erkek anneleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ha okay sorunun o olduğunu düşünüyorsunuz. bilmiyorum aslında rahatsız olsa söylerdi diye düşünüyorum. bir de bunu gitsin oğluna söylesin yani ben ne yapayım diye düşünüyorum bilmiyorum.
Sizinki akıllı kv de o yüzden oğluna söylemek yerine sizi bozuyor. Oğluna söylese oğluyla arası açılır, oğlu kendisinden kopup size daha çok yaklaşır.
Aynı modelden bende de var. Aynısını bana da yaptı telefonla konuşuyoruz diye. Hiç bozmadım, sevgilime dedim ki "annen de ayak üstü lafını soktu. Bu konuyu seninle konuşmuş muydu?", bu kadar. Kavga etmeye gerek yok. O akıllı bir kadın olabilir ama benim aklımı da hafife almasın
Eski konularınızı da az biraz biliyorum, 3. kişiler yüzünden küsmemeyi öğrenmeniz lazım :) O sizin için oğlunu karşısına almıyor, oğluyla kavga etmiyor da siz niye sevgilinizle onun yüzünden küsüyorsunuz?

Kabullenemiyor
Eşimin annesi biz evlenince eşime dedi ki;
Sen de evlendin ya oğlum artık hayatta kimseye güvenim kalmadı dedi
Sen beni değil victory i seçtin dedi
Oğlum her izinli gününü seninle geçiriyor dedi biz sevgili iken
E zaten aynı evde senle birak benle geçirsin dimi

Şimdi de ben bunları duya duya ondan uzaklaşınca adım soguk Victory oldu
Mesafeli oldu

tutamıyorum ki çenemi annesine sinirleniyorum ona patlıyorum 2 oldu bu.

Bazı anneler bu durumu kabullenemiyor benimkisi görünürde çok rahattır hiç ay onlar mutlu olsun falan da yanımda otursa eşim ters bakar la o benim kocam çocuk yaptım la ben ondan ne yan yana oturmasın dan rahatsızlık biz işi ileriye götürdük diyemiyorum yapıyorlar yani ama salla

Valla ben kızımı da oğlumu da zor paylaşırım o yüzden bir annenin bunları hissetmesi gayet normal gelir bana polemik amaçlı da yazmıyorum ama belli edilmemeli bu tür şeyler hani içinden yaşamalı insan bu tür duyguları yoksa komik duruma düşebiliyor. Ben kızım parkta erkek çocuklarıyla oynarken bile içimden engel olmak geliyor biraz abartılı yaşıyorum bu tür duyguları ama napiim

Ben biraz farklı bir yerden yorum yapacağım. Bence bu dengeyi erkekler hiç kuramıyor,bekarken dibimizden ayrilmayip evlenince de ah annecim diye 180 derece dönüyorlar bu sefer bizi karşılarına alabiliyorlar. Sizin durum için de erkek kişisi suçlu diyorum ben.Yurtdisinda berabermissiniz, burada da ailesiyle azıcık görüşüyorsa anne siteminde hakli. Evlenirseniz teraziyi yine dengeleyemeyebilir,aklinda olsun.

duymamazlığa vereceksin o zaman.
belki aklınca şaka yapıyor.
zira aksi olsa sevgiline söylemesi lazımdı muhattabı sen değilsin.
belki milleti görünce kaynanalık yapası geliyordur.

O sizin kardeşinizin problemi. Birsuru insan universiteyi sehirdisinda okuyor ve ev arkadaslariyla kaliyor. Anlastiktan sonra zor olan birsey yok, zor olsa birbirlerine mecburiyetleri yok zaten.
Hanım efendi kendi fikrimi söylemekte özgür olduğumu düşünüyorum.
Sizi alakadar eden bir durum da göremedim açıkçası.
Kardeşimin problemini tartışamicam sizinle.
Kırmamak adına açıklayıcı olarak söylemek istediğimi tekrar ettim.
Şu yazdığınız cevaba bak ben kimseyi aynı evde kalıyor diye yargılamadım farkındaysanız.

duymamazlığa vereceksin o zaman.
belki aklınca şaka yapıyor.
zira aksi olsa sevgiline söylemesi lazımdı muhattabı sen değilsin.
belki milleti görünce kaynanalık yapası geliyordur.

ya işin kötü kısmı bugünkü ortamda benim annemin arkadaşları da vardı. annem duysa kadının milletin içinde bana yüklendiğini cidden kadının celladı olur. buna sinirlenip benimkine sarıyorum ben de ama sonuç çıkmıyor. duymamak lazım belki de beceremiyorum yani.

tutamıyorum ki çenemi annesine sinirleniyorum ona patlıyorum 2 oldu bu.
Çene tutma egzersizleri öneriyorum
İleride karşınıza çıkacak patlamalar bunlar. Daha dikkatli olun. Biraz daha stratejik olun. Aynı konuyu kavga etmeden de konuşmanın yollarını bulmaya çalışın bence. Yoksa sorun çıkaran pozisyonu başınıza kalır.
Ben de içinden geleni söyleyen bir insanım, sevmediğime sevmişim gibi de yapamam. Kastettiğim bu değil yanlış anlaşılmasın. Ama her şeyi söylemenin yolu yordamı var.
Bizim için değerli olan insanlarla konuşurken, özellikle onların hassas olduğu konularda, 2 düşünüp bir söylemek lazım.

ha okay sorunun o olduğunu düşünüyorsunuz. bilmiyorum aslında rahatsız olsa söylerdi diye düşünüyorum. bir de bunu gitsin oğluna söylesin yani ben ne yapayım diye düşünüyorum bilmiyorum.
Gençlik çok acayip bir şey. Burada annesi ablası yaşında kadınlara bizim kararımız belli zaten o konuda dedirtebiliyor.
Her anne bundan rahatsız olur diye düşünüyorum, büyüklerin her zaman bir bildikleri vardır. Hoşunuza gider veya gitmez

ya allah aşkına öffff

çarpıtmayın şu konuyu ne diyorsunuz ya? her anne niye rahatsız olsun benim annem babam yedi sülalem biliyor sevgilimin de öyle. konu o değil dedikçe o mesajı yazan kişi uzatıyor gelen giden başka şey yazıyor. ben konuda onu mu sordum şimdi? yaşınızdan da bana ne ayrıca? darkmore da yaşça büyük benden ama güzelce konuşabiliyor çok şükür.

Bence senin Kv işi bilmiyor. Biz memlekete gidince Kv dolma sarar, suböreği açar, hamur işleri o biçim ( aslında tek başına yapmaz. Komşularını çağırır onlara yaptırır) sonra da “oğluma yaptım hepsini, sabahlara kadar uyumadım.” Veriyor coşkuyu erkeğin kalbine giden yol midesinden geçmekte bazen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…