Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
gunaydin kizlaaar
cumaniz mubarek olsun nasilsiniz duydumki siteyi bos birakmisiniz cok ayip valla
bugun olmazsa gelcek nevrocum yarin cok ayip valla sitenin tadi kacti dedirtmeyin nevro bizi okuyoruz o donunce hepimize cvp verektir

saolun kızlar inşallah hakkımda hayırlısı olsun bekleyip görücez

canim basinizsagolsun allahi rahmet eylesin
insallah canim hamiledirsinde seviniriz biraz olabilir belki teste cikmamistir
valla gecen ay bende ayni senin gibi oldum yaklasik 8 9 gun gecti test yaptim 1 gun gecince birsey yoktu cok fazla akintim vardi ertesi gun test yapacakken geldi ben yanildim allahim seni yanilmasin insallah:CüvCüv:
bencede 2 gun bekle kan testi yap en kesin o

Canlarımmmmmmmmmmmmmmm bennnnnnn geldimmmmmmmmmm. :sm_cool:

Sizleri çok özledimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. senağlama

Yasağım saat 12:00 itibari ile son buldu. Hemen gelemedim. Amirimin yanındaydım. :dilcikar:

Dün birden kendimi dışarıda bulunca şok oldum. Yaptığımızın yasak olduğunu bilmiyordum. Eğer bilseydim böyle bir şeye adım atmazdım. Eğer aramızda bilen olsaydı da kesin uyarırdı. Hiçbirimiz bilmiyorduk. Tamamen masum bir şekilde dua ediyorduk birbirimiz için. Her zaman dediğim gibi kalplerimiz birdi. Dualarımızı da birleştirmek istemiştik sadece. Var olan topiğimizde her beraber Mübarek Ramazan ayında dua etmek kadar doğal bir şey olamazdı. Çoğu arkadaşımız bu dualarla huzur buluyor ve sürekli “bebek bebek” düşüncesinde kalmıyordu. Sıyrılıyordu bir nebze de olsa. Ama istersek yine özelden devam ederiz canlarım. Allah dualarımızı kabul eder inşallah. :Saruboceq:

Dün akşam Kazen ile görüştüm. Sağolsun bana durumları açıkladı. Ayrıntıya girmeyeceğim ancak çok geçerli sebepleri var. Hak verdim. Olayın bizimle onunla bununla alakası yok. Niyetle de alakası yok. Sonuçta buranın da belli kuralları var. Biz de burada bulunmayı seçiyorsak bu kurallara uymalıyız.

Çok üzüldüm tabi dualarımızın gitmesine , artık rahatlıkla yapamayacağımıza. Çünkü dışarıdan gelip katılmak isteyenler de oluyordu kendiliğinden. :çok üzgünüm:

3. Tur ihlas ve salavatlarımızı bitirmiştik. Onun duasını yapamamıştım hastalandığım için. Bitince onu yapacağım. İlknuray arkadaşımız okumuş. Nilay74 ve vavelya’dan da haber gelince , hastalığım bitince onun da dua ve bağışlamasını yapacağım.

Özel mesajlarınız açıksa tekrar başlayacağımız zaman 4444 için toplanırız ve özel mesajlarda bölüşürüz. Öbürünü yapmak zor olur , takibi yani. Belki onu da bölüştürerek yaparız talep gelirse.

Bu siteye Mart 2008’den beri üyeyim. Kimseyi kırdığımı ya da kimseyle sorun yaşadığımı düşünmüyorum. Başıma ilk kez böyle bir olay geldi. Yasak olan bir şeyi yapmış olabilirim ancak bir uyarılmayı isterdim. Yani bu kadarı bana ağır geldi , kırıldım. O zaman yasak olan eylemimizi sürdürmezdim elbet. Sizlerle yazışırken aniden gidiverdim. Neye uğradığımı şaşırdım. :a015:

Beni asıl üzen sizlerden ayrı kalmaktı canlarım. Sizleri çok özledim bu bir günde. Hep yazdıklarınızı okudum. Beni ne kadar sevdiğinizi gördüm. Allah hepinizden razı olsun. Bu sevgiye layık mıyım bilmiyorum ama ben de sizleri çok seviyorum.

