Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
inş...............nevrosky katilir aramiza ..............özlemek ve özlenmek güzel şeyyyyyyyy........................

günaydın arkadaşlar hepinize,
hayırlı cumalar,
birkaç gündür bilgisayarım arızalıydı ,tamirden akşam geldi ve bugün girebildim,sanırım sitede de sorunlar varmış zaten,herkes siteye girmekte zorlanıyormuş ve bu arada dua hareketimizle ilgili olanları okudum ve çok üzüldüm,birlikte dua ediyorduk ne güzel,bundan sonra böyle durumlarda özel mesajlşırız artık ne diyelim,nevrosky canım senin durumuna da üzüldüm ama neyseki okuduğum kadarıyla bugün siteye girebilecekmişsin,sevindim hihoyyyt

Günaydın canım sanada hayırlı cumalar evet kaç gündür giremiyoruz siteye bi problrm var.
Dualar için hepimiz üzgünüz yaptıkları çok saçma geliyor ama yapacak bişey yok artık özel mesajdan devam edicez.
En kötüsüde nevroskynin olmamasıydı neyseki bugün kavuşucaz ına:lepi: özledik vallaŞeniz

Herkese hayirli güzel ve bereketli cumalarrrrrrrr..................inş..........herşey daha güzel olcak arkadaşlar..................dua ile...................
Hayırlı cumalar canım inşallah dediğin gibi canım herşey artık yoluna girer ve güzel olur.
Emeklerimizin karşılığını Allah nasip eder bize:Saruboceq:

Canım başınız sağolsun Allah taksiratını affetsin.:teselli:

Nevrosky canım hadi ama gayri gel dayanamıyom senin hasretine şöyle bi hasretle sarılıp öpem seniŞeniz

Canlarım merhaba,
ben 165 adet Salavat_I tefriciye mi bitirdim..
ALLAH ım dualarımızı kabul eylesin...

arkadaşlar günaydın hayırlı cumalar olsun hepimize nevroda aramıza çabuk dönsün onu özledikkkkk:Saruboceq:

kızlar hepinizden allah razı olsun başsılıgı dilekleriniz için
hepinize hayırlı cumalar yaa benim kafam çok karışık sizlerle paylaşmam lazım kaç gündür bekliyorum neyimi adetimi benim günümde sadece pembe bir leke geldi sonraki gün hiç bişey yok ve ben abdest aldım üzerinden 6 gün geçti hala bişey yok gögüslerim şişti agrıda var sık idrara çıkma sanki hani tutarsınızda kasıklarınız patlıcak gibi olurya sürekli o vaziyetteyim ümitlenip idrar testi yaptım 3 gün geçtiğinde negatif çıktı şu an günlerdir kasık agrılarım var ara ara çok fazla agrı giriyo bide naneli bişey yediğinizde hani ferahlık olurya işte ben kasıklarımda onu hissediyorum heh oldum diyorum ama değil kırmızılar bir leke bile yok sadece beyaz akıntım var acaba neden böyle oldum sökülemiyormu acaba ondanmı bu agrılar üff bana bir akıl verin

Hayırlı cumalar canım üzerinden baya geçmiş gelen gidende yok diyosun acaba diyorum hani hamiş olan arkadaşlardan duyuyoduk bu belirtileri sende hamiş olmayasın belkide teste çıkmamıştır teste çıkmayıpta kan tahlilinde çıkanda oluyo biliyosun inşallah öyledir canım bu konularda tam bi bilgim yok ama duyduklarımdan yola çıkarak fikir vermeye çalışıyorum. Bi kaç gün daha gelmezse bence bi kan tahlili yap ve müjdeyi ver bize :1hug:

bence 2 gün daha bekle bir test daha yap geç yumurtlama olmuş olabilir o yüzden sonuç negatif çıkabilir.hamilelik belirtileri aynen adet belirtileri gibi oluyor ben ilk hamile kaldığımda kahverengi lekelenme oldu hatta pedi koydum hastalandım diye ama sonrasında birşey yok 3 gün geçtikten sonra yaptım sonuç pozitifti bekle canım sabırlı olmak lazım tabiii ama zor birşey bunu başarmak inşallah hamişsindir canım...

Günaydın canım sanada hayırlı cumalar çok şükür gelemeye başladınız bende kimse yok diyodum

canım sitede sorun olduğu için dün hiç girmedim allaha şükür şuan da bir sorun yok inşallah hep böyle devam eder gıcık oluyor insan girmeyince klava:

bir yandan kendimi ümitlendişrmek istemiyorum ama bir yandanda insan ümitleniyoo :çok üzgünüm:keşke hamile olsam:CüvCüv: dediğiniz gibi pazartesiye kadar bekleyip kan testi yaptırcam ablamdan biliyorum idrarda negatif çıkmıştı oda inanmayıp kan testi yaptırdı hamileydi ben de öyle olmuşumdur inşallah :Saruboceq:çok kötüyüm sürekli aglıyorumsenağlama belkide stres yaptıgımdan gelmiyodur eşimin kuzeni daha bir aylık evli ve hamile onuda duyunca çok kötü oldum bizim 4 sene olcak gelen yok

canım öncelikle başın sağolsun,inşallah hamilesindir çünkü bazen idrar testinde çıkmayıp kan testinde çıkabiliyormuş,hayırlısı olsun bakalım ,bir kaç gün daha bekle istersen ya da bir kan testi yaptır.

canım sakın stres yapma vakti zamanı gelince allahım sanada gösterir aynı sevinci dua et bende 3 yıl hiç olmadı tama aşılama yapacaktık doktora gittik ilaçları yazdı benim işlerim uygun olmadı yapamadık sonra 2 ay geçti hamile olduğumu öğrendim 6. aya kadar herşey normaldi bir anda kanamam başladı doğum sancıları başladı ve erken doğum oldu bebeği kaybettik üzerinden 1 yıl geçti şuan tekrar olmuyor bayramdan sonra doktora gidip tedaviye başlıcaz bakalım herşeyin hayırlısı artık canım eşimin sprem sayısı düşük 14 milyon allahtan ümit kesilmez kendini üzme sıkıntıya sokma :1hug:

canım sitede sorun olduğu için dün hiç girmedim allaha şükür şuan da bir sorun yok inşallah hep böyle devam eder gıcık oluyor insan girmeyince klava:

Evet canım ya bu aralar sitede çok problem var insan giremiyince çıldırıyo gerçekten Allahtan bugüm iyi maşşallah diyimde nazar değmesinsositososito

canım benim insan ümit etmeden yaşayamazki inşallah hamilesindir canım değilsende hiç üzülme nolur bidahaki aya umutlarını sakla bak bende öyle yaptım bu ay olmadı napalım bidahaki aya inşallah olur umuduyla bekliyorum hemde şansımın çok düşük olduğunu bile bile. Pazartesi inşallah hep beraber senin için halay çekicez burdaŞeniz

Nevrosky canım hadi ama nerelerdesin bi gün dediler cezan ama hala yoksun başka bişey çıkarmadılar inşallah senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…