Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Bu ay ne çok hamile var ne harika!!:)
Benim adetimin 31.günü beta hcg değerim dün 1299 du bugün doktora gittim karından ultrasonla sadece kese göründü:)
Umarım normaldir herşey. Haftaya Çarşamba tekrar gidicem umarım daha fazla bişeyler görebiliriz:)
Yeni hamilelerin hepsine çok çok hayırlı olsun..:nazar:

Kuzum alttan muayene edecekti istemedim.2 gun sonra degerini olctur sonuc icin beni ara dedi.hesapladik kesenin gorunebilmesi icin 7 gun gecmesi lazim eger degerin saglikli bir sekilde yukselirse haftaya p.tesi ya da saki keseyi gormeye gidecegim.ayrica pihtilasma riskine karsi igne verdi hergun 1 tane gobekten yapacagim progestan verdi bir de
Simdi persembeyi bekleyecegim degerim guzel artarsa sonra da pazartesiyi :)

Kuzum alttan muayene edecekti istemedim.2 gun sonra degerini olctur sonuc icin beni ara dedi.hesapladik kesenin gorunebilmesi icin 7 gun gecmesi lazim eger degerin saglikli bir sekilde yukselirse haftaya p.tesi ya da saki keseyi gormeye gidecegim.ayrica pihtilasma riskine karsi igne verdi hergun 1 tane gobekten yapacagim progestan verdi bir de

hadii canımm hayırlısı olsunnn :)))) yarın bol bol konsuuruzz öpüldün:)

tutkuuu adetin bir gün geçince kan testinde çıktı mı hemen ? hcg kaçtı ? 1 gün geçince hemen yaptırayım mı

hayırlı olsun canım.inşallah sağlı sıhhatli bi şekilde kucağına alırsın bebeğini.

akışına bıraktım canım vücudumdaki değişiklikleri yazarım söylersiniz o testler stres yapıyo şimdilik kalsın :))9

benm eşim duysa girdiğimi zaten neti kapatır bilmiyo ki yazık..:))) stres yapmamaya çalış canım ben de denicem

tebrik ederim tatlımmmm ne güzel bu ay hamiş haberleri aldık hep:::)))))))))))))

bugün benimki evdeydi o kadar zor şartlar altında yazdım ki :) bi yandan oyun oynuyo gibi yaptım,bi yandan fareyle tıkladım yazarken sesimi duymasın diye.napıyım değilse almıyacak bana test :KK70: ama ikna ettim çok şükür. Allahın izniyle bu ayda olmazsa adetim biter bitmez başlayacam ovülasyon testini yapmaya canım.sen ne yaptın alacak mısın test

Merhaba kızlar ben yeni üye oldum 3 yilik evliyim cocuk sahibi olmaya karar verdik yarin reglim bitiyor gelişmeleri sizle paylasicam:KK34:

Amin canim insallah cok surpriz oldu cok guzel oldu ama cok tedirginim herseyin yolunda oldugundan emin olmadan da bu tedirginligim gecmeyecek.cok degisik bi psikoloji esim de ayni sevincini yasamiyo bile yavrum

canım benim inşallah sorunsuz bi hamilelik geçirirsin ya.kendine çooook dikkat et.keseyi gördüktğkten sonra biraz daha rahatlarsınız Allahın izniyle.

günaydın kızlar ne güzel bi hafta bol hamişli insan gaza geliyo .d tutkucum bugün naslsn iymsnz annesi

bugün benimki evdeydi o kadar zor şartlar altında yazdım ki :) bi yandan oyun oynuyo gibi yaptım,bi yandan fareyle tıkladım yazarken sesimi duymasın diye.napıyım değilse almıyacak bana test :KK70: ama ikna ettim çok şükür. Allahın izniyle bu ayda olmazsa adetim biter bitmez başlayacam ovülasyon testini yapmaya canım.sen ne yaptın alacak mısın test

ben eşimle konuşmaya çalıştım tatlım daha ağzımı açmadım yok dedi stres yapıp durma artık rahat ol olacak dedm.. derslerime deli gibi çalışmamı isteyen adam stres yapıyorum diye bırak çalışma stres yapacak her şeyden uzak dur cnı cehenneme her şeyin diyooo :))))))ben de bi ara girdim kalktı yanıma geldi hemen kapadım sayfayı korktum :)))))sen ikna etmişsin al canım ben biraz araştırmıştım Laboquıck al Tutku da ondan kullandı bak hamiş:)))))

günaydın kızlar ne güzel bi hafta bol hamişli insan gaza geliyo .d tutkucum bugün naslsn iymsnz annesi

bılmıyorum ki canım iyiim sanırım baş agrımm azaldıı hatta suann yok ama heran gelebılır de :) bebekk ıse bılmıyorumm napıyor suann malum daha mınnakk hıssettırmıoo kendını :) sen napıyosun ıyısındır ıns :)

X