Erken hamilelik belirtileri hakkında....

senin o ağzınııı yerimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..
inşallah Rabbim kabul edecek dualarımızı..

tabiki yıkım değil..her ay yeni bir umut demek..sadece bunu görebilmek önemlii..zaten bu rahatlık olunca gerisi geliyor..
herşey iyi olacak iyiii ben inanıyorummmm :))))
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: canımmm benımmm güzel dusuncezzz guzell olacaakkkkkk:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76: bakalımmm neler olacak:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: buaradaaaaaa oglennnnn az yedınnn bebekkk acıkırrr sen arada bırseyleeerr yeee annecık:KK16::KK16:

inşallah canım inşallah.
nese duşunmucem artık
FBCAN yazdıkları bıraz umut oldu bana o bıle daha 4+5 miş o aynı gun oğrenmıştık hamış oldugumuzu ama onun kan degerı daha yuksektı yalnış hatrlamıosam

evet daha yüksektii..onun ovülasyonu senden önce diye hatırlıyorum bennn..
sen içini ferah tut.kan değerinden pay bit canım benim..
daha kesenin görünmesi için kan değerin uygun değil kii..
ve bence şunuda yap..yarın gittiğinde kan değerin artmış olacakkk..işte o zaman doktora iki çift laf et ki bundan sonra aam gibi konuşsunnn..
o doktora çok sinirlendimm.bi elime geçsee yapacağımı biliyorummm

gelde yapıver nolcakk sanki :)) gerçekden çok ayıp edıyolarr yaa normalde hamıle olmasamdaa alann alamayan varr yapan yapamayann var :) aman ben kapatıverırımm kanalıı gunahları boyunlarına :)))

günahları boyunlarına kapattt o kanalıı annecımmmmmm:) aaaa yaparımmm taabikiii eliiimemi yapıscak canımm:KK16::KK16::KK16::KK16: acıktın mı sen bakim

hayıırrr o en heyecanlısı ama bir yandan da en rahatııı :))
içindeki ses sana söyleyecek inan banaa :))
benim öyle oldu ramelin öyle oldu tutkunun öyle olduuu :))
hamileyiz dedik içimizdennn :)
o yüzden içindeki ses sana onu söylediğinde rahatlayacaksın ve beklemek daha kolay olacak..
artık tek yapman gereken mutlu olmaya devam.huzura devamm.pozitifliğee devamm :))
tabi duaya her zaman devammm :))

Rabbim sana,cetrineya,büşraya,angeltavşana ve bu ay bekleyen tüm kızlaraa nasip etsin inşallahhh..bu güzel haberiii almanızı nasip etsinn sizeeeeeeeeeeeeeeeee :)

ay bi türlü konuşmadık yahu net gitti gelmek bilmedi sinir oldum neyse bu arada da akşam yemeğimi yaptım :)))))))))) doğru söylüyosun canım en önemlisi stres yapmaya başlamam lazım rahat olucam şimdi:)) amin canım umarım topluca güzel haberler veririzzz hepimiz aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :nazar:

şimdi yazdıklarını okuyunca nasıl mutlu olup heyecanlandım anlatamam canım :)
valla ben evhamlıyım eşim benden daha evhamlı ama o belli etmeyen evhamlılardan.kendi kendini yer :))
oyyy bebişi kendini anneye hissettirirmiş deee büyümüşşş deeee :)))
maşallahhh canımmmm :nazar::nazar:
peki var mı cinsiyeti hakkında yorum yapan?
senin içinden geçen ya da eşinin?
o da heyecanlı bir bekleyiş çünkü..maşallah sabırlısınn..bekliyorsun..bu sabrın hep devam etsin inşallahhhhhh :)

var canım genelde herkes diyoki erkek olcak falan hiç bir kişinin bile kız dediğini duymadım bir çok kişi erkek olcağını söylüyor hani hareketleride başlamış dediğimde dediler erkek yerinde durmuyo falan Ama rabbim bilir Hiç belli olmaz Benim zaten ilk bebeğim o yüzden kız erkek hiç fark etmiyor benim için yeterki sağlıklı olsun Allahımdan başka bir dileğim yok kızda benim canım oğlanda benim canım ama babalar merak ediyo işte :KK70: babası sabırsızlıkla bekliyo :KK70:

acıktımm yemegın pişmesinii bekliyorumm :)))) pişsede yesemm :KK43: :KK14:

oyyy oyyy oyyyy azzz kaldıı piserr birazdan canım benimmm misss gibi yersiinn sendeee yemeginnnnii canım benimmm aferin sana sen boylee yiyince ben cok mutlu oluorum:KK16::KK16:

canım karından gormeyınce doktor her rıske karsı alttan bakalım dedı
bende tehlıkelı deılmı dedım kocakarı laflarına ınanmayın muayeneler hep bole dedı
bende baktrdım bışey olmadı allahın ıznıyle
benım daha dgerım 1243 progesteronda 50 canım

