeldinnn..bi denk gelemiyoruz..bende özledimmmmmmm :KK43:
napıyorsunnn?çocuğummm nasıllll :))

evettt tatlımm yaaa bir denkk gelemedik ama benm internetim bu gün çok kötüydü bende sinir krizi geçirmemek için çıktım evde oyalandım şimdi düzelmiş gibi ama bakalımm :) çoçuğumm iyi teyzoşuu senn bebişş nasıll :)

Onun yasadigini ama belki bir zaman snra olamayacak olma ihtimali cok uzucu..ekranda hareketlerini gorunce icim icime sigmadi mutluluktan ama doktorun odasina gecince kaynar sular dokuldu basimdan asagi.buz kestim.ne bisey sorabildim ne tepki verebildim.Cok daha kotulerini yasayanlar var ama herkesin tasidigi yuk kendine agir derler ya gercekten oyle.

Musmutlu birhamilelik donemi beklerken halime bak.Vardir yaradanimin bi bildigi.Doktor arastircam canim mutlaka.

canım sana demiştim bi doktor hatırlıyormusun ona git muhakkak süper doktor tek kelımeyle...

evett küsmeee..Hepimiz hassaslaştık..noluyor yahuuu :)
evet kafan hep durağan..mal gibiyim..bu halime sinir oluyorum ama..odaklanamıyorum hiçbirşeye..
senin sonucun nolduu? oğluşumdan haber verr :))

biz iyiyiz.büyüyor bebeğimm..daha erken olmasına rağmen cinsiyet tahminleri varr:)) hahah
öyle yuvarlanıp gidiyoruz:))

evet bu hormonlar mahvediyo bizi sanırım.
benim sonuçlar güzel çıktı canım çok şükür herşeyi yerli yerindeymiş, darısı bütün hamişlere
oğlun öle esniyo gülüyo dün babasına tekme attı ilk defa ve kendini tanıttı:):)
ayrıntılı ultrasondan sonra cd verdiler izleyip duruyoruz hareketlerini
elleriyle yumuk yumuk yüzünü kapatıyo sonra gülüyo
doktor oyun yapıo bize şuna bak dio:)

aman iyi olun canım git gide daha da iyi olacaksın

canım bak büşranın önerdiği varmış ya ona gitsene, nolurr güzel düşün bebeğin sana el sallıycak göreceksin inan bana:KK66: her zaman yanındayız,diceksin burda ilk tekmesini atttı diee bak göreceksin

X