erkek anneleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
konu uzamasın diye detay vermedim. bugün söylediklerinden bazıları "oğlum türkiyeye geldi yine yassy'nin yanından ayrılmıyor, büyü mü var nedir, çocuğumun yüzünü göremiyorum valla nasıl dert bu, eve gelince de telefondan yassy ile mesajlaşıyor" gibi sürekli bizi ortaya attı ki masada 7-8 kişiyiz. rahatsız oldum yani.

öyle bir niyeti varsa da ben cidden elimden geldiği kadar onu annesine göndermeye çalışıyorum ama adam gitmiyorsa yani kavga edemem ki. vardır bir bildiği diyorum. annesi benimle normal konuşsa yine anlarım ama kalabalık içinde bilmiyorum hoşuma gitmiyor bu ilk de değil.

Ya benim kv bu tarz şeyler söylese ben eşimin bana ne kadar düşkün olduğu anlamını çıkarırdım,ki buna benzer bi şekilde görüştüğümüz pek kimse olmadığı için eleştirmişti bizi “Bunların ikisi birbirinin aynı,birbirlerinden başka kimselere ihtiyaçları yok” vs vs dediğinde eşimin bana çok aşık olduğunu düşünmüştüm benimle eğleniyor muhabbet ediyor kimseye ihtiyacı omuyor anlamında ki kv beni kısa bulur mesela çok güzel bulmadığını belirtir diliyle bağlıyor oğlumu vs vs der. Velhasıl annesinin bu tarz yorumları yüzünden eşime carlasam ciddi haşlardı beni ikisi farklı bireyler,birinin kabahatini niye diğerinden çıkarıyorsun ki? Yanlış yapıyorsun S sassyassyy

Alsınlar oğullarını başlarına çalsınlar ya
Hiç gelemem
Saygısızlık da yapmam asla
Ama eşşek kadar olmuş oğlunu bebek gibi gören şımartan kadınlara uyuzum.
Kim yapıyorsa bınu

hanımlar merhaba,

konu çok uzun olduğu için maalesef detay vermeye üşeniyorum.

sevgilimin annesi beni oğluna büyü filan yapmışım gibi görüyor sanırım. her bir araya geldiğimizde "yassy de oğlumu aldı, çocuk eve gelmez oldu" tarzı şeyler söyleyip ben ters ters bakınca "ahahah şaka canım" diyor. cidden sinirleniyorum artık. onun oğlunu ben çağırmıyorum kendisi geliyor. zaten okulda olduğumuzda da birlikte yaşıyoruz bundan daha doğal bir şey mi var adam kendini rahat hissettiği yerde durmak istiyor demek ki senin çenenden bıkmış KEESS SESİNİİİ diyemiyorum tabi.

bugün yine aynı şey oldu. kalabalık bir ortamda söyledi bunu baya abartarak. resmen herkes benim sevgilimi zorla yanımda tuttuğumu filan düşündü büyük ihtimalle çünkü ben olsam öyle düşünürdüm öyle anlattı ki. o ortamdan ayrılınca arkadaşlarım bile söylediler ne kadar gereksiz abarttı diye. ben de o sinirle gidip sevgilime çattım şu an küsüz.

sorum şu gerçekten erkek anneleri asla kabullenemiyor mu bunu? oğlu belli bir yaşa geldikten sonra başka bir kadını hayatında daha öne koyuyorsa cidden bu kadın bunu atlatamaz mı? çünkü ben artık çok sinirleniyorum kadının bu tavrına ve ona göre bir karar almak istiyorum.

çok önemli not: sevgilimin annesiyle özel olarak görüşmüyorum, çevrelerimiz ortak olduğu için denk geliyoruz.
Benim iki tane oglusum var henuz kucukler ama buyuduklerinde kesinlikle benden daha cok sevseler eslerini yada sevgililerini kesinlikle kirilirim kiskanirim uzulurum aglarim normal huyum bu benim ama asla asla belli etmem kizida darlamam sonucta minik kuslarim sevmis gelinim olacaklar bende anneleri gibi severim.zaten buyuk oglum simdiden karisini ezdirmiyo bazen gelirde esin halilarimi yikar temizligimi yapar diyorum( bu arada hali falan yikadigim yok yikamaya veririz hep ama ne diycek diye soruyorum) anne istemezse gelmez dedi mecbur dedim bende ben kaynanayim hem yaslanicam nasil yapiyim zorlayamayiz ogelmezse ben gelurim diyo ..agliyimmi guleyimmi simdiden olmayan esini savunuyo minnosum ama aferin demekki dogru yetistiriyorum cocuklarimi

konu uzamasın diye detay vermedim. bugün söylediklerinden bazıları "oğlum türkiyeye geldi yine yassy'nin yanından ayrılmıyor, büyü mü var nedir, çocuğumun yüzünü göremiyorum valla nasıl dert bu, eve gelince de telefondan yassy ile mesajlaşıyor" gibi sürekli bizi ortaya attı ki masada 7-8 kişiyiz. rahatsız oldum yani.