Hep aklım sizlerdeydi. Vuslatı çok bekledim. 1 gün 1 yıl gibi geldi. Abartmıyorum. Sizleri görüyor , okuyor ama sesimi duyuramıyordum. Çok kötüydü. Arkadaşımla sizlere haber gönderdim. Meraklanacağınızı düşündüm. Ki öyle oldu.

Eşim bile benim için üzüldü.” Sen ne yapacaksın şimdi. Sana bir site yaparım ben aşkım. Hiç banlanma olmaz. Hepiniz bir arada olursunuz” dedi. :roflol:

Biz çok güzel bir aile olduk arkadaşlar. Çok güzel kenetlendik. Birimizin yokluğu nasıl da hissediliyor. Hepinize ilginizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sizleri tanıdığım için çok şanslıyım. Dünden beri içimde hem burukluk hem de tarif edilemez onur ve mutluluk vardı. Sizlerin sevgisi beni çok duygulandırdı. Tekrar tekrar teşekkürler canlarım. Allah hepinizin gönlüne göre versin. Benim için hepiniz çok değerlisiniz. Kanatsız meleklerimsiniz sizler benim. Meleklerimin meleklerinin olması da en büyük dileğimdir. :asigim: Şeniz :Saruboceq:

ahaaaaaaaaaaaaaa nevrom gelmis canim ya hosgeldin valla seni bekliyordum yafu kalktim hemen geldim nevros gelmistir diye sensiz gercekten cok buyuk bosluk vardi yeri dolmadi yafu arkadaslar umitsizlige kapildi canim ya bir daha gitme
evet biliyorum senin elinde degildi ama haklisin canim bir uyari olsaydi basta daha guzeldi
evet bundan sonra daha dikkat ederiz
tekrar hosgeldin canim
nazar degdi ben biliyom topigimize masallah diyelim:enbuyukkk:

:lepi::lepi:hihoyyytkaydirigubbakcemile2
:enbuyukkk::teytey::hooray::dance:kaydirigubbakcemile5

Canımmmmmmmmmmmmmmm. Gel seni öpeyimmmmmmmmmmmm Şeniz Özledim sizi kızlar. Çok sağolun beni yalnız komadınız. Hep destek oldunuz. Don , atlet , sgara getirdiniz bana :roflol:

Şaka bir yana sizler beni çok duygulandırdınız. Ağlattınız beni vallaaaaaaa dünden beri senağlama senağlama senağlama

Canım inanki bizde seni çok özledik okadar duygulandımki yazdıklarına anlatamam sen bitanesin ya sensiz buraların tadı yok çok şükür kavuştuk sabahtan beri bakıyorum yoksun çok üzülmüştüm. Canım bu sevgiye layıkmıyım ne demek sen sevgilerin en güzeline layıksın. Biz sensiz burasını düşünemiyoruz dünden beri bi yanım eksikti şimdi tamamlandı eşim bile telefon açıp bana soruyo byugün nevrosky geldimi ne oldu diye sen ve diğer arkadaşlarım benim ailemden birisiniz artık
Duaların yasak olduğunu gerçekten hiçbirimiz bilmiyoduk bilsek senin ceza almana izin verirmiydik hemen seni bilgilendirirdik neyse artık yapıcak bişey yok sen geldin ve önemli olanda bu.
HHHHOOOOŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞGEELLLLLLLDİİİİİİNNNNNNNNNNNNN.
İYİKİ GELDİNNNNNNNNNN
VE SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMM

