Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ee canım kavga çıkartınca ne oluyor sanki ya çekip evden çıkıp gidiyordu ya da kavga dövüş çok yaptım ama baktım böyle olmayacak anlayışlı davrandıkça düzelmeye başladı inadıma yapıyordu sanki şimdi çok şükür sıkıntı yok birde bebiş olunca tamamen düzeldi :)

iyi bari canım...mutluluğun sonsuz olsun inşalllah

angeltavsan tahlıl sonucların cıktımııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

hahaha :) senin koca az değillll :)) çok akıllııı :)))
inşallah gidersiniz canımmm..bu kadar istiyorsun bende heveslendim şimdii :))

hee kuzum ya saf buldu kandırıyor beni :) gidiyoz kuzum şimdi aradı toparlan 5 te almaya geliyorum dedi yuppiiiii :)))

bulantı ilk aylarda olmaz zaten bende de mide yanması var. inşallah hamişizdir susams :) 2 gün kaldı acaba kan tahlili yaptırsam mı diyorum. 1 hafta önceden kanda çıkıyormuş gebelik :KK9:

benim adetim 2 gün geçti idrarda çıktı.3.günde kanda çıktı.ama 7 ay bekledim çok dua ettim.beklemek çok zor..

canım ben yaptrcam yarın test..mınokun negatıf cıkınca umudum gıttı gıbı ama olsun yaptrcam send yaptr canım

ben kesin yaptırcam canım ölmediğim sürece kararım değişmicek.. randevu bile aldım saat 9da gidecem.. dev. hastanesinde aynı gün içinde çıkıyomuş özele para dökmek istemedim farkeden bişey olmuyor zaten sen nerde yaptırcan canım

bebişlerimmm ben çıkıyorum cumaya kadar yokum şehir dışında olacağım ama girme ihtimalim var tabi ki ordayken de ve girmeye çalışacağım . kendinize çok iyi bakın inşallah bu yıl hepimizin kucakları dolar :) test yapacak olanlar eğer negatif çıkarsa sakın üzülmeyin çünkü hepiniz çok erken yapmış olacaksınız . şimdiden herkese mutlu yıllar yeni yıl hepimize mutluluk sağlık ve bebiş getirsin hepinizi çok seviyorum :KK54:

ben kesin yaptırcam canım ölmediğim sürece kararım değişmicek.. randevu bile aldım saat 9da gidecem.. dev. hastanesinde aynı gün içinde çıkıyomuş özele para dökmek istemedim farkeden bişey olmuyor zaten sen nerde yaptırcan canım

ben saglık ocagına gıdecem canım ewın yakınında war..ne gerek war ozele gıtmeye...umudun warmı

X