Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Sağlıkla doğsun inşallah gün geçtikçe dahada merak ediyorum öğrenince buraya yazarım ama hiç erkek hissetmiyorum ya
Sen kaçıncı haftadasın ben erkek bu diyordum çünkü ne bulantı ne kusma sürekli et tatlı aşerme ilk kızımdan bambaşka bir gebelikti kader güldü bana

Sen kaçıncı haftadasın ben erkek bu diyordum çünkü ne bulantı ne kusma sürekli et tatlı aşerme ilk kızımdan bambaşka bir gebelikti kader güldü bana
8.haftamdayim ama dr hesabına göre 10.hafta ben kızımda hep kustum bundada kusuyorum o yüzden belirti aynı olunca buda kız olacak diyorum

Bu arada ben hamile kaldıktan sora hesaplattım yüZde 85 erkek dedi benimde 3. Kızım olucak
Aynen öle zaten sadece tutanları paylaşıyorlar arka planı bilmiyoruz yüzde elli ihtimal her türlü var biz kendimizi kandırıyoruz , oraya basbayağı pipi çizmiş bencede o bebek erkek

Ugs var mı nuba bakanlar ne yorum yaptı burada. 12.hafta çok erken inşaallah erkek haberi alırsın canım bir sonraki kontrolde
Canim keseye göre ikra meyra erkek demişti. 12 haftalık ultrasonda doktorun nub diye gösterdiği yere ikra meyra o nub değil nub görunmüyor dedi. Tip erkek gibi demişti. 12 hafta çok erken inşallah yanılmıştır doktor diye umud ediyorum.

Yaptırdım ikili testte hcg değeri 50 altındaysa erkek üzeriyse kız denildi tüm form sayfalarında .. benim 45 ama kızzzz oda tutmadı
Benim de 28 ciktı ama başka degerlerede bakıliyor yazıliydı araştirdığim formlarda. Düzeltilmiş mom lara galiba
Ama işte pek bilgim yok. İcimden bir seste hep diyor doktor yanılıyor diye kendimi teselli ediyorum galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…