ENİŞTEM BANA KÖTÜ NİYETLİ Mİ YAKLAŞIYOR LÜTFEN YARDIM EDİN

Canım o dindarlık değil, dinin ne olduğunu bilinmediği için her şort giyme diyeni dindar sanıyolar..

Konu gerçek varsayarak yazıyorum, böyle adamlara dindar demeyin lütfen, eniştenin kisitladigi şeyler dindarlikla alakalı değil,kıskançlık kişi kendinden bilir işicilik dindarliga başka örnek verebilirsin.
Asıl konuya gelirsek asla yalnız kalma, çok dikkat et, oraya yanında kimse yokken,teyzen evde yokken gitme.sakalarina karşılık verme.mesafeli ol ve ablandan başkasına anlatma bence. Ama ablan bilsin.

Sakalasmayi seviyor ama dozunu kaçırmış sen biraz mesafeli ol çok fazla samimi olma. Anlattıklarından kesinlikle kötü niyetli çıkarımı yapamayız ama sen ağır başlı ol
İfadem yanlış olmuş kesin kötü niyetlidir demek için elimizde daha fazla kanıt olması gerekir demek istedim. Tabi ki dikkatli ve mesafeli ol kimseye güven olmaz

Enişten normal bir adam olsaydı bu anlattıklarından yorum yapamazdım ama kendi ailesine davranışlarıma bakarak söyleyebilirim ki enişten evet düşündüğün gibi biri.Bence aynı ortamda bulunma ve mesafeli davran.

Canım eğer konu veya kendin fake değilsen enişten ile arama mesafe koy başka söylenecek bişey yok

Pedefoli olduğu anlaşılmasın diye kılıf uyduruyor... Dindar felan değil. Dindar olsa nikah düşen küçücük bir kıza böyle davranamaz....
Olay bu zaten dindar olan böyle şey yapmaz. Pis sapık bu tipler. Dindarlık adı altında herşey yapılır bunlara göre. Biri de beğenmemiş yorumumu. Sapıksa demek ki, yorum batmıştır..

küçük kızı dışarda şort giyemez teyzem evde hep kollu üst ve uzun etek giyerek dolsşıyor mecburen daha da anlatayım mı yoksa siz bahane bulmaya devsm mı edin
Bu dindarlık olmuyor yalnız. Dincilik arkasına saklanan sapık oluyor. Dindarlık çok farklı bir şey

Uzak dur sana temas etmesine izin verme. Sapık oluyor fazla dindarlar.
Dindarlık ve dincilik farklı şeyler. Dindar birisi dinini gerçekten yaşamaya özen gösterir. Dinciler dini kendilerine perde ederler. Bu herif gibi.

Dindarlık ve dincilik farklı şeyler. Dindar birisi dinini gerçekten yaşamaya özen gösterir. Dinciler dini kendilerine perde ederler. Bu herif gibi.
Aynen, arkadaş yanlış ifade etti galiba...

Kızın yaşı küçük olduğu için anlayamıyor. Dindar erkeklerin gözü yerden kalkmaz, açık bir bayanla münakaşaya da girmez. Haremlik selamlık oturur... Gündüz buluşması varsa yada tek erkek olacaksa, rahatsızlık vermemek için eve bile gelmez... Konu sahibi kıza anlatamadım, anlatasım da gelmedi, Dindar diye çevresi etiketlemiş, alası yok aslında, bir anlasa...

Sapık oluyor fazla dindarlar.

Olay bu zaten dindar olan böyle şey yapmaz. Pis sapık bu tipler. Dindarlık adı altında herşey yapılır bunlara göre. Biri de beğenmemiş yorumumu. Sapıksa demek ki, yorum batmıştır..
Beğenmeyenlerden biri de benim. Üzerime alınmadım ama merak edersiniz diye yazayım sapık değilim .

Dindarların sapık olduğunu söylemek başka bi boyuta getirir olayı. 2. mesajınızda yazdığınız gibi ; dindar olan böyle bişey yapmaz. Hatta insan olan yapmaz.

kesinlikle annene anlatmalisin, sen eger iyi hissetmemiszen, yani seni karsidakinin tavirlari rahatsiz ettiyse annene anlat. kim olursa olsun bu kisi. cebinden telefonu almak ne demek ya! bildigin taciz bu. hrmen anlat annene

Eee yorum zaten dindarlık adı altına yapılanı kast ediyor. Neyse umrumda değil beğenip beğenmemeniz.

Gitme onlara..Görüşmek istemiyorum de..Sebebide bu bu de anlat annene ... Ablana herkese...Pislik olan o çünkü...

Annende aman ablana söyleme yuvası bozulmasın gibi konusursa sende git ablanla özel konuş..

Şöyle düşün aynı şey senin başına gelseydi kocan küçük kardesıne böyle davransaydı,kardeşinin sana söylemesini mi isterdin yoksa saklamasını mı? Ona göre davran..

Sana aptal aptal davranırsada hıc korkmadan yuksek sesle tersle...Ne biçin davranıyorsun sen beeee diye bağır herkesın duyabılecegı sekılde velevkı gene karsılastın kı karsılasma artık..

Yeğenin ve ablanda o sapıktan kurtulurlar inşallah..

Eee yorum zaten dindarlık adı altına yapılanı kast ediyor. Neyse umrumda değil beğenip beğenmemeniz.
Hanımefendi dindarlık adı altında yapılanlar konusunda hemfikiriz zaten. Ben sizin 'aşırı dindarlar sapık oluyor' düşünceniz yanlış diyorum. Dini içinde yaşayan hiçkimse böyle değil çünkü.

arkadaşlar beni desteklediğiniz için çok teşekkür ederim konuyu ablama ve anneme anlattım onlarda tepki verdi onların evine zaten birdaha gitmeyeceğim onun bana kötü niyetli davrandığı ortada zaten sapığın teki o adamın hiç bir iyi yanı yok zaten beni destekleyenlere tekrar teşekkür ediyorum

Teyzesinin kocasıymış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…