Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
CANIM nevrom, hoşgeldin...
ben dualarımı bitirdim haberin olsun.
ALLAH hepimizin dualrını kabul eylesin...

nevrocum canım benım..:sm_cool:
hosgeldın tatlım..:1hug:
senı burda yenıden gormek ınan cok guzel..kaydirigubbakcemile5
dun sensız kk nın hıc tadı yoktu..:dilcikar:

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt Şeniz Canımmmmmmmmmmmmmmmmm. Ben de sizlere yazabildiğim için çok mutluyum. Dün görüyordum ama yazamıyordum. Özledim sizleriiiiiiiii. :asigim: Canım benim. Seni seviyorum. a.s.

Sağol canım. hihoyyyt Daha senle kaynaşamadan gittim valla. Sen de aramıza hoşgeldin. İnşallah güzel günler geçirir , güzel paylaşımlarda bulunuruz. :1rolleyes:

evet canım aynen öyle oldu olsun bundan sonra bol bol vaktimiz olcak kaynaşmak için ama sen hep burda ol bir yerlere kaybolma :1hug:

nevroskyyyyyyyyyyyyyyyyy hoşgeldinnnnnnnnnnnnnn sizleri çok kısa bi süredir tanıyorum ama bende bağımlılık yaptınız bu topic sensiz olmuyor canım :jeyyar:

nevrocum bende aslen manisalıyım ailem hepsi orda ben evlendim istanbula geldim burda kendi ailemden kimseler yok eşimin ailesi var izmirde annanemler teyzemler var bornova ve karşıyakada oturuyorlar hemşeriyiz yani

kızz BALSURAT sen moderatör mü oldun amanda amannnnnnn tebrik ederim kaydirigubbakcemile5

nevroskyyyyyyyyyyyyyyyyy hoşgeldinnnnnnnnnnnnnn sizleri çok kısa bi süredir tanıyorum ama bende bağımlılık yaptınız bu topic sensiz olmuyor canım :jeyyar:

Canımmmmmmmmmm çok sağoll , hoşbuldum. :1hug: Hepinizi çok özledim ben , canım arkadaşlarım. Hiç ayrılmayalım inşallah. Tez zamanda sevinçli haberlerimizi paylaşmayı ümit ediyorum canım. Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah. :Saruboceq: Siz varsanız ben hep pozitifim. kaydirigubbakcemile5 O 24 saat boyunca pek pozitif olduğum söylenemez. Demekki benim sakinleştiricim ve pozitifleştiricim sizlersiniz şekerler a.s.

Bitanemmmmm :asigim: Hoşbuldum canım. Şeniz Tamam bitanem. Allah kabul etsin inşallah. :Saruboceq:
canım benim iki gündür giremedim işler misafirler falan ayyy ne oldu tatlıma iyikide yokmuşum gidip gelmişin bi yerlere allahtan çok değilmiş bir gün buna şükür baktım nevrosky yok dediler temelli gittin sandım çok kötü oldumsenağlamameğer sensiz buralar gerçekten olmaz burnın sahibi sensin tekrardan evine hoşgeldin :asigim:

nevrocum bende aslen manisalıyım ailem hepsi orda ben evlendim istanbula geldim burda kendi ailemden kimseler yok eşimin ailesi var izmirde annanemler teyzemler var bornova ve karşıyakada oturuyorlar hemşeriyiz yani

Gurbet ele gelin gittin yani canım. Ben de Bornova'da oturuyorum. Ne kadarlık evlisiniz? Araya olaylar girdi. Bahsettiysen de kaçırmış olabilirim bitanem. a.s.

Canım eccük silktiler beni de. kaydirigubbakcemile :roflol: Ama çok şükür ayrılık uzun sürmedi , döndüm aranıza.

