Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canımm benmm olurmuu hepp aklımdasın ama biliyorum ki müsait olduğunda giriyorsun hatta bazen girmeni bekliyorum birşeyy soracak oluyorum ama yoksunn :KK43: sende artıkk birazcık girmeye çalışş kendini özletme :) bebişn nasıl test sonuçlarını aldın mı ?

canım ben sana dedim soracak olursan yaz istediğiiz zaman maile uyarı geliyo hemen dönmeye çalışırım.mailim hep açık. girmeye çalışıyorum ama işlerim o kadar fazla ki,proje işi olduğu için hiç bitmiyo. aldım canım ayrıntılı ultrason vardı herşeyi çok güzel yolundaymış şşükür, doktor hareketlerini cd ye çekip verdi izleyip duruyoruz:) oğluşumla tanıştık iyice, çok güzel:)

ben bilmem banane, sen kalp atışını duyunca hemen bana haber verecektin hani:KK43:
neyse canım duymuşsun güzel haberleri almısşın ya çok sevindim. artık taramalar başlıcak, gitgitde bebişin el sallamaya başlıcak ekrandan sana,güzel zamanların başlıyo:)

evet demiştimmm :KK43:(( ama pazartesi eşimle akşam 5 e kadar gergindik tartıştık hep :KK43:((
dün de düzelir gibi oldu aynı devam etti..kafam gitti.bi girip siteye yazıp çıktım :KK43: bugünde sabahtan iyi olunca girdim..ama kafam bulanıkk..nolur kusuruma bakmaaa :KK43:((
böyle şeyleri hiç unutmam ama kafam öyle bir gitti kii :KK43:
bide doktor ilk baktığında kesenin içi boş dedi :KK43:( aklımı aldı zaten ordaa :KK43:(
sonra ultrason cihazı eskiymiş..ondan görünmemiş.alttan baktılar o zaman gördüler :KK43:( yani gergn güne başladım.üstüne eşimle tartışmalar gün boyu.. benim kafa kalmadıı :KK43:(
sen iyi misinnn?

kızlarrrrr ben geldimmmm bu günnn biz rahattt konuşamadıkkk kübramm seni çokk özledimm hiçç görüşemiyoruz sankiii artıııkkk :KK43:

Evet canim bugun arastirayim yarin giderim.evet can buldu kuzum zaten onu dusundukce cok kotu oluyorum bogazim dugumleniyor.ben uzulursem o da etkilenicek ama ben onun icin uzuluyorum beni birakmasin diye.

Birakip gitmesin annesini bir can o artik sesli dusunuyorum "Birakma beni"diyorum o duymasa da Allahim duyuyo beni.

ama bebk olursa evleniriz evlenmeme gibi bir şansımız olamazkiiii :KK43: öyle vicdansız biri değil ... ben ona kendimi koşulsuz şartsız bıraktığım için sanırım böyle oldu hiç kendimi geri çekmedim duygularıma göre deli gibi yaşadım sonuç böyle oldu sanırım yanlış yerdeyim sizler ne güzel evlisiniz ve mutlusun allah bozmasın ama benim sizin aranızda olmamam lazım sanırım teşekkürler destek için

işte bu son cümleyi söyleyerek hataya düştün..
bizim aramızda herkes olabilir..burası evli mutlu çocuklu sitesi değil ki :))
canım benimm..herkes evli de olsa sorun yaşıyor kavga ediyor..çocuk olsa bilee..
ama bizim sana demek istediğimiz sen kendini ateşe atarsın bebekle..

bir kere duygularından arındır kendini öyle düşün..
iyi gitmeyen ilişkilerde bile çocuk önermiyorlar..
tamam diyelim söyledik hamile kaldın nasıl bu kadar eminsin evleneceğine?
adam evlenmek için bile iş derken işin içine çocuk ve onun masrafları girince sana bunu karşılayamayız aldır derse napacaksınn??
hadi bunu söyle bakalımm

kızcelerimmm,dünyanın en güzell anneleriiii
yarın asılama olucak,dualarınızı bekliyorumm :KK43: :KK43:
insallahhh bende anne olurummmmmmm :KK43:(((

canım ben sana dedim soracak olursan yaz istediğiiz zaman maile uyarı geliyo hemen dönmeye çalışırım.mailim hep açık. girmeye çalışıyorum ama işlerim o kadar fazla ki,proje işi olduğu için hiç bitmiyo. aldım canım ayrıntılı ultrason vardı herşeyi çok güzel yolundaymış şşükür, doktor hareketlerini cd ye çekip verdi izleyip duruyoruz:) oğluşumla tanıştık iyice, çok güzel:)

canımm gelmişsinn tekrarr hoş geldinnn :) çokk sevindimm bebişin iyi olmasına maşiallah hep annesine güğzell haberle göndericekk inşallhh :))) aaaa ne cd si bizim hiçç cd mizzz olmadııı :) benm çocuğumm demeycek mii anne neden bizim cd mizz yokkk hemen ilk kontrolde soruyorum :) biz telefona çektik hep canımm :)

ilgilenmiyo muyum aşkolsun bana da bunu diosan:KK43: canım sen de çatlatma iğneni olacaksın okuduğum kadarıyla ilk 3 ay içinde hamile kalma oranı çok yüksek oluyomuş,inşallah canım inşallahh senin de öle olurrrrr,hemencecik verirsin güzel haberi bize