öyle bir niyeti varsa da ben cidden elimden geldiği kadar onu annesine göndermeye çalışıyorum ama adam gitmiyorsa yani kavga edemem ki. vardır bir bildiği diyorum. annesi benimle normal konuşsa yine anlarım ama kalabalık içinde bilmiyorum hoşuma gitmiyor bu ilk de değil.

Anladım. Benim kv dem de oğlum Nisa ya laf ettirmez der. Bence burada art niyet değilde patavatsızlık, lafın nereye gideceğini bilmeme var.

Takılmayın. Yaşanılan hayatın sorumluluğunu alınız yeterli.

Yemin ederim aynını yaşadım eşime bu kız sana büyü yapmış diye doldurmaya çalışıyormuş bana da sürekli oğlumu çaldın senin yüzünden yüzünü göremiyoruz diyordu İnan’ın öyle iğrendim soğudum ki nefret ediyorum normal bi ilişki kuramıyorum yılda birkaç kez arıyorum.
Eşime benim olmadığı her ortamda beni kötülüyor. Arkadaşlar yemin ediyorum anlamıyorum bi Kadını kocasına şikayet etmenin iyi niyeti olabilir mi? Bir de bana telefonda oğluma da söylüyorum beni hiç aramıyor diyorum diyor. Ben de bu yüzden hiç aramıyorum. Hep telefonda beni kötülüyor eşime şikayet edip duruyor. Eşim bunları bana anlatmıyor bile Ama iğreniyorum.eşim bir kez bi konuda sinirlenmişti ama çok basit bi konuydu bana bşy de demedi ama eşimin brz sinirlendiğini hissetmek bile o kadını öyle keyiflendirdi ki. Eşim zaten seni sevmiyorlar diyor. Ben hiçbi ursamazım hayatıma karıştırmıyorum hiç bir beklentim olmadı hatta bize hiçbirşey yapmayıp diğer oğullarını paşa gibi evlendirdiler yine bişy demedim bişy beklemedim yeterki bana bulaşmasınlar diye ama kurtulamıyorum eşim bana yansıtmasa da geriliyorum ne yapacağım

Bence sebep office office 'in dediği gibi kocalarından göremedikleri ilgiyi oğullarından beklemeleri.
"Kocam benimle ilgilenmiyor, kocam beni gezdirmiyor; oğlum ilgilensin, gezdirsin. Benim doğurduğum nasıl başka bir kadınla ilgilenir de benimle ilgilenmez" diyorlar bence.

Normalde "hadi oğlum arkadaşlarınla buluş", "kocaman çocuk, eve sabah gelse de olur" deyip evden postalamaya çalışırlar, nerede kiminle olduğunu umursamazlar. "Ay bu çocuk da hep berkecanla, hep mahmutlarla takılıyor eve hiç uğramıyor" demez ya da günübirlik ilişkileri kafaya takmaz. Ama ciddi bir ilişkisi olduğunda "oğluşum beni yalnız bırakıyor :KK43:".
Çünkü artık ortada bir kadın var, sen nasıl olur da onun tüm yaşam amacını elinden alırsın! Berkecan alsa sorun değil ama sen alma :deli:

Yapılacak bir şey de yok, aldırış etmeyeceksiniz. Bu yüzden sevgilinizle kavga etmeyin, ters teper. Kayınvalideye boş bakışlara devam.

Ya benim kv bu tarz şeyler söylese ben eşimin bana ne kadar düşkün olduğu anlamını çıkarırdım,ki buna benzer bi şekilde görüştüğümüz pek kimse olmadığı için eleştirmişti bizi “Bunların ikisi birbirinin aynı,birbirlerinden başka kimselere ihtiyaçları yok” vs vs dediğinde eşimin bana çok aşık olduğunu düşünmüştüm benimle eğleniyor muhabbet ediyor kimseye ihtiyacı omuyor anlamında ki kv beni kısa bulur mesela çok güzel bulmadığını belirtir diliyle bağlıyor oğlumu vs vs der. Velhasıl annesinin bu tarz yorumları yüzünden eşime carlasam ciddi haşlardı beni ikisi farklı bireyler,birinin kabahatini niye diğerinden çıkarıyorsun ki? Yanlış yapıyorsun S sassyassyy

işte çenemi tutamıyorum. ben sana demiştim git anneni gör diyr gitmiyorsun ondan sonra annen beni milletin içinde rezil ediyor diye başladım, uzadı gitti. yapmamam lazım aslında farkındayım.

işte çenemi tutamıyorum. ben sana demiştim git anneni gör diyr gitmiyorsun ondan sonra annen beni milletin içinde rezil ediyor diye başladım, uzadı gitti. yapmamam lazım aslında farkındayım.

Tutacaksın sevgilin diye haşlayamazsın,haşlamamalısın. Ayrıca git annene filan da deme ne halleri varsa görsünler seni ilgilendirmez ki. Ben annene şunu yap bunu yap demem,ilgilenmem onların ilişkisiyle. Ayy banane zamanında güvenli bi şekilde bağlansalardı,annesine gitmiyorsa kendi bilir.

