Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
2li test yapan arkadaşlar sonuçlarınız nasıldı. Bu testin cinsiyetle alakası var mı
Onunda alakası yok cnm bebeği erkek olan arkadaşımla karşılaştırdık sonuç aynı değerde ikimizinde benim kız ama arkadaşımın 2.oğlu olcak dedim bişi yaptın mı yok ya 2.ayda anladım hamileliğimi planlı bile değildi hamile kalmışım dedi sadece Çin takvimi tuttu ikimizdede

Banada erkek demişti cnm burdaki tüm nubcular erkek demişti

Canim senin testini bana atabilirmisin burdan yada özelden. Benimkiylede kıyaslasam olur mu.

İnşaallah canım hayırlı sağlıklı bir oğluştur karnındakini

Tam kiz demedi. Sadece bacak arasi boş gorunuyor nub paralel gibi dedi. Buda yuksek ihtimalen kiz oluyor dedi. 12 haftada bacak arası dolu oluyormu bende anlamadımbende
Bende 12 haftalığım eşim ısrarla gidelim dedi ama bende yanılırlar die gitmek istemedim böyle arada kalmak ta kötü oluyor demi rabbim gönlündekini versin inş bgün hamile ve bi oğlu olan elitinin bi kızı olacakmış öğrenmiş ona bile cümleten üzülmüşler nerdeyse eşim ve ailesi anlamıyorum erkek var zaten başka ne yapacaklar anlamıyorum

Biraz bekle derim bence. 2li test olmasaydı 14. Haftamda giderdim. Bence en iyisini yapiyorsun. 14 yada 15 te git neyse olup biter. Eltinlere de ALLAH akıl fikir versin Allah ima binlerce şükür ki kizlarımiz var. Rabbim 1 oglanda verse asla 2. Sini istemem. Her iki meyveden tatmış daha ne istiyorlar

Canim benim de böyle. Test adlarımız farklı anlamadim ki. Free beta hcg 28 yazan yer seninkinde sadece hcg yazan yerle aynı mı
Evet cnm aynı, ama bu değerler cinsiyet için belirti değil malesef, benim 12haftalık usg böle idi bebeğim kızımın 12hft usg göre heryeri net oluşmuş hatta zıplıyordu bacak altındaki kabartı erkek bebek düşüncesine sokmuştu görenler öyle diyordu yani

Eklentiler

• 6D37E74F-69E7-4A7D-878D-3950E9DDEDF6.jpeg
    51,6 KB · Görüntüleme: 87
Aynen benim de öyleydi. Hatta usg bile yakın canim yiktin azıcik kalan umutlarımıda bu usg ile☹

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…