Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

canım kistim küçülmüş bir haftada 4,5cm den 1.5cm ye düşmüş ve zararsızmış ..içim çoook rahat yeni yıla sağlıkla girsin herkes inş...:KK49:ve hamile...Allah yardımcımız olsun ..

çok sevindimmmmmmmmm
KIZLAR İYİ SENLERRRRRRRRRRRRRRR
YENİ YIL HERKESE SAĞLIK VE HURUZ GETİRİSN
BİRDE BO LBOL :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:ÇIKSIN
VE :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:GELSİNLER

slmm arkadaslar yorumlarınızı okudum sohbetiniz çok iyi katılmak istiyorum iyi dileklerde bulunmanız beni sevindirdi o nedenle burya üye oldumm adım duygu ben 3 senelik evliyim ama hala bebişim olmadı yumurtalıklarım zayıf dedi doktor pregoron diye bi ilac kunllndın cok iyi oldular ama genede sonuç negatif aynı durumda olan varmı birde bugün 3.defa asılama yaptım simdi belkiyorum banada yazın hossakalın kızlar :KK43::KK43:

inşallah aşılaman başarıyla sonuçlanır,merakla sonucunu bekliyoruz.

kadın28 erkek 30 erken menopoz 10 yıldır teşhisim var. tedavim sadece hormon ialaçları.. hangi doktora gitsem fsh değerin 35 ken çocuğun olmaz diyorlar değerim düşmüyor.. sigara günde 2 tane alkol yok.

Yaşım 34 prolaktin yüksekliğine bağlı infertilite sorunu yaşıyorum,son adet tarihim 21 aralık , üç kez çatlatma tedavisi gördüm sonuncuda 7,5 cm lik bir kist oluştu yumurtalığımda.Hepimize acil şifalar...
:KK43:

Yaşım 34 prolaktin yüksekliğine bağlı infertilite sorunu yaşıyorum,son adet tarihim 21 aralık , üç kez çatlatma tedavisi gördüm sonuncuda 7,5 cm lik bir kist oluştu yumurtalığımda.Hepimize acil şifalar...
:KK43:

arkadaşım benmde 3 sene boyunca prolaktinimi düşüremediler ama sebebiii bambaşka bişey çıktı triod hormonlarına baktırmanı tavsiye ederim bnm troidlerim çalışmadığı için prolaktin yükseliyomuş 3 sene sonra bir proföser farketti.. ilaçlarıımı kullandıgımdan beri prolaktinim 10 dan yukarı çıkmıyor

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum.kısaca kendimden bahsetmek istiyorum.yasım 30 bekarken çok güzel 5 yıl adet gördüm ondan sonra nedense düzensiz olmaya başladım.en sonunda ise tamamen kesildi.doktor doktor dolastım ama hiç sebep bulamadılar.dogum kontrol hapı kullandım.evlenirken korkarak evlendim ve hamile kaldım şimdi bir kız çocuk annesiyim.ikinci çocugumu 3 yıldır istiyorum olmuyo inferlite teşhisi kondu.hipo hipoymuşum ilk aşılamamı yaptırdım daha pazartesi sonucunu öğrendim negatif benim gibi olan arkadaşlar varmı bilmiyorum ama ne olacak bilmiyorum.

merhaba arkadaşlar bende yeni katılıyorum
yaşım 32 3 yıl olacak evleneli 1 aşılama ve bir tüp bebek negatif
bende rezer azlıgı v e kan pıhtılaşması var asıl sorun dr bende döllenme olmaması dedi
ikinci tüp bebek için ilaç kullanıyorum dhea folbiol corasprin ve apikobal

canım bende 3,5 yıldır evlıyım pko hastasıyım ılacla tedavi oluyorum.ve suan umutla beklıyorum...allah herkeze gönlüne göre versin allahım kımsenın kucagını boş yüregini eksik bırakmasın...hamıle kalamayan insanları okadar ıyı anlıyorum kı emınım herkez yüreginin en temız en saf ve sevgı dolu kısmını dogmamıs bebeklerıne ayırmıs beklıyorlar....umarım bu bekleyıslerimiz boş kalmaz inşallah
merhaba arkadaşlar bende yeni katılıyorum
yaşım 32 3 yıl olacak evleneli 1 aşılama ve bir tüp bebek negatif
bende rezer azlıgı v e kan pıhtılaşması var asıl sorun dr bende döllenme olmaması dedi
ikinci tüp bebek için ilaç kullanıyorum dhea folbiol corasprin ve apikobal

