erkek anneleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Galiba bu soruyu acaba duzelme umudu olur mu, cozebilir miyim diye sordunuz ama zor gibi.kadin kac yasina gelmis karakteri degismez.eger evlenmek gibi bir dusunceniz varsa o zaman daha cok beraber olacaginizi biliyorsunuz,bu duruma dayanabilir misiniz ona gore karar verin.

Bu sözleri başka bir üyeden daha hatırlıyorum.Eski üyeliğiniz mi vardı ?

Oğlu desin ben gidiyorum diye Çoğumuzun başında ya
o olay evlenmeden eşimin yüzüne bakmayan görümceye bile kıymetli oldu benimki
Koskoca adam çocuk değil ya yanındaki kızla eğleniyor
B... gibi düşünüyorsa müstakbel kayınvaliden yapacak bişey Yok pek izlemem de Müge anlı da palu ailesi gibi sabit kalıp o düşünceye inanıyorsa yapacak birşey yok
Sana tavsiyem çok aralarına girme ikisi anne oğul anlaşsınlar aralarında

Muhtemelen ortada daha bir evlilik yokken, yani size karşı resmileşmiş bir sorumluluğu yokken kendisinin bu kadar ihmal edilmesinden hoşlanmıyor. Bu birlikte yaşama olayında sizinle hemfikir değil bence ve bunun dokundurmasını yapıyor biraz.

He ama erkek anneleri genelde böyle mi? Evet, evli bile olsa çocukları, düzine kadar evlatlarıda olsa çocuklarının yine sitem ediyorlar, yine ediyorlar.

Bence oğlunu gerçekten özlemiş ve Türkiye'ye döndüğünüzde sizinle kaldığı için üzülüyor ve size yansıtıyor.

Sizin kendi ilişkiniz ama ben olsam ülkeye kısa vadeli döndüysek biraz annenlerde kal, birbirimizi özleyelim diye bahane eder gönderirdim.

söylüyorum ki. mesela her gün anneni gör diye beynini yiyorum resmen. daha dün "annenlere gittin mi, orda kal istersen baban da evdeyse" dedim. "sen de beni mi göndermeye çalışıyorsun, gittik gördük işte allah allaaaahhhh" diye sinirlendi sanki kendi anama babama gönderiyorum bi değişik tripleniyor.

ben de erkek annesi olarak şöyle düşünüyorum. ayni evde kalsin veya kalmasin cinsel yolla bulasan hastaliklar, riza dışı cinsellik, bekarken cinsel yasam ve toplum aile baskilari, gibi konularda mutlaka konusurdum ve konusacagim, artik sevgilisini sevmedigi halde birlikte oldugu icin evlenmek zorunda kalip mutsuz olan bir suru insan var veya surekli partner degistirerek suregelen yasam saglikli olamaz.tabi ki karar en son kendisinindir.
eger evlilige dogru giden bir iliskiyse, kizin ne kadar akilli olduguna bakarim benim kriterim sadece bu, ki buyuyunceye kadar defalarca ve yeri geldiginde akilli ve mantikli insanlarla yol arkadasligi etmelerini hem kizima hem ogluma soyleyecegim. mantıklı, ayaklarının uzerinde durabilen, iyi yetismis bir gelin veya damat adayi cocuklarim adina beni cok mutlu eder.
sizin arkadasinizin annesi boş tencere, sadece ses çıkarıyor.

Ya hu sen karışma erkekler rahat ettiği yerde kalır kovsan da gitmez o

Ayy ana oğul değişikler.

Şahsen ben iki kız annesi olarak kıskanırım. Bazen damatları iç güveysi mi alsak diyoruz eşimle. :)

Ah bi anlasam , bi anlasam
Anlamak mumkun degil gercekten

Sadece yorumunuza katılmak için giriş yaptım. Kendi kv leri o kadar masum ve minnoş kaldı ki yanlarında. Bir de aynı kendileri gibi gelinlere düştüler.

Doğurdu bakmak zorunda, eşime bakmamış vs, sanki otlak yerde üretilmiş muamelesi yapan, oğlun artık benim diye kv sine hönkürdeyen hatun, oğlu evlenince DOĞURDUM bakmak zorunda. Onu büyütürken deyip başlayan beddualar neler neler... Etme bulma dünyası gerçekten. İnanın devir dönüyor. Dengeyi tutturmak önemli.

Çok konuşmak kadınlarımızın yapısında var. Sanki yaşlandıkça bu özelliğimiz artıyor gibi. İnanın bir de yaş ilerledikçe otokontrol zor sağlanıyor dil ile beyin arasında. Çünkü çok az konuşan teyzelere bakıyorum, belli bir yaştan sonra firenleri olmuyor.

Ayrıca maalesef ki günümüz insanlarında insanların konuşmalarından olumsuz anlam çıkarma obsesyonu çok yaygın. Maalesef. Yani belki oğlunun o davranışlarına karşı sizden yardım istiyordur. Hemcins olarak yardımlaşma talep ediyordur. Art niyet göremedim.

Oglum daha 4 aylik su an onu kimseyle paylasamam koca adam olunca boyle olmaz tabi. Kadin bos bos konusuyor gibi geldi bana. Amacsiz,laf olsun diye. Degilse de birak konussun amaaan. Belki de hayatinda hic yeri olmayacak ilerde.

konu uzamasın diye detay vermedim. bugün söylediklerinden bazıları "oğlum türkiyeye geldi yine yassy'nin yanından ayrılmıyor, büyü mü var nedir, çocuğumun yüzünü göremiyorum valla nasıl dert bu, eve gelince de telefondan yassy ile mesajlaşıyor" gibi sürekli bizi ortaya attı ki masada 7-8 kişiyiz. rahatsız oldum yani.

öyle bir niyeti varsa da ben cidden elimden geldiği kadar onu annesine göndermeye çalışıyorum ama adam gitmiyorsa yani kavga edemem ki. vardır bir bildiği diyorum. annesi benimle normal konuşsa yine anlarım ama kalabalık içinde bilmiyorum hoşuma gitmiyor bu ilk de değil.

Bir oglum var birde kizim.
Allah yollarini acik etsin,huzurla guvenle hayat yolunda yuruyecek es/ sevgili nasip etsin.
Oglum birlikte oldugu kizla mutluysa daha ne isterim.
Ogluma iyi davransin tabi

ben de kızımı paylaşamammm uleynnnn diye bağırasım geldi birden .tek çocuk sendromu daha da zor iç güveyi alırım ya da ben giderim içannesi olarak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…