Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

tebrikler arkadaşım Allah analı babalı büyütsün:KK49: Allah bizede nasip ederr inşallah en kısa zamanda. ben yeni katıldım aranıza sudenaza ulaşmam lazım burdan ulaşabilirim inşallah. canm bn senn çoookk eski bi yazını okudum iki sene önce fln:26: selçuk kaya hakkında oraya gittin mi sen sonuç alabildinmi. ben 5 aydır gidiiyorum bebek tedavisi için ama sonuç yok sadece adetlerim düzeldi. kararsız kaldım devam edip etmemek konusunda yardımına ihtiyacm var yani..:18: şimdiden teşekkürler..:KK3:

tebrikler arkadaşım Allah analı babalı büyütsün:KK49: Allah bizede nasip ederr inşallah en kısa zamanda. ben yeni katıldım aranıza sudenaza ulaşmam lazım burdan ulaşabilirim inşallah. canm bn senn çoookk eski bi yazını okudum iki sene önce fln:26: selçuk kaya hakkında oraya gittin mi sen sonuç alabildinmi. ben 5 aydır gidiiyorum bebek tedavisi için ama sonuç yok sadece adetlerim düzeldi. kararsız kaldım devam edip etmemek konusunda yardımına ihtiyacm var yani..:18: şimdiden teşekkürler..:KK3:

hatırladım canım...orayı bana bir arkadaşım ısrarla önermişti..kendi eşi gitmiş,sorunu düzelmişti..bende kafaya koymuştum gitmeyi ama nedense sonra vazgeçtim....yani bi nedeni yok gitmedim....

ama adetlerim düzeldi demişsin..buda bebek için çok önemli bir konu...düzelmesine sevvindim...ama sana tavsiyem..sadece oraya bağlı kalma....infertilite doktorlarıylada görüş tedavine iki yerde devam edebilirsin...ben bitkisel güçlere çok inanıyorum...ama diğer taraftan tıbbi açıdanda baktırmak lazım...

yine sormak istediğin bişey olursa cevaplarım canım...

hatırladım canım...orayı bana bir arkadaşım ısrarla önermişti..kendi eşi gitmiş,sorunu düzelmişti..bende kafaya koymuştum gitmeyi ama nedense sonra vazgeçtim....yani bi nedeni yok gitmedim....

ama adetlerim düzeldi demişsin..buda bebek için çok önemli bir konu...düzelmesine sevvindim...ama sana tavsiyem..sadece oraya bağlı kalma....infertilite doktorlarıylada görüş tedavine iki yerde devam edebilirsin...ben bitkisel güçlere çok inanıyorum...ama diğer taraftan tıbbi açıdanda baktırmak lazım...

yine sormak istediğin bişey olursa cevaplarım canım...

çoookkk teşk ederim:KK3: ya birz pahalı geldi açıkçası bide tıp doktorunada gitcem ilaç vercek ikisini kullanmak istemiyorm aslında

fsh:9.8
Lh:4,5
Prl:12.68
22. gün progesteren değeri:18,5
Arkadaşlar merhaba bunlar benim hormon sonuçlarım bu sonuçları yorumlayacak biri varsa çok sevinirim.Benim gibi hormonları yüksek olanlar varmı ?

uzun süre bu topicde paylaşımda bulunmuştum geçmişte,o zamanlar sorun kadın infertilitesi sanıyoduk ama sonradan raporlar hep sebepsiz diye çıktı
çok şükür rabbim bize verdi dünyanın en tatlı nimetini,gördüğüm kadarıyla sen de hamilesin
rabbim hepimize sağlıkla yavrularımızı kucaklamayı nasib etsin
çok sevindim senin adına da

merhaba arkadaşlar bende pkoluyum adet düzensizligi var benim sorum bu ay klomen kullandım ve bugün 16.günüm yumurtam 16mm ulaşmış yarın 18mm olur dedi çatlatma ignesi yaptırın dedi böyle yaptırıpta hamile kalan varmı tabiki en önemlisi bebişini kucagına alan varmı cvp verirseniz sevinirim....

merhaba kızlar.bende 3 senelik evliyim.3 üncü aşılamayı yaptırıcam ve o da olmazsa tüp bebek yaptırıcaz. beklemek çoook zor moralim resmen yerler de yani anlatamam her şey bir yana o meleğimi dört gözle bekliyorum.:nazar:Allah çocuk sahibi olmak isteyen her keze nasip eylesin.amin

