Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Yaaa kızlarrr nevroksyy suan bızııı görüyorrr sayfa altt tarafa düşmüşşş hadi canlanınnn hareketlenin birazzz.Yarınnn Nevrosk geliyorrrrr:teytey::teytey:

Yaaa kızlarrr nevroksyy suan bızııı görüyorrr sayfa altt tarafa düşmüşşş hadi canlanınnn hareketlenin birazzz.Yarınnn Nevrosk geliyorrrrr:teytey::teytey:
geldım demek sayfa dusmus..klava:
nevrocum canım senı cok ozledık hepımız.:1hug:

slm kızlar bende şimdi okudum yaa eşimin ananesi vefat etti bütün gün cenaze evindeydim nevrosky yoklugu çok belli oluyo ama yarın gelcekmiş valla hepimizin moral kaynagı iyiki var onu çok seviyorum bizi bir araya topladıgı için çok mutluyum iyi var hepiniz iyiki varsınız

Slmm canımm Allah sabır versinn eşine annesinin mekanı cennet olsun inşallahhh:Saruboceq:

Merhaba canım. Nasıldı değerleriniz? İnşallah senin de mucizen gelir. Hiç beklemediğin anda çalar kapını. Ne zaman denediniz canım? Bundan sonra planınız nedir?a.s.

25 gün felan oluyo tüp bebek deneyeli değerden kastın sperm sayısıysa 15 milyon.Sanırım dualardan dolayı siteye giremiyormuşsun ben yeni katıldığımdan fazla birşey anlayamadım.Allah hepimizin hakkına hayırlısını versin kısa zamanda bebeklerimizi kucağımıza alalım.

allah sabır versın canım.bu mubarek gunde yattıgı yerden utandırmasın rabbım.arkadaslar nevrocum suan dınlenıyor bence bırakalımda bıraz dınlensın.ne guzel hazır bızde musallat olmuyoruz basına:dance:yarın burda olcak ınsallah.ya ben bu saate neden burdayım bılıyomusunuz.cunku karnım acayıp agrıyooooooooooo.ılaclar banamısın demıyor vallahı.kocısımde bensız uyuyor suan malesef.hadı herkese hayırlı geceler kızlar.ben bırazdaha yerlerde suruneyımkafamçokkarıştı-tatlicadiarzu-senağlama:a015:

başınız sağolsun canım:çok üzgünüm:

ben Üslub bu arada....

iyi aksamlar kizlarrr sagolun balsurat ve heja yazdiginiz icin ben zannettim öglen sadece o sorun bende varr ve kimse yazmiyor topinke kusura bakmayin yoksa gunahinizi almazdimmm...
arkadaslar ben cok fenayimmm yaaa dun esimle kavga ettik bugunde aksam is yerinde iki kizla tanistim ikiside hamile 2 aylari kalmis doguma neguzel konusuyorlardi bana sen neden yapmiyorsun kac senedir evlisin dediler bende 4 dedim kiz bana dediki ben olsam asla 4 sene bekleyemezdimm sen neden yapmiyorsunn evleneli 2 sene oldu ikinci cocugum dediii..kizlarrr o an koptum ya kendimi okadarr caresiz hissettimki..arabama bindim bastim gaza ama ögle bir dalmisimki hic birsey görmpyor gözüm aglamaktan sonra otobanda bir fren yapti önümdeki inanin son anda kirmasam gidiyordum...bugun benim hic iyi bir gunum degill kendimi cok berbat hissediyorumm

nevrosky gelmeyince garip kaldı bu topic
gel gari gel gülüm neden banladı seni bu sahip
sanki suçun mu vardı amacın duaydı hep
ama bugünde geçer yarın olsun şenlensin garip tombik
:teytey: :teytey: :teytey:

ahhh nevrommmm ahhhh sen gittin herkez dagildi görüyormusun canimmm...bu ayni evin annesi olmayinca cocuklar dagilir ona benzedi..sen varken burasi bu saatte bos kalirmiydi canim yaa

merhaba fatoş yazdıklarından anladığım kadarıyla bayağı üzgünsün canım kafaya takma diyicem ama biliyorum ki insan ister istemez takıyo ama ağlamakla eline hiç bir şey geçmez tatlım bu sorulara insan bir yerden sonra alışıyor yani alışmak zorunda hepimize bu tarz sorular çok soruluyor ama ben olmuyor diyorum elimdemiki dediğim zaman bir daha sormuyorlar tabi bu seferde tedavi görmüyormusun sebep neymiş diyorlar anlıyacağın bu sorular hiç bitmez ama inanki her şeyden önemlisi sağlık ve huzur eşinle huzurlu ol sağlığına dikkat et ve inan canım allahın mucizeleri çok umarım seninde mücizen çok yakında kapını çalar :teselli:

benim gece kusum gelmis ama ben simdi cikiyorum gözlerim sistiii iyice..
ya alisiyor alismasinada ama bazende okadar koyuyorki o sismis karinlariyla hava basar gibi ben olsam 4 sene beklemezdim deyince kendimi böyle bir garip hissettim neden ben dedim kendi kendime..ben bunlari yasamammi gerekiyordu dedim..dun ruyamda hamile oldugumu gordum vee coookk guzeldiii gercek gibi keske uyanmasaydim dedim kalkinca gunum berbat basladiii..neyse gine cok konustum ben cikiyorummmm

ayyyyyyyy bir kac gun gelmedimmmmm
neler olmussssss
Nevroskyyyy canimmmm cabuk gellllllkaydirigubbakcemile3

Herkese hayirli güzel ve bereketli cumalarrrrrrrr..................inş..........herşey daha güzel olcak arkadaşlar..................dua ile...................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…