Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Insallah 2 ci bebegin oğlan olur yumurtlama ile alakalı bisey yok bence
Hiçbirşey ile alakası yok belki ihtimalleri yükseltir çatlama yada diyet ama oda yeterli değil bence nasip yaaaa tamamen bekliyordum zaten kız olacağını hissiyatım o yöndeydi

Ugs var mı nuba bakanlar ne yorum yaptı burada. 12.hafta çok erken inşaallah erkek haberi alırsın canım bir sonraki kontrolde

Geçmiş olsun canım inşaallah hemen temizlenir enfeksiyonun. Deneme hemen düşünüyordun sanırım ne yapacaksın şimdi erteleyecek misin geçene kadar ?
Yaklaşık 3 hafta var deneme yapmama. O zamana kadar dikkat edecem durum fena değilse deneme yapmayı ertelemek istemiyorum. Yapacam büyük ihtimal. İnşallah çabalarımız sonuç verir.

Canım çok kapılmayın arkadaşım planlama yaptrdı erkek için arzuma tutmadı. Allah ın dediği olur
Ben arzumun kız ayı bu ay dediği ayda gebe kaldım kızım olacak hatta usg fotolarında o bile erkeksi tipi var erkek olabilir demişti dediğin gibi Rabbimin takdiri ne yersen ya ne yaparsan yap nasipte varsa geliyor gelecek olan

Ya zaten alt tarafı iki seçenek var ya kız olucak ya erkek:) tutturdukları kadar tutmayanıda çok o yüzden kapılıp çok hayaller kurmasın kimse üzülmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…