erkek anneleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
iyiki oğlum yok diyorum bazen
heralde erkek annelerinin kaçınılmaz sonu bu oluyor
kızayım mı üzüleyim mi adlarına bilemiyorum
seninkisi daha kaynana olmadan kaynanalığa başlamış canım

Terbiyenizi takınınız. "Öfff, ne diyorsunuz ya? Yaşınızdan bana ne ayrıca?"
Biraz saygı lütfen

abla kadının kocası dehşet yoğun çalışıyor. her gün haberlerde görüyorsundur adamı ülke kurtarıyor kadın da emekli oldu saracak yer arıyor gibi ama neden bana sarıyorsun teyzem ben sana naptım

Oğluşunun sevgilisi olmak bütün suçun,hiç takılma...ayrica sevgilinin suçu yok ki...hırsını ondan alma boş yere,yani al da her zaman değil

ee bırak duysun annen.
daha iyi bir daha dan dun konuşmaz işte.
annen duysun sen duyma:)

Yassycim aklınca "hep bir aradalar, o kadar iyi anlaşıyorlar o kadar mutlular ki ayrılamıyorlar, biz bile göremiyoruz" demeye çalışıyor olabilir mi? Anlattığın kadarıyla oğluna çok düşkün bir anne değil, akım demeye çalışırken mokum diyor gibi.

Ben mi polyanna oldum yine? Kayınvalidem yok hiç anlamıyorum bu işlerden.

Eşimle sevgiliyken benimkinin annesinin de böyle şeyler yaptığı oluyordu.Tamamen kıskançlıktan kaynaklanıyor bence.Biz de beraber yaşardık evlenmeden önce , arada annesiyle babasının evine giderdik sevgiliyken.Annesi bazen yüzünü gören cennetlik vs gibi şeyler söylerdi.Eşim (o zaman sevgilimdi yani) cevap verirdi sizle yıllarca yaşadım yetti gari falan derdi şaka yollu.Ben aldırmazdım.Hayatın akışı bu.Anlar o da mecburen zamanla.Dışarıdan nasıl göründüğünü düşünme , herkes anlıyodur zaten.Uzun lafın kısası aldırma.Sevgiline de bunu söyleme bile bence.Saçma sapan bir muhabbet yaa.

Son paragrafa bakarak yazıyorum ; sizi daha önde tuttuğunu düşünüyorsanız yanlış burada başlıyor. Anne / aile ile , eş / sevgili aynı kulvarda değildir.

Ikisi ayrı şekilde sevilir. Kimsenin sevgisi kimsenin önünde olmaz. Eğer varsa burada hata vardır.

Annesini ihmal etmemeli. Ediyorsa , zamanı geldiğinde sizi hayli hayli ihmal eder.

Kadın , çokta kötü bir şey dememiş. Sitem ediyor sadece.

Sizde açıkça söyleyin, "böyle söylediğinizde kendimi engel gibi hissediyorum "

ya kadın bizi evde hep sarmaş dolaş oturuyoruz filan zannediyorsa eğer biz genel olarak ULAN BURDAKİ ÇİKOLATAYI SEN Mİ YEDİN KUS ÇABUK BENİMDİ O modunda geziyoruz hani cidden bi gün diycem x teyze düşündüğün gibi değil diye ljdlksdjlsd

eğer dediğin gibiyse lütfen yöntem değiştirsin ya. valla hiç iyi niyetli bakamıyorum böyle yapınca ona. yoksa "ayyy benim sarı kuşumun annesi" diye sevebilirim bile ama yok kadın böyle yapınca bön bön bakmaktan öteye gidemiyorum.

Isin asli burada kaynanasindan yakinan kadinlarin yuzde 95’i ogullari evlendiginde kendi kaynanalarinin aynisi olacaklar.. bu forumda kaynanasindan 27363727 tane konu acip, “oglusumu alt daireme evlendirecegim, baska biriyle uyumasina nasil alisacagim” diyen taze anneler gordu bu gozler

Oglum daha cok ufak ama yine de erkek annesiyim ufak mufak erkek annesi olmak fark yaratmadi bende feminist duygularim hala cok baskin ben kiz tarafi olurum hep oglum gidiyor kiz neden zorlasin ki diye dusunurdum istemese niye gitsin yani hadi bir iki saka yaparain belki ama uzatmanin alemi yok

Kadın , çokta kötü bir şey dememiş. Sitem ediyor sadece.

tamam ama benim yapacağım bir şey yokken insanların içinde bunu böyle söylemesi beni sinir ediyor. oğluna sitem etse bir şey demem zaten.

Bir gününüzü kayda alıp gönderin anneye, rahatlar belki.

Dediğim gibi midir bilmiyorum ama yöntem değiştirmesini sen belli et. Dimi x teyze hep bir arada olmak istiyoruz falan diye deliye vur bari. Ben olsam öyle yapardım

Bende 2 kere sevgilimle beraber yasadim , hicbir yipraticiligi , zorlugu falan yok
Siz istemezsiniz yasamazsiniz ancak bunu tercih eden ve mutlu olan insanlarla dolu dunya
Sevgiliyle yaşamak neden bu kadar korkunç görülüyor anlayamıyorum.Boş boş adamlarla sevgili olup yarı yolda bırakılan veya bırakılmaktan kaygı duyan kadınlar birlikte yaşamaya düşman bence.Evlenmeden önce sevgilimle yaşadım ve o kişiyle evlendim.Güzel günlerdi.

toplumsal davranış bozukluğu var.
çocuklara çocuk gibi davranmayı bilmiyoruz.
büyüyüp genç olduklarında çocuk gibi davranmaya başlıyoruz..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…