canım bende 3,5 yıldır evlıyım pko hastasıyım ılacla tedavi oluyorum.ve suan umutla beklıyorum...allah herkeze gönlüne göre versin allahım kımsenın kucagını boş yüregini eksik bırakmasın...hamıle kalamayan insanları okadar ıyı anlıyorum kı emınım herkez yüreginin en temız en saf ve sevgı dolu kısmını dogmamıs bebeklerıne ayırmıs beklıyorlar....umarım bu bekleyıslerimiz boş kalmaz inşallah
canım bilmiyorum kızkan en ufak rahatsızlıgım yoktu 6 gün sürerdi şimdide çok düzenli hep öyle oldu 28 günde bir 26 günde bir bakalım ikincisi mayıs ta yaptıracagım bu sefer devlette hayırlısı döllenme ya çare yok şans diyorlar

arkadaşlar ocak 18 de adet oldum desephone kullanıyodum hala adet olmadım test yaptım negatif çıktı
ama birde kandan yaptırayım diyorum acaba hamilemiyimmm

arkadaşlar ocak 18 de adet oldum desephone kullanıyodum hala adet olmadım test yaptım negatif çıktı
ama birde kandan yaptırayım diyorum acaba hamilemiyimmm

canım ilacın etkisi olabilir bekle bakalım hüsran olmasın birde bu ilacın yan etkisi olabilirmi onu araştır bence

allahım herkezin derdine care verir yüzünü güldürür inşallah canım inşallah ikincide mutluluga erersin
canım bilmiyorum kızkan en ufak rahatsızlıgım yoktu 6 gün sürerdi şimdide çok düzenli hep öyle oldu 28 günde bir 26 günde bir bakalım ikincisi mayıs ta yaptıracagım bu sefer devlette hayırlısı döllenme ya çare yok şans diyorlar

arkadaşlar gerçekten çok verimli bilgiler veriyosunuz.ben bu hafta tanı amaçlı laparoskopi oldum çok şükür ciddi bir sorun yok ama doktorum hemen aşılamaya geçelim dedi.Laparaskopiden hemen sonra aşılama oluyor mu?laparaskopi yaptıran arkadaşlar yardımcı olabililerse çok sevinirim.

arkadaşlar gerçekten çok verimli bilgiler veriyosunuz.ben bu hafta tanı amaçlı laparoskopi oldum çok şükür ciddi bir sorun yok ama doktorum hemen aşılamaya geçelim dedi.Laparaskopiden hemen sonra aşılama oluyor mu?laparaskopi yaptıran arkadaşlar yardımcı olabililerse çok sevinirim.

merhaba şubat ayında laporoskopi ile tüplerime bakıldı. Başkent Hst'e doktorum esra hoca idi. Laporoskopi edaviden ziyade tanısal amaçlı bir işlem olduğu için, hemen sonrasında aşılama veya tüp bebek denenebilir. Ben Şubatta tüp bebek tedavisine başladım. Kist nedeniyle 1 ay ara verdik. Bu ay yeniden başladım

mrb arkadaslar,
tam olarak hangı baslıga yazmam gerektıgını bılemedıgım ıcın buraya yazıyorum.. bir yakınım cok ısrar ettı lutfen sorar mısın benım ıcın arkadaslara dıye..
yakınım 42 yasında bayan infertilitesi yasıyor.. su ana dek 1 kere dusuk yapmıs.. tup bebek ıcın tedavı olacak Adana'ya gıtmıs ama bır sonuc alamamıs. Bır kere de dusuk yapmıs.. Rahımde ıyı huylu kıstlerının oldugunu ve bunların alındıgını, asırı kanama yasadıgını, rahım genıslıgının 10 cm oldugunu belırttı. Su an Mersin'de yasıyor.. inanın cocuk sahıbı olmayı cok ıstıyor.. dıle kolay 42 yasına kadar cocuk hasretı cekmıs..
tup bebek calısmaları ıcın sizce ne kadar bır butce ayarlamalı?
ayrıca Adana'ya gıtmeyı dusunmuyrmus, Ankara ve Istanbul'da ona yardımcı olabılecek ıyı doktorlar varsa soyler mısınız? Yanı yası, gecırdıgı operasyonları goz onunde bulundurarak yardımcı olursanız cok sevınırz :KK59::KK59::KK59:

Son düzenleme:
X