:teytey::dance::dance::dance::dance: sositososito sositososito OH OHHHHHHHHHHHH
ÇOK MUTLUYUM NEVROCUM GELDİkaydirigubbakcemile2

muck muckŞenizŞenizŞenizkaydirigubbakcemile5
kaydirigubbakcemile5:enbuyukkk:a.s.
ŞenizŞenizŞeniz

senağlama senağlama senağlama Canımmmmmmmmmmm ben de seni ve tüm arkadaşlarımı çok seviyorummmm. :asigim: İnan dünden beri kaç kere tekrar tekrar okudum yazılanları. Sizler nasıl benim yokluğumda üzüldüyseniz , ben de sizlerin yokluğunda üzüldüm. Hepimiz birbirimiz için çok değerliyiz. Bazılarına saçma gelebilir ama sizler benim hayatımı nasıl da doldurmuşsunuz. Bu sabah çok farklı kalktım. Huzursuzdum. Ya daha çok bi ceza alsaydım. Offfff offffffffffff. Allahıma şükür aranızdayım. Allah daha büyük ayrılıklar vermesin. Allah hepimize sağlık , sıhhat , huzur versin. Birbirimizden ayrı koymasın. :Saruboceq:

canım arkadaşım nevrosky hoşgeldin çok özlettin kendini neyseki şimdi burdasın çok şükür canım dediğin gibi uyarsalardı seni daha iyi olurdu böyle yapmaları gerekmiyordu neyse artık olan oldu ama sensiz buranın tadı tuzu olmuyordu canım ya...

asi74 ve aymes ; sizlerin alıntılarını birlikte alamadım. 10 karakterden fazla koyamıyorum. sizlere ithaf ediyorum.

Şeniz :asigim: Şeniz a.s. a.s. Şeniz :asigim: Şeniz

Son düzenleme:

Ohhhhhh çok şükür bitanem sizlerleyim. sositososito Sizler benim en büyük hazinemmişsiniz. :asigim: Uyarılmak isterdim açıkcası. Ama olan oldu. Herşeyde bir hayır var. Daha bi kenetlendik. Nasıl da seviyormuşuz birbirimizi. :1hug:

Bugün ben geldim. Hem ben mutluyum , hem sizler. :lepi: İnşallah yakında da meleklerimiz gelir :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

Selammmm NEVROKYCIMMM CANIM HOŞGELDİN TEKRARDAN ARAMIZA SESEYOM SENİ İYİKİ SENİ TANIMIŞIM İYİKİ VARSINŞeniz

Selammmm NEVROKYCIMMM CANIM HOŞGELDİN TEKRARDAN ARAMIZA SESEYOM SENİ İYİKİ SENİ TANIMIŞIM İYİKİ VARSINŞeniz

Balımmmmmmmmmmmmmmmm Şeniz Akşam MSn'den seninle hasret gidermiştik ama gel seni de öpücem yineeeeee Şeniz Burda öpmesi bi başka oluyor. :jeyyar:

Canım ben de sizleri tanıdığıma o kadar seviniyorum ki. Hayatımda attığım en güzel ve doğru adımlardan biri olmuş bu topiği açmak. Kendimi tebrik ediyorum. Ve KK'ya teşekkür ediyorum. Her ne kadar beni banlasalar da klava: sizlerle olabilmem de onların eseridir. :içelim:

Canım bu arada moderatörlüğün hayırlı uğurlu olsun inşallah. a.s. Birgün de sen beni banla. :mymeka: :roflol: :roflol:

balsuratcim o ne oluyor kiz iyi bisey galiba bende tbr ediyorum senikaydirigubbakcemile5
sırnaşık şey:roflol::sm_cool:

Sağolasınnn canım benimmm :mymeka:ne diyosunnn hiç öyle şey yaparmıyımm canım

nevrocum canım benım..:sm_cool:
hosgeldın tatlım..:1hug:
senı burda yenıden gormek ınan cok guzel..kaydirigubbakcemile5
dun sensız kk nın hıc tadı yoktu..:dilcikar:

anaa anladim siteyi kontrol edicen yani zor bisey bencede allah kolaylik versin
iyi bi tanidik oldu torpil gecersin artik bize:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…