Bence sebep office office 'in dediği gibi kocalarından göremedikleri ilgiyi oğullarından beklemeleri.
"Kocam benimle ilgilenmiyor, kocam beni gezdirmiyor; oğlum ilgilensin, gezdirsin. Benim doğurduğum nasıl başka bir kadınla ilgilenir de benimle ilgilenmez" diyorlar bence.

Normalde "hadi oğlum arkadaşlarınla buluş", "kocaman çocuk, eve sabah gelse de olur" deyip evden postalamaya çalışırlar, nerede kiminle olduğunu umursamazlar. "Ay bu çocuk da hep berkecanla, hep mahmutlarla takılıyor eve hiç uğramıyor" demez ya da günübirlik ilişkileri kafaya takmaz. Ama ciddi bir ilişkisi olduğunda "oğluşum beni yalnız bırakıyor :KK43:".
Çünkü artık ortada bir kadın var, sen nasıl olur da onun tüm yaşam amacını elinden alırsın! Berkecan alsa sorun değil ama sen alma :deli:

Yapılacak bir şey de yok, aldırış etmeyeceksiniz. Bu yüzden sevgilinizle kavga etmeyin, ters teper. Kayınvalideye boş bakışlara devam.

Yuzde yuz katiliyorum. Benim esim 15 ay askerlik yapmis yemin toreni dahil bir kez bile gidilmemis yanina. Simdi dort bes gun görmeyince gözyaşları sel oluyor ne hikmetse :KK70:

Öncelikle sizi hayatında daha öne koyduğu fikrinden uzaklasin. Evlendiginizde durum tam tersi olacak.
Mutlu olmak istiyorsanız daha sevgiliyken annen de annen demeyin. Içinizden dahi kessss sesini demeyin. Sevgiliniz onun içinden çıktı. Sevmeseniz de saygı duymak zorundasınız. Sevgiler

Hicbir zaman Kabul edemiyorlar. Kocanla limoniym sebebi annesi. Gerekli gereksiz saat kac olrsa olsn nerede olrsaolsn annesi ariyorsa cagryorsa akan sular duruyor.evlilik die bisey kalmadi bizde saolsun anasi. Sanki kendi evlenmedihic. Sifir anlayis . boyle devm edecekler . keskeboyle anaogul iliskisi olan biriyle evlenmeseydim diyorm. Cocugum da yok haoluncs degisir mi insallah.amaciddi biktim yani.

10 gündür ağır soğukalğınlığından bitap düştüm .kayınvalidem olaydı bana ne çorbalar ne yemekler ne bitki çayları yapardı şimdi.sallama bitki çayı arada çorba pizzacıdan pizza yemekten bıktım yahuuu

Isin asli burada kaynanasindan yakinan kadinlarin yuzde 95’i ogullari evlendiginde kendi kaynanalarinin aynisi olacaklar.. bu forumda kaynanasindan 27363727 tane konu acip, “oglusumu alt daireme evlendirecegim, baska biriyle uyumasina nasil alisacagim” diyen taze anneler gordu bu gozler :KK53:
Hiczannetmiyorym yasadigimi kimseye yasatmamaya yemin ettim

Hiczannetmiyorym yasadigimi kimseye yasatmamaya yemin ettim

Bunu benim kv dem de diyordu bana. Kv ve Kp e hep bakmış. Ben beklemem diyordu.

Daha bugün konuştum (56 yaşında bu arada) bize kim bakacak diyor.

Benim 2 oğlum var. Böyle örnekleri görünce kendime garanti veremiyorum. Umarım kötü insan olmam. Sadece şimdiden dua ediyorum. :)

Bunu benim kv dem de diyordu bana. Kv ve Kp e hep bakmış. Ben beklemem diyordu.

Daha bugün konuştum (56 yaşında bu arada) bize kim bakacak diyor.

Benim 2 oğlum var. Böyle örnekleri görünce kendime garanti veremiyorum. Umarım kötü insan olmam. Sadece şimdiden dua ediyorum. :)
Aynisini benim kv desoylyor ama alasini yapiyor. Amaaaaannn...... Napcagmizi sastik

Hicbir zaman Kabul edemiyorlar. Kocanla limoniym sebebi annesi. Gerekli gereksiz saat kac olrsa olsn nerede olrsaolsn annesi ariyorsa cagryorsa akan sular duruyor.evlilik die bisey kalmadi bizde saolsun anasi. Sanki kendi evlenmedihic. Sifir anlayis . boyle devm edecekler . keskeboyle anaogul iliskisi olan biriyle evlenmeseydim diyorm. Cocugum da yok haoluncs degisir mi insallah.amaciddi biktim yani.
Ha bu arada ufacik bi imada bulunsam annemlede mi gorusemicem diyip isin icinden syrilyr. Ne b.. Yicegmisastim biraktim kendi hallerine sevsinler birbirlerini snir hastasi ettiler bni zaten. Ha konu sahibine gelnce bu muhabbetler hicbitmeyecek habern ola...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X