değerlerinm düşük bebeğim benim sıkma canını sakın sen görüceksin ve o akdar mutlu olcaksın annesi bende öyle korkuyodumki yarın gitcekmişsin sanırım sabah bol bol su iç idrarın çok dolu git tamam çok dıkışık git sen hiç korkma içini rahat tut o sana sımsıkı tutuncak seni bırakmicak hep olumlu ol bende korkualrımı hep burdaki arkadaslarla paylaşarak yendim sende bize güven :KK70: herkes senin destekçin sakın korkma görünce çok mutlu olcaksn eminim şuan bu şüphelerini çok ii anlıyorum herşey güzele gitcek rahatlican İnşallah

canım benim çok iyi bilirim o duyguyu hem de çokkkk, ben de cuma günü gitmiştim görünmemiştim p.tesi günü gitmiştim görünmüştü bir öncekinde. seninki de tamamen hcg düşük olduğu için görünmedi merak etme canım. dedim ya benimde 5+3 hesaplarken 4+5 çıktı benm de üzülmem lazım doktorlar her zaman kötüye hazırlıyor sanırım bana da doktorum şey dedi şimdilik keseyi gördük ama güzel büyüyor mu için de bebek var mı bunu 1 hafta sonra görcez dedi.

ister istemez üzüldüm tabi ama Rabbime bıraktım o herşeyin en iyisini bilir, o bebek doğacaksa gelir zaten ama ömrü yoksa zaten dünyaya getirmeyecek Allah onu.

ole canım hakkımızda hayırlısı ole agrımda yok arada kasıgımda oluo işte
kanamamda hıc olmadı
allahım inşallah cıkmaz bı sorun da kucagıma alırım bbeımı

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: canımmm benımmm güzel dusuncezzz guzell olacaakkkkkk:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76: bakalımmm neler olacak:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: buaradaaaaaa oglennnnn az yedınnn bebekkk acıkırrr sen arada bırseyleeerr yeee annecık:KK16::KK16:

şimdi meyve yiyeceğim canımm..valla işyerinde olunca öyle yemek durumu olmuyor her daim :)
yanımda yoğur falan getircem artık :) ara öğün yiyeyim diye :)

var canım genelde herkes diyoki erkek olcak falan hiç bir kişinin bile kız dediğini duymadım bir çok kişi erkek olcağını söylüyor hani hareketleride başlamış dediğimde dediler erkek yerinde durmuyo falan Ama rabbim bilir Hiç belli olmaz Benim zaten ilk bebeğim o yüzden kız erkek hiç fark etmiyor benim için yeterki sağlıklı olsun Allahımdan başka bir dileğim yok kızda benim canım oğlanda benim canım ama babalar merak ediyo işte :KK70: babası sabırsızlıkla bekliyo :KK70:

hadi bakalım hayırlısı :)
Allahım sağlıklı mutlu huzurlu güleryüzlü evlat nasip etsin inşallahhhhh :))
baba haklııı..heyecan doruktaa :)

sevgili anneler ve anne adayları benim şimdi çıkmam lazım, işler beni bekleeerr :)

akşam ben hep buralardayım gelirseniz beklerim :))))

hepinizi koskocaman öpüyorummm

değerlerinm düşük bebeğim benim sıkma canını sakın sen görüceksin ve o akdar mutlu olcaksın annesi bende öyle korkuyodumki yarın gitcekmişsin sanırım sabah bol bol su iç idrarın çok dolu git tamam çok dıkışık git sen hiç korkma içini rahat tut o sana sımsıkı tutuncak seni bırakmicak hep olumlu ol bende korkualrımı hep burdaki arkadaslarla paylaşarak yendim sende bize güven :KK70: herkes senin destekçin sakın korkma görünce çok mutlu olcaksn eminim şuan bu şüphelerini çok ii anlıyorum herşey güzele gitcek rahatlican İnşallah

cok teşekkur edeerım canım ya wala sızde olmasanız neolur bılmem..bebimizi cok istioruz biliorum bırakmıcak bizi allahın iznıyle...
insan ıster ıstemez yersız duygulara kapılsada dusunmeden edemıo
ama hersey guzel olacak

sevgili anneler ve anne adayları benim şimdi çıkmam lazım, işler beni bekleeerr :)

akşam ben hep buralardayım gelirseniz beklerim :))))

hepinizi koskocaman öpüyorummm
görüşürüzz canım beni bulabılcegıın yerı bılıyosun zatenn :) işlerini cabucakk bitir yormaa kendinidee görüşrüüz :)

şimdi meyve yiyeceğim canımm..valla işyerinde olunca öyle yemek durumu olmuyor her daim :)
yanımda yoğur falan getircem artık :) ara öğün yiyeyim diye :)

aferinnn cicii anneye buarada sanada dedim mi bilmiyorummm canım hani yemek yiyorsunuz yaa isterseniz bir dahaki gidişte doktordan bir listee isteyinnn nelerr yemenizz gerektiginee dairrr ügzelll listeler veriolarr ve cidden degerlerrr bebeginnn gorunmesiii acısından da oldukça etkilir mi olurmu mesela haftada bir balık yemelisiniz artık yoğurt tüketmelisiniz suyu zaten bol icecekcesiniz cevizz kırıp yiyeceksiniz et yiyeeceksinizz bir liste alın doktorlardan olur mu canım:KK16::KK16::KK16::KK16:

ben doktorumu facedenn eklemiştimm :) Prog,normal,kalp atışlarını görmeye çalışıcaz bunu yazmış bana hehehe :KK70:

X