Erken hamilelik belirtileri hakkında....

burdayım canım cevap yazınca formdan çıkıyomuş gibi oluyor :)

canım benımkıde aynı yanı kayınwalıde merakından catlıodu yenı yılı nerde gecırcez dıye her telde sorup duruodu bızde bellı oldugu halde solemıoduk gıcıklığına..daha dun akşam soledı eşim ay bı gorcen..nasıl trıplenıo kıskanclıktan catlıcak nerdeyse...benım eşim sınırlı fılandır ama aılesı konusunda tartışmayız bız genelde cok nadır yanı..o da ıstemez cunku bole gunlerı anasıyla gecırmeyı....bıze dıo kı hava karlı olursa sakın gıtmayın aman aman bısey oluwerır dıo guya bızı dusunuo bız dawet bıle etmedık

karar verdim doktor bulucam doktor aşamasında yapıcam herşeyimi

evett en güzeliii
ben sana diyorum doktor kontrolünde daha rahat oluyor..
yok yumurta çatladı mı yok çatlamadı mı?
bugün ovülasyonu günümdü kaçtı mı kaçmadı mı?
bunları düşünmeden herşey daha güzelll :)
ama sen önce biraz bekle bebeğim..şu yılbaşı geçsin.testini yine yap.snra doktora
geçen ay bende olmadım hatırlasana :)

he bıde busracım sımdı kesın olarak hamıle deılsın dıye bısey yok o yuzden sakın soğan suyu fılan ıcme..ya gec dollenme olduysa bebegını sokup atarsa ne olacak soğan

YOK bebeğim yaparmıyım hiç kadın doğum doktruna rtin kontrolerimi yaptırıcam sürekli karar verdim

vaayyy..süperrr..bence yılbaşından sonra tekrarlaaa :)) inşallahhh hamilesindir canımm..
belirtin var mıydı akıntı dışında?

Valla bebişim 1 haftadır mide yanması var bende.2 gündür de biraz ara ara belim ağrıyor. uykum geliyor dewamlı.Ama bilmiyorum acaba istediğim için psikoojik mi. bu arada 2.çizgi 7-10 dk içinde biraz çıktı.

he bıde busracım sımdı kesın olarak hamıle deılsın dıye bısey yok o yuzden sakın soğan suyu fılan ıcme..ya gec dollenme olduysa bebegını sokup atarsa ne olacak soğan

YOK bebeğim yaparmıyım hiç kadın doğum doktruna rtin kontrolerimi yaptırıcam sürekli karar verdim

her şey eşte bitiyor zaten canım benm eşim hiç öyle değil bişey demedi.. hiç konuşmadı bile bu konu hakkında tamam bi hata yaptın özür dile söyle ben nezaketen davet ettim geleceğini düşünmedim ama telafi edicem bunu desin ama yokk... nerdee... elinden gelse gelip aramızda uyucak... hoş yakında bunu da yapar hiç şaşırmam.. aferin eşine canım.. hıı sizi düşünüyor dışarı gitmeyin gelin bende geçirin diyo alttan alttan.. ( mesaj kutunu temizle tatlım

temızledım canım msj kutusunu....benım kayınwlıde alttan alttan lafı sokar ama benım eş pek oralı olmaz...cunku ben kıyametlerı kopartırım basına gelce bılıo..sende tawız werme ılk yılında tawız werırsen arkası gelır guzum bunu hıc unutma..ben sımdı yemege cıkıorum..oğleden sonra burdayıma aksama dek..gorusmek uzre...

tamam cnım afiyet olsun

EVET canm öyle tabiki beklicem

Valla bebişim 1 haftadır mide yanması var bende.2 gündür de biraz ara ara belim ağrıyor. uykum geliyor dewamlı.Ama bilmiyorum acaba istediğim için psikoojik mi. bu arada 2.çizgi 7-10 dk içinde biraz çıktı.

hayırlısı olsun inşallah canımm..
10 dakikaya kadar normalmiş :) sana yeni yıl hediyesi gelir inşallah :)
bence çarşamba günü tekrar yap sonuçta her gün biraz daha yükseliyormuş (hamile olunca) değerler..

hepimiz o güzel duyguyu yeni yılda yaşarız inşallahhh..
benim bu seneden beklentim hepimiz için bu..ama önce sağlık

Amannn neden utanacakmışım yaa...Yapmasan Bunların cinsel hayatı yok mu derler.Yap Gitsin bebeğim yaa.Ben yapıyorum valla pişmanda değilim , bir daha olsa yine yaparım :)

yapacan aslında bi daha gelip rahatsız etmesin anlasın gitsin evinde kalsın ya evi yok mu

kubra napıosun hıc bana pas wrmıosun

yavrumm net gitti..sonra okuduklarım karıştıı..üstüne iş var şirkette..
bende senin yazdıklarını arıyorum ki birince alıntı ile cevapla yazayım diyeee :)))

sana pas vermemek mümkün müüüüüü :)))
kardişceğezimmmm :))
hoşgeldinnnn.. iyi ki geldinnnnn

Amannn neden utanacakmışım yaa...Yapmasan Bunların cinsel hayatı yok mu derler.Yap Gitsin bebeğim yaa.Ben yapıyorum valla pişmanda değilim , bir daha olsa yine yaparım :)

evde nısafır varken yapmak zorunda kaldık bı kaç defa bananee canım onlarda zamanını bılsınler aman :)

kübrammm evett canım arıver sen ben sanırım biri daha vardıı 4 ocakkk :) kızlarr belki aynı günde 4 hamıle haberı alırız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…