Ah canlarım benim. Sizler çok tatlısınız. :asigim:

Ben en başından beri vardım ama siz yokken bir anlamı yoktu buraların. Siz geldiniz de renklendi. Şenlendi. Hepiniz ayrı renk hepiniz ayrı güzellisiniz burada. Herkes daha çok gelsin buralar hepp daha renkli olsun inşallah. hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

aaaaaaahaaaaaaa geldi iste askimmmmmm nerelerdesin yaaa sikayetim var bunlardann sen yokken buralari bos biraktilar bende kendi kendime yazip durdum inan hic kimseler girmedi ne zormus sahipsiz kalmak :))..iyiki varsin bak sen gelir gelmez herkez damladi gine..sen yokken bizimkilerin hepsi baska topinklere dagildi haberin olsunnnnn bak hemen toparladin

Kızım sen tam klava:lıksın ha.Tamam ben daha 15 ay oldu evleneli çokta soran olmuyor ama ben hiç korunmadığımı biliyorum hatta sorun olduğunuda .Ama ne olursa olsun burdayız bu dünyadayız yaşıyoruz ve sağlığımız yerinde .Allah insanı en sevdiğiyle sınarmış diyor eşim.çünkü ben çocukları çok severim vallah en kötü ihtimalle evletlık alırız.Bak burda ne kadar çokuz farkındamısın.Hepimiz insanız hepimizin sorunları var.Ayrıca herkezin derdi farklı farklı.bak geçen arkadaşın eşi öldü trafik kazısında.oda çocuk için 6 yıl uğraşmıştı. Allah verdi 2 tane ama eşini aldı.Allahtan ümit kesilmez herşeyin hayırlısı.pes etmek yok.

hihoyyyt hihoyyytoleeeeeeeeeyyyyyyyy nevrosum hosgeldın.ya sensız buranın hıc tadı yok.bende sen gelmeden gırmıcem demıstım protesto ıcın:1closedeyes:ıana hep bır eksıklık vardı sankı.hanı lısteyı koymamıssın daha.yada benmı gormedım.benımde yenı adet tarıhım 18 ekım canm.okadar sancı cektımkı bu sefer anlatamam.bakalım bayramdan sonra baska bır doktora gıdıcem.hayırlısı olsun ınsallah.senı ve burdakı herkezı cok sevıyorum.kım demıs bu sıte stres yapıyor dıye aksıne stres dagıtıyorrr:enbuyukkk:hepınızı opuyorum canlarımmm...hayırlı cumalar..

hihoyyyt hihoyyytoleeeeeeeeeyyyyyyyy nevrosum hosgeldın.ya sensız buranın hıc tadı yok.bende sen gelmeden gırmıcem demıstım protesto ıcın:1closedeyes:ıana hep bır eksıklık vardı sankı.hanı lısteyı koymamıssın daha.yada benmı gormedım.benımde yenı adet tarıhım 18 ekım canm.okadar sancı cektımkı bu sefer anlatamam.bakalım bayramdan sonra baska bır doktora gıdıcem.hayırlısı olsun ınsallah.senı ve burdakı herkezı cok sevıyorum.kım demıs bu sıte stres yapıyor dıye aksıne stres dagıtıyorrr:enbuyukkk:hepınızı opuyorum canlarımmm...hayırlı cumalar..

kızlar nette sorun var galıba.banada nazar degdı hıc boyle bırseyle karsılasmamıstım bugune kadar resmen mucadele verıyorum ya of.mesaj ıkı kere gırmıs kusura kalmayın.benım hatam degıl.fatoscum bende narene katılıyorum.herseyın hayırlısını ıstemek lazım.kendımde arara sıkıntılar yasıyorum.ama sana tek tavsıyem bu zorlu yolda esının kalbını asla kırma.tek basına hıcbırseyın ustesınden gelemezsın.allah razı olsun esım boyle olmasaydı ben sımdıye kadar pıskologlardaydım.onların destegıyle ayaktayız.beraber cıktık bu yola.ınsallah mutlu haberlerı almamız yakındır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…