Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ben saglık ocagına gıdecem canım ewın yakınında war..ne gerek war ozele gıtmeye...umudun warmı

ahh canım ahh.. çok umutluyum hem de çok.. kendimi hamile gibi hissediyorum elim hep karnımda.. büyük umutların hayal kırıklığı da büyük olurmuş umarım hissettiğim gibidir... ya sen umutlu musun ?

amin canım hepimizin

özgem ben ovülsyon zamanlarımda birlikte oldum adetime 2 gün var. idrar tahlili yaptım 2 gün önce 2.Çizgi çok az belirgindi. 1 haftadır mide yanması var , iştahsızlık var , ara ara uykum var , 2 gündr bel ağrısı var bi de. Acaba kan tahlili yaptırsam mı ?

bebişlerimmm ben çıkıyorum cumaya kadar yokum şehir dışında olacağım ama girme ihtimalim var tabi ki ordayken de ve girmeye çalışacağım . kendinize çok iyi bakın inşallah bu yıl hepimizin kucakları dolar :) test yapacak olanlar eğer negatif çıkarsa sakın üzülmeyin çünkü hepiniz çok erken yapmış olacaksınız . şimdiden herkese mutlu yıllar yeni yıl hepimize mutluluk sağlık ve bebiş getirsin hepinizi çok seviyorum :KK54:

BEBİŞKOMMMMM iyi yıllarrr..mutlu yıllarr eşinle ve bebişinlee ve tabi bizleeee
seni seviyorummm..
benim yerimdede bol bol eğleennn :KK66:
bizi unutma oralardaa..
muck mucckkk

özgem ben ovülsyon zamanlarımda birlikte oldum adetime 2 gün var. idrar tahlili yaptım 2 gün önce 2.Çizgi çok az belirgindi. 1 haftadır mide yanması var , iştahsızlık var , ara ara uykum var , 2 gündr bel ağrısı var bi de. Acaba kan tahlili yaptırsam mı ?

bence 2 gün daha sabret ben bu belirtileri yaşamadım sadece uyku halini hissettim tam tersine aşırı iştahlıydım

BEBİŞKOMMMMM iyi yıllarrr..mutlu yıllarr eşinle ve bebişinlee ve tabi bizleeee
seni seviyorummm..
benim yerimdede bol bol eğleennn :KK66:
bizi unutma oralardaa..
muck mucckkk

teşekkürler bitanemm tabikide unutmam gece 12 de sizin içinde dilek tutacağımmm :)

ay yawrum bu soruları bızede sorabılırdın..uzmanlaştık artık..bende baska bış sanmıştım..2.çızgı cok azda belırgınse gebelık dıyor herkes..ama adet belırtılerıyle gebelık belırtılerı ılk haftalarda aynı..ben gecen ay cok belırtı yasadım belım kopacak sekılde agrıodu..ama sonuc husran oldu..en garantısı kan testı

kızlar yerleşme kanaması nasıl bişey afedersiniz ama hafif uzayan cinsdenmi :KK17: ve açık veya koyu benim hep gelir adet olunca o yüzden renkden anlıyamıyorum :KK50:

en son ilişkiniz nezamandı canım belkı kanda cıkacak kadar olmamıştr daha

GEÇEN HAFTA pzar canım çünkü canım çok acımıştı kasıklarımı düşün eşim eliyle ovalayarak yatırdı beni ondan sonra yapmadık biraz adetim geçincede yapmadım dün testi aldım yok negatif dün yaptım :KK1::KK1::KK1::KK1:

ahh canım ahh.. çok umutluyum hem de çok.. kendimi hamile gibi hissediyorum elim hep karnımda.. büyük umutların hayal kırıklığı da büyük olurmuş umarım hissettiğim gibidir... ya sen umutlu musun ?

bılmıorum ya pek bısey hıssetmıorum canım hakkımızda hayrlısı napalım..tek korkum adet olursam hsg denılen seyı cekelım dedı doktr o da cok acılıymış...napacam bılmıom..ona gerek kalmadan hamış olmak ıstıommmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ay yawrum bu soruları bızede sorabılırdın..uzmanlaştık artık..bende baska bış sanmıştım..2.çızgı cok azda belırgınse gebelık dıyor herkes..ama adet belırtılerıyle gebelık belırtılerı ılk haftalarda aynı..ben gecen ay cok belırtı yasadım belım kopacak sekılde agrıodu..ama sonuc husran oldu..en garantısı kan testı

canım benim şiddetli ağrım yok ama beklemek zor geliyor akşama kan testi yapsalar sonuç çıkıyor mu hemen

bılmıorum ya pek bısey hıssetmıorum canım hakkımızda hayrlısı napalım..tek korkum adet olursam hsg denılen seyı cekelım dedı doktr o da cok acılıymış...napacam bılmıom..ona gerek kalmadan hamış olmak ıstıommmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kıyamam sana canım ben de çok istiyorum yarınki sonuç negatif olursa çook üzülecem....... canım benm sakin ol çok acımıyomuş ben bi kaç yerde okudum 5 saniyelik bi acıymış sadecee

Olmayabiliyor yeni tecrübe edindim benimde adet günümde 2. Çizgim sildikte normal adetten tarihimden 3 gün sonra yani bugün regl oldum :KK50:

kıyamam sana canım ben de çok istiyorum yarınki sonuç negatif olursa çook üzülecem....... canım benm sakin ol çok acımıyomuş ben bi kaç yerde okudum 5 saniyelik bi acıymış sadecee

aglatacak kadar acılıymış canım 5 10 dk arası suruomuş..ama şuan bu kısmı dusunmek ıstemıorum..ben yarın gıremıcem..anca persembe gırerım canım..ozaman senden guzel haber alırım ınşalllahhhhh

X