Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Söylediklerinize katılıyorum ama bazı doktorların en az 4,5 taneye denk geldim. Cinsiyet ihtimalini %80 hatta %90 kadar artıracak diyet ve yumurtlama anı ile mümkün olacağını çok yerde okudum.Hal böyle iken insan ister istemez inanıyor. Çünkü Çok ünlü bir doktorla görüştüm. Bana bunun mümkün olduğunu söyledi.Deneyip göreceğim inşallah 🙏
Benim gittiğim doktorun hiç haberi yokmuş diyetten alkali sudan felan. Yaptıklarımı anlattım not aldı aa öyle mi ne güzel bilgiler felan dedi. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim 😄🙈

Arkadaşlar benim tahlil sonuçlarım çıktı vajina dan kültür almıştı doktor. E-coli diye bir bakteri varmış çok sayıda. Vajina da enfeksiyona yol açmış. Duyan bilen yaşayan var mı? Araştırdım bağırsaklarda olan bir bakteriymiş bir şekilde vajina ya bulaşmış demekki.

size bir sorum olacak Ovi. Pikken sol kasigimda çok ağrı vardı o zaman deneme oldu sizce doğru yapmismiyim? diğer gün doktora gittiğimde yumurta yok dedi rahim duvarinin arkasinda sivi var dedi ama deneme olmadi o gun ağrı olduğunda yumurta catlarmi? denemeden sonra ağrı kesildi cvp vazarsaniz sevinirim

Arkadaşlar benim tahlil sonuçlarım çıktı vajina dan kültür almıştı doktor. E-coli diye bir bakteri varmış çok sayıda. Vajina da enfeksiyona yol açmış. Duyan bilen yaşayan var mı? Araştırdım bağırsaklarda olan bir bakteriymiş bir şekilde vajina ya bulaşmış demekki.

Geçmiş olsun canım inşaallah hemen temizlenir enfeksiyonun. Deneme hemen düşünüyordun sanırım ne yapacaksın şimdi erteleyecek misin geçene kadar ?

size bir sorum olacak Ovi. Pikken sol kasigimda çok ağrı vardı o zaman deneme oldu sizce doğru yapmismiyim? diğer gün doktora gittiğimde yumurta yok dedi rahim duvarinin arkasinda sivi var dedi ama deneme olmadi o gun ağrı olduğunda yumurta catlarmi? denemeden sonra ağrı kesildi cvp vazarsaniz sevinirim
Benimde pikte ilişki oldu ve 2saat sonra kasıklarımda ağrı başladı tüm gece sürdü büyük ihtimal ogün gebelik oluştu diyorum ben çünkü boş gebelik yaşadığımda da gece ilişki oldu sabah ağrıyla uyandım ozamanda döllenmeymiş olabilir yani çatlamış oluyor

Çatlar canım zaten ağrı akıntı kesildiği zaman yumurta çatlamış oluyor. Kaç gün geçti deneme üzerinden?

Benimde pikte ilişki oldu ve 2saat sonra kasıklarımda ağrı başladı tüm gece sürdü büyük ihtimal ogün gebelik oluştu diyorum ben çünkü boş gebelik yaşadığımda da gece ilişki oldu sabah ağrıyla uyandım ozamanda döllenmeymiş olabilir yani çatlamış oluyor
Benimde öyle olmuştu kasık ağrısından kıvranıyordum resmen. Senin belli oldumu cinsiyeti

Atsana bi erkek dediği çizdiği yeri
4F01144E-CD3B-4A3E-958A-E587FACC4CCF.jpeg

Umudumvar aaii Umudumvar aaii canım senin nasıl gidiyor hamileliğin, kaç haftalık oldun?
Canım pek iyi gitmiyor 🙁 12+0 haftada gittim ikili test için. Doktor bacak arasi boş ve nub paraler duruyor dedi. Bu da kız olma ihtimalini artırir dedi. Yinede kimseye söyleme bir dahaki gelişinde netleşir dedi😔 yani pek umudum kalmadı

Canım pek iyi gitmiyor 🙁 12+0 haftada gittim ikili test için. Doktor bacak arasi boş ve nub paraler duruyor dedi. Bu da kız olma ihtimalini artırir dedi. Yinede kimseye söyleme bir dahaki gelişinde netleşir dedi😔 yani pek umudum kalmadı
Canım 16.haftayı bekle erken daha

Haftaya giderim ikili test sonucu cikinca gel demişti. Erkek olunca genelde erkenden biliniyor canım. Hakkımızda hayırlısı😔
Evet Aslında doğru söylüyorsun .. tamamen nasip bu topiğe katıldım katılalı bi erkek haberini duymadım bence birşeyi çok isteyince de olmuyor ben artık öyle düşünüyorum

Evet Aslında doğru söylüyorsun .. tamamen nasip bu topiğe katıldım katılalı bi erkek haberini duymadım bence birşeyi çok isteyince de olmuyor ben artık öyle düşünüyorum
Aynı düşüncedeyim canım. Çok istediğimiz için nasip olmuyor🙁

X