Cok heycanliyim bebekimmm kistte yok suan ama benim kasiklarim agrimaya basladi daha 7. Gunundeyim reglinin

en son cuma gıttıgımızde karından goremedı yıne canım vajınadan gordu işte ewet yuwarlak bı daire gıbı ama benımkıler cok mınıktı ya nokta gıbı keseydı..zaten kan degerımde 2437 cıktı..
ıkı tane yanyana nokta gıbı kese
ınşallah yarın gıttıgımde buyumuş olurlar ya canımmm
bıde bıze resmını werdı
yanında rakamlar war ama anlamadım hıc bısey
kac gunluk oldugumuda bılmıom
son adete gore bugun 6+0 canım

bebişkomm seninkiler fındık kurdu daha da ondannn :))
göbüşten görülmemesi doğall :)) kuzucuk onlar kuzucukk :)
değerinde zaten haftana göre normal..daha da çıkınca bebişler büyüyecek annesi :)
bizede ultrason görüntüsünü verdi :) eşim elinde gezdirdi tüm gün..bu bebiş bu beslenme simidi diye :) gösterip duruyorr :))
Allah sizede görmeyi nasip etsin canım benim :)

Ayakta olmamak gerektiği derken anlamadım ki :S

hani sürekli ayakta çalışanlar varya onları kastediyor canım :KK66: mesela öğretmenler mesela satış temsilcileri mağazalardaki :)
ilk aklıma gelenler :)
sen ben buna dahil değiliz :)) ama sende değişik belirtiler ilk günden başladığı için heppp :) hahah
hayırlısıyla iyi haberi alırsakkk :)

yaaaa şimdi kendimi nasıl suçlu hissettim anlatamammm :KK43:(((( haklısın demiştin benim kafam pazartesiden beri bulanık iki gündür de düzgün girmiyorum :KK43: kusura bakma canımmmmmm...
nasıl oğluşum iyi miii??
küsmesin bizee sende küsme bizeee :KK43:(((

küsermiyim hiç canım seni de bebişini de üzermiyim hiç, sadece biraaz hassasım bu aralar
bu aralar bulanık olursun zaten taki 4. aya kadar, bebeğini hissedene kadar
biliyosun bi ara ben de bunalımdım ama şimdi bebeğim var hissediyorum,mutlu oluyorum.
siz nasılsınız,bebeğin nasıl

ama hep kaçırdın günleri tatlım bu sefer yakaladın bence, inaşşalllaahhhhh[/Q

inşlhhhh canım inan ki eşimle kavga edip tartıştığmzda alttan alıyorum ki haklı olduğumda ki akşam yapalım bu günleri boş geçirmeyelim dye örnek dünn :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ama cumadan sonraa yandıııı çünkü işim bitmiş olucakkk :KK1::KK1::KK1::KK1:
olur diyorsun yanii inşlhhh bakalım

ama bebk olursa evleniriz evlenmeme gibi bir şansımız olamazkiiii :KK43: öyle vicdansız biri değil ... ben ona kendimi koşulsuz şartsız bıraktığım için sanırım böyle oldu hiç kendimi geri çekmedim duygularıma göre deli gibi yaşadım sonuç böyle oldu sanırım yanlış yerdeyim sizler ne güzel evlisiniz ve mutlusun allah bozmasın ama benim sizin aranızda olmamam lazım sanırım teşekkürler destek için

bebek çözüm olabilir olmayada bilir bundan emin olursan ilşkini kurtarmak adına güzel bir adım atmış olursun ama biraz zaman tanı ve emin ol kurtarılacak bir ilşkimi sorun senmisin şartlar mıı yoksa kalırsın ortada karnında bir bebekle ya da kucağında o zaman her şey daha zor olur birde bir erkekği bebeğe ikna etmek çok zor taktik verebilirim ama önce emin olman lazım ve beni buna inandırman lazım ama mücadeleye devam

Canim benim..
Hic oyle bisey demedi bana ana ben progestan kullaniyorum dusuk onleyici bi de hergun karnimdan igne vuruyor zaten.tiroid testi icin kan verdim.sonuc.icin cuma gunu gidicem o zaman sorabilirim tatlim.

Psikolojim altust ustuste ayni ayni seyi yasama ihtmali beni bitiriyor.

Bebegimin o atan damatlatini kalbini verene kurban olurum bu cok farkli bi duygu Rabbim hickimseye yasatmasin ama gercekten kaybetme korkusu cok kotu.

X