Erken hamilelik belirtileri hakkında....

metalik tat nasıl onu bilmiyorum oyüzden metalik tat diyemicem ama farklı bir tat hissediyorum ağzımda su bekletiryorum ağzımda gider diye ama yok gitmiyor..

işte ağızda garip tat bende yaşamadım kı bılmıyorum tatlım 10 gün var bıraz sabret ben 1 ve 2 .gunler çok az regl oldum 3.gün normal 4.az az leke leke bugun yıne leke leke oluyor test falanda yapmadım artık testlerden soğudum içimden gelmio
:KK54::KK54:

işte ağızda garip tat bende yaşamadım kı bılmıyorum tatlım 10 gün var bıraz sabret ben 1 ve 2 .gunler çok az regl oldum 3.gün normal 4.az az leke leke bugun yıne leke leke oluyor test falanda yapmadım artık testlerden soğudum içimden gelmio
:KK54::KK54:

SENIN ADETTİR CANIM ama keşke görünsen doktora yumurtlaanu kontrolunde giderdin bu ay ben kalmazsam öyle yapıcam senın ağzında gariip tat oldumu..

SENIN ADETTİR CANIM ama keşke görünsen doktora yumurtlaanu kontrolunde giderdin bu ay ben kalmazsam öyle yapıcam senın ağzında gariip tat oldumu..

oldu ama bır kaç gün sürdü geçti hatta suyun bıle tadı değişik geldı bırde mıde yanması çok oluyo hala oluyo regl mı oldum sence az az oldu gerçi varsa bır dahakı aya çıkar doktora falandagıtmek ıstemıyorum bıraz ara vermek ıstıyorum bu bekleyişler benı yordu dğru düzgün regl bıle olamıyorum baksana :KK50::KK50::KK50::KK50:

oldu ama bır kaç gün sürdü geçti hatta suyun bıle tadı değişik geldı bırde mıde yanması çok oluyo hala oluyo regl mı oldum sence az az oldu gerçi varsa bır dahakı aya çıkar doktora falandagıtmek ıstemıyorum bıraz ara vermek ıstıyorum bu bekleyişler benı yordu dğru düzgün regl bıle olamıyorum baksana :KK50::KK50::KK50::KK50:

STRES SIKINTI CANIM hep bizi böyle yaptı ama ben diğer aylara göre rahatım şuan çünkü olmazsa takibe giricem doktora gidip yumurta takibine oyüzden umudunu yitirmeee :KK20::KK20::KK20:
yok su tadı değişik gelmiyor benim ağzımın tadı değişik

STRES SIKINTI CANIM hep bizi böyle yaptı ama ben diğer aylara göre rahatım şuan çünkü olmazsa takibe giricem doktora gidip yumurta takibine oyüzden umudunu yitirmeee :KK20::KK20::KK20:
yok su tadı değişik gelmiyor benim ağzımın tadı değişik

bende bu ay saldım çayıra mevlam kayıra saten ılaç falan içmiyoruz sonuçta korunmuyoruz sadece folik içiyorum doktor tavsıye ettı sankı hamıle gıbı her harekete dıkkat edıyoruz bu ay bende takmıyorum yanı eşimede söyledım bebek kelımesı yasak dedım bu ay takıntı yapmıycam söz verdım kendıme:KK51:

kızlar benden beyaz akıntı gelmeye başladı dün ve bugün beyazımsı bir akıntı..

bi test yap bakalım canım ovulasyon testı koyu cızgı cıkacakmı..ilişki yaşamazsanda en azından anlamış olursun ole akıntı oldumu koyulaştıgını bıdahakı ay ona gore takıp edersın

cok ama cokkk gecmişşş olsunnn ikinizedeeeeeeeeeee cok merak ettim siziiiii simdi nasılsınızzzz:KK14:

bi test yap bakalım canım ovulasyon testı koyu cızgı cıkacakmı..ilişki yaşamazsanda en azından anlamış olursun ole akıntı oldumu koyulaştıgını bıdahakı ay ona gore takıp edersın

Yanıma almayı unuttum çok geç geldik eve sabahta erkenden kalkıp çıktık :KK43:((

Hiçç keyfimm yokk migde bulantılarımm başladıı leblebıylaa bastırmaya çalışıyorumm hafta sonu yemekk yiyemedimm cetrinamm en son yedıgım yemekk yemegımıı yıyımde cıkıp hava alıcamm demısdım ya cuma günüü ölece kaldım :KK43: ancak azcık corba içebiliyorum su içmeye calışıyorumm yogurt yemeye calısıyorumm o da migde bulantısı bastırdıgımm zaman onuda ancak cubuk ve leblebıyle bastırıyorumm :KK43: böle giderse tek basıma napıcam bılmıyorum :KK43: Bi an önce istanbula gidebilsem :KK43: pskolojıkmenn çökmüş durumdaydımm hamılelık bı kadın ıcın cok hassas bı dönemm bence bu dönemde anne şevkatinede ihtiyyaç oldugunu düşünüyorum :KK43: resmen 3 günde 2 kilo verdimm sırf bebegım ıcın zorla yemeye calısıyorum o kadar :KK43: bi an önce atlatabılsemm şuu hasizligii ve migde bulantısınıı bırde basıma diş agrısıı cıktıı allahdann cok sürmedii geçtii sımdı ama yanagım kocaman şişti :KK43:

X