Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canımsın benimmm dikkat et kendineeeee az kaldı inşallah gideceksinnn istanbulaa sizinkilerin yanında olacaksın en kotu ihtimal anne gelir sein yanınaaaa...aamma kilo verdim ne demek senin acilennn kendini toparlaman lazımmmmm o bebeğin sana cok ihtiyacı varrr..canım benim miden bulandıgınn aferinnn leble yee tuzlu cubuk yeee.hic iştahın olmadığı zmanlarrr yoğurt yeee bol bol su ic çorbalar icccc meyvede yeee..yeki en azından bebek bunlardan vitamin alsın annecik canımsın yaa iyi olacaksınnnn birseyinn yok Allah ın izniyle dişindeee tamamen geçecek inşallah....gidersen ne zaman gitmeyi düşünüyorsun annegillere canım benim

yarın randevum varr bu hafta sonuna kadar giderimm inşş canım o kadarr kilo her hamılee verır bak 56 ıle hamıle kaldımm sımdıı 54 um yani kilo verıyosun normal bişey migde bulantıların oldugu dönemde zatenn bebekk depodan beslenıyor senın yedıgın ıctıgınn bu aralar ona pek yarar saglamıyor dıye bıluıyorum.. :) ama migden bulanıyoo cıkaramıyosun yaa o mahvedıyoo rahatlayacaksın aslında ama olmuoo dun gece aglaya aglayaaa uyuyakalmışım:)

o bebek ıcın ne kadar ugrastın kuzucuk boyle dusun sen guclu bır anne olmalısın

kuzum geçecek merakkk etme ben çok yaşamadım ama 3.aya kadar olması gayet normalmiş 2 aycık katlanacaksın ama umarım benm gibi hemen atlatırsın bunları yedikçe toparlar kendine gelirsin bende ilk önce kilo vermiştim ama şimdi almamk için dikkat ediyorum yaralı olan şeyleri yiyorum geçecek merak etme kuzum

destegın ıcın teşekkür ederim yazıstım arkadaşlarla hemen hamıle kalmıslar:)

rica ederm canımmm çok sevindimmm evett bana denk gelmişti çünkü hemen hamile kalanlar çok tatktik alsaydın :) hemde tam gününü bildikerli için daha iyi olduğunu söylemişlerdi

bebegımm ya ınan benımle bırlıkdee en az 5 kişi hamıle cevremden hatta daha da fazladırr patlama yasadık yani :) kıme sorsam migde bulantısından ölüyorum felan dıyolardıı bende acaba bende mı sorun var dıyodum :) oysakı daha başlamamış saolsunn :) hafta sonu yakaladıı benide işte bı arkadasım yatakdan kalkmadann agzına bı kaç leblebıı att bı anda kalkmaa dedıı o öle dyınce ıkı gundur yapıyorumm cok rahat oluyoo gercekden kalkıp sabahh 1 dilim ekmekle peynir yedim deminde yogurt yedimm sımdıde 2 saatır elmayı kemiriyorum:) senın cabuk atlatmanaa cok sevındıımm inşş devamı gelmez inan çokk kötüü bişey bebekk için katlanıylıorr ama nereye kadarr insanın canına tak ediyoo bi yerde ben suan cok rahatımm inşş geri gelmez nolur bu kadar sürmüş olsun:)

tutkum senn ağzında değişik tat vardı yanlış hatırlamıyorsam nasıl bi tat dı o ne zaman başlamıştı iki gündür ağzımda çk tuhhaf tat var su alıp bekletiyorum ama geçmiyor

tutkum senn ağzında değişik tat vardı yanlış hatırlamıyorsam nasıl bi tat dı o ne zaman başlamıştı iki gündür ağzımda çk tuhhaf tat var su alıp bekletiyorum ama geçmiyor

küf metall acıı ekşii karman çormann bi tatıı canımm gitti geldii grip oldum ondan sandımm ama hamıleıkden mıss evet ne yersen ye ne yaparsan yap 5 dkk sonra yıne hiisediyorsun

rica ederm canımmm çok sevindimmm evett bana denk gelmişti çünkü hemen hamile kalanlar çok tatktik alsaydın :) hemde tam gününü bildikerli için daha iyi olduğunu söylemişlerdi

soramadım utandım:):) burdan olsa herseyı sorardım ama:)

ınsallah Rabbım cok sukut bebek verdı bak bız hala ugrasıyoruz emanıtıne ıyı bak:)

üzülmee canm sizde bi an önce kavuşacaksınızz inşş o benim herşeyimm inşş sag salim kavuşurum bebegımlee :) allahım saglıkklı olsundaa başka bişey istemiyrıum:)

üzülmee canm sizde bi an önce kavuşacaksınızz inşş o benim herşeyimm inşş sag salim kavuşurum bebegımlee :) allahım saglıkklı olsundaa başka bişey istemiyrıum:)

ah canım kıyamam ben sana ya....dıkkat et kendıne..yolda nasıl dayancan gıderken...bende sen gıbı dusunuodum benım nıe mıdem bulanmıo fılan dıye..acaba sonramı baslıcak bendede

yokk canım burdayımm baktım sizden ses çıkmıyor foruma bir göz attım :) eeee nasılsın nasıll hissediyorsun :) az kaldı geri sayımaaa tutmuştur inşallahhh annesiiiiyle yaşıyordur minik meleğimmm :)
canımmmm benimmmmmm bnde onu konuscaktım benim icimdeeekiiii olacakkkkk yada tuttu durumu gitti adet olacam gibi hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…