erkek anneleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İki oğlum var.. henüz sevgili aşamasında bile sevgilisinin arkamda kes sesini demek istemesi bile çok üzücü olurdu.
Ben hamileliğimdi, doğumum, onları büyütmek için harcadığım yıllarım, bir lokma fazla yesin diye çabalarım, eğitimleri için her günümü onlara göre planlamam.. her şey bir tarafa..
sonra büyüdüğünde elbette evlenip yuva kuracak. Ancak sevgilisi böyle şeyler düşünecek arkamdan. Gerçek manada üzülürdüm.. Elbette çok düşkünüm oğullarıma. Beni unutmasını geri plana atmasını istemem tabii ki..
ancak annenin yeri ayrıdır. Eşin yeri ayrıdır.. buna dikkat edilmesi gerekecektir zaten..

Ben eşimle tanıştığımda 29 yaşındaydı. Yaşıt kuzeninin 2 çocuğu vardı. Ailesi eşimden ümidi kesmiş ah vah kaldı bu modundaydılar. O yüzden annesi beni direk çok aşırı sevdi, adeta bir kurtarıcı, umut ışığı oldum
Seninki içinse sen oğlunun, biriciğinin yanından gitme sebebisin. Oğluşun aklını çelen hain kızsın. Buna yapacak birşey yok. Kadın bu yapıdaysa artarak devam edecek

Yettimmmm
Su mubarek gecede surda bi dua edecem izniniz olursa

Allahim benim oglana da bu sassy kizimiz gibi caliskan,bilgili,kulturlu,zeki,anasi babasi beyin sahibi bir sevgili-es yolla kurban olam sana.
Konuyu biliyorsun,ben bir garip dark kaynana,herkesle yapamam,herkesi begenemem,bir el ativer,amin

ayyy valla çokk entrikalı hayat.benim hiç kayınvalidem olmadı nasıl davranırdım bilemiyorum şu an tecrübeli üyeler yardımmmmmmm sassy e

ya neden her şeyi abartıyorsunuz kadına sövmedim çok konuşuyor gerçekten oğlunun bile katlanamayacağı derecede çok.

o zaman benim annem de beni karnında taşıdı büyüdü okuttu o kadın da insanların içinde beni bozmaya çalışıyor ki bu insanların içinde yaptığı şey, arkamdan kim bilir neler yapıyordur. gözünüzü seveyim abartmayın.

Oğluda biliyor demekki kadının huyu bu. Kötü niyetten değilde belki yapısı öyledir. Artık öyle kabullenilecek yapacak bir şey yok idare edilecek.

Bu genellemelerin dogru olmadigini hepimiz biliyoruz aslinda....Erkek anneleri diye genellemek dogru degil...

aslında "böyle bir durum yaşayıp sonradan düzeldi diyenler var mı?" tarzı bir soru olduğu anlaşılıyordur diye düşünüp uzatmadım.

YAAA AAHHAHAHAHHA

kaç yaşında seninki ben bir düşüneyim

valla özlüyor olabilir hani zaten yurt dışında berabersiniz bari buradayken bizimle kalsın diye düşünüyor olabilir içten içe.
sevgiline bu konuda bir şey dememiş mi hiç?

O sizin kardeşinizin problemi. Birsuru insan universiteyi sehirdisinda okuyor ve ev arkadaslariyla kaliyor. Anlastiktan sonra zor olan birsey yok, zor olsa birbirlerine mecburiyetleri yok zaten.

merhaba
öncelikle babanızı anlattığınız mesajlarınızdan dolayı babanıza hayran kaldım bunu belirtmek isterim
çok saygıdeğer bir babanız olduğunu düşünüyorum
size verdiği öğütler falan..
o yüzden "senin çenenden bıkmış KEESS SESİNİİİ " şu cümleyi okuyunca çok şaşırdım, bunu sizden hiç beklemezdim, kusura bakmayın lütfen

Valla abartıyor gözükebilirim, oğullarım henüz küçük, çok seviyorum onları.. Kız çocuk söz konusu iken şayet babaları kızlarına çok düşkünse adamlar damada öyle farklı bir bakış atabiliyorlar kızımla arama mesafe koydu bu hain damat diye.. anneler içinse erkek çocuk ve bizim toplumda da kv-gelin anlaşmazlıklarının temel sebebi.. anneler oğullarının başka bir kadını baş tacı edişini sindiremiyor, ihanet gibi görebiliyor. Böyle hissetmeyeceğimi düşünüyorum ama bilemedim, büyüdüklerinde ise elbette evlenip mutlu bir yuva kurmalarını isterim tabii. Biraz karışık tarifi aslında

valla özlüyor olabilir hani zaten yurt dışında berabersiniz bari buradayken bizimle kalsın diye düşünüyor olabilir içten içe.
sevgiline bu konuda bir şey dememiş mi hiç?

işte o yüzden kavga ettik. diyorum annen sana böyle bir şey diyor mu diye yoo diyor. ya çocuk eve gittiğinde anası evde olmuyor ki. kadın şovmen resmen ben konuşunca linç yiyorum ama cidden hani oğlum oğlum dediği kadar yok anca milletin içinde konuşuyor.

sevgilim çıkıp ben türkiyeye gidince annemlerde kalcam dese itiraz etmem ki. hatta ben diyorum annenlere uğradın mı bugün vs diye.

yok kusura bakacak bir şey yok. iyilik meleği değilim ben. genel anlamda insanları sevmeyebiliyorum ama babamın bana verdiği öğütler doğrultusunda yüzlerine karşı asla saygısızlık yapmıyorum.

ailemi hangi düşünce ürünü olarak ortaya attınız bilmiyorum ama bir daha yapmazsanız sevinirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…