5hafta artı 5 gün.cok tuhaf cok güzel bi duygu yarın kalp atıslarını dinlicem bebeğimin.kendime dahi itiraf edemiyorum hamile oldugumu.bi sorun cıkarsa bunalıma girmekden korkuyorum .artık bu güzel rüyanın büyüsünün bozulmasını istemiyorum ..tüm kalpim sizlerle kızlar. Dualarımın icerisindesiniz.allahım yar ve yardımcımız olsun inşallah hepimizin.doktorum aşılama yapacagı ay hamile kaldım ben .tesadüfdür ki o ay eşim yurtdısına cıkıcak diye asılamaya gitmedim.ve esim yurtdısına hava şartları nedeniyle rotarlı gitti.14 subatta verdi bebeğim bize sinyalleri.yüce yaradanımın işi bundada vardır bir hayır...hep hamile oldugumu eşime nasıl ilan edicem bunun hayalini kurdum son zamanlarda.ama cıkan teste beraber baktık ilk saniye.tek cızgi cıkmıstı fırlattım attım cope.3 dakika sonra tekrar copden cıkardım baktık (umut işte)yanında silik cızık cıkmıstı.inanın hala sevinemiyoruz cğlık atmak istiyoruz sevincden.atamıyoruz.kimselere soyleyemiyoruz mutlulugumuzu.allahımızın izniyle bebeğimizi kucagımıza aldıgımızda idrak edicez eşimle.

bugun 6.aymiz bitti 7 ye girdik kizimiz olucak sabirsizlikla bekliyorum kucagima alacagim gunu oyke heyacanliki allah herkese nasip etsin halbuki bundan 1 yil once hic olmayacagini dusunup kafayi yiyordum moralim sifirdi kendimi perisan ediyordum asilama yaptirdigim gun bile hic inanmadim olacagina pcos zor ama caresiz degil onu ogrendim hatta bebek konusunda en sansli grubuz cunku normal bir kadaindan co k daha iyi bir yumurtalik rezervine sahibiz o yuzden lutfen moral bozmak yok kendime yaptigim haksizligi dusundukce ne aptalmisim diyorum herkes bi gun bu guzelligi yasayacak zamani var herseyin buna inanalim ve sabirla bekleyelim hepinizi opuyorum dualarim sizinle:)

Rabbim isteyen herkesin yuvalarını şenlendirsin. Ben de yeni katıldım aranıza. 32 yaşındayım. 3 yıllık evliyim ve 1,5 yıldır korunmuyorum. Doktor pco olduğumu söyledi. Her ay regl olduğum ilk gün harıl harıl araştırmalara başlayıp yeni yeni umutlar üretiyorum kendime. Eşim görevi nedeniyle haftalarca yanımda olamıyor ne yazık ki. Bugün de sabah namazına müteakip kırmızı kartı yedim ama kendime gelir gelmez yeniden başladım umut aramaya. Her namaz sonrası dua ederken ister istemez buradaki arkadaşların yazdıkları geliyor aklıma ve yüreğimden onlara da bir dua gönderiyorum. Bazı yazılanlar beni o kadar etkiliyor ki boğazım düğümleniyor. Allahım ne çok benim gibi kadın varmış diyorum. Eğer hamiş olursam bütün yaptıklarımı ve belirtilerimi uzun uzun yazacağım buraya diyorum.Çünkü biliyorum ki buraya her yazılan bir umut ışığı yakıyor. Bu ay soğan kürü yaptım ve süt maydonoz buharına oturdum mesela. Hamiş olamasam da çok yoğun beyaz akıntım geldi adet görene kadar. Yarın da bal çörekotu tarçına başlayacağım ve adaçayı yağlı tampon uygulayacağım. İnsanın yumurtlama gününden sonra 14 gün boyunca kendini hamiş sanması hem acı hem de garip biçimde güzel :)) trafik kazası geçirdiğimde röntgen bile çektirmedim. Kan tahlili negatif geldi yine de girmedim o makineye. olmaz dedim, 2 günlük o daha dedim :)) Rabbim böyle böyle güldürecek yüzümü biliyorum.

Kızlar bugün ilk defa erkek doktora gittim. Daha önce gittiğim bayan doktor bana kesin bir dille polikistik over olduğumu söylemiş, ultrason çıktısını yüzüme yüzüme sallamıştı :63:. Ben 2 aydır kendimi pco sanıyorum. Adetim bile 32. güne sarktı ki 28 gündür normalde. Bugünkü Doktor bana "sana pco denmesi gülünç" dedi. Ben de ona içimden "hay kurban olduğum" dedim :KK45:. Doktorum beni çok aydınlattı. Daha önce iki kez gitmiş kafam allak bullak çıkmıştım. Bir de klomeni dayamıştı hemen. Ama bu doktor bana hemen yapılacaklar listesi oluşturdu ve inanılmaz rahatladım. Doktor faktörü çok önemli ya. Hamiş olursam herkesi o doktora göndereceğim Ankara'da:KK55:

X