Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Benim takip icin gittigim doktorun da 2 kizi vardi
Simdi ki gittigim doktorun da 2 oglu var

Bencede geriye nasip ve dua bugün arkadaşla karşılaştım doktor ona tam üç aylık ilken yüzde 90 kız demiş oda baya üzülmüş iki kızı vardı sonra çok dua ettim hatmi okudum diyor doktor bir ay sonra bi daha gel demiş oda 5 ayda gitmiş doktorum şaşırmış bu erke demiş bebeği bir yaşında şimdi demem oki dua ve nasip yapacak başka bir şey yok

Inşallah cnm rabbim seninde istediğini nasip etsin inşallah Ewt bilinçaltımız pert olmuş
Sen ne zaman gidiyorsun doktora ?
[/QUOTE]
8 haftalık şuan iyice belli olsun öyle gidicem. Kızımda ilk gittigimde erkek denmişti cok umurumda olmamıştı ilk cocuk olduğu için ama bunda umutlanmak istemiyorum

Benim iki yakın arkadaşım aynı öyle oldu önce kız dedi sonra erkek. Hatta erkek kardeşime de doktor kız demişti kesin doğunca şok oldu millet

Kızlar benim ilk doktorum ünlü bir profdu 2oğlu vardı, şimdiki doktorumda ünlü bir doğal doğumcu onunda iki kızı var ikiside erkek doktor, şimdiki doktorum kız diyince kesinmi Ahmet bey dedim biranda bozuldu evet dedi 2kız ne kadar güzel benimde 2kızım var çok mutluyuz çok memnunuz dedi alttan imada bulundu yani,utandım o an, sanmıyorum ki bir yöntemi olsun olsa onlarda denerdi herhalde diyorum, mesela 3arkadaşım var 3nünde bir oğlan bir kız diyorum erkek için bişi yaptınız mı yok be ne yapılır ki diyorlar yani akışına bırakıp takılmayan tipler ama iki oğlu iki kızı olanda çok arkadaşım var onlarda tam tersi biri farklı olsun diye çok isteyip niyetle yaptılar ama olmadı aynı cins yani bence tamamen pskoloji ve nasip ne kadar kasarsan o kdr olmuyor bence, bizleride o sayfalar beklentiye soktu o sayfaları söylesem çevrem bana güler kimseye bişi demedim sonra kendime çok kızdım bu kadar neden şartlandırdım kendimi diye nasip diyin kasmayın kafanıza göre yapın ovs testi filan gerek yok akışına bırakcaksın Nasipleri neyse o gelecek zaten

Söylediklerinize katılıyorum ama bazı doktorların en az 4,5 taneye denk geldim. Cinsiyet ihtimalini %80 hatta %90 kadar artıracak diyet ve yumurtlama anı ile mümkün olacağını çok yerde okudum.Hal böyle iken insan ister istemez inanıyor. Çünkü Çok ünlü bir doktorla görüştüm. Bana bunun mümkün olduğunu söyledi.Deneyip göreceğim inşallah

Ah biz öle bir doktora denk gelemedik inşaallah nasip olur doktor kontrolünde mi olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…