ENİŞTEM BANA KÖTÜ NİYETLİ Mİ YAKLAŞIYOR LÜTFEN YARDIM EDİN

ablama anlatıcam belki sonra annemede anlatabilirim

İftira atıyorsun deme ihtimalli var fakat bir daha yaklaşmaz ve bazıları iftira dese de bir çok kişinin kafası karışır. Yani hiç bir şey yapmaktan daha iyidir tepki göstermek. Ama tabi önce bu durumu annesiyle paylaşmalı.

Ablana, annene anlat. En azinda seni onunla ayni ortama sokmazlar

Annene anlat ve o adamın evine gitmeyin evinize de almayın. 50 yaşında bir herifin küçük bir çocukla şakalaşmasana gerek yok! Ben kendi çocuklarımın mahrem bölgesine dokunmamaya özen gösteriyorum. Biri 11 yaşında duşunu kendi alıyor diğeri 3 yaşında öz bakımını kendi yapıyor. O baldızının kızının poposunda duran telefonu çekip alıyor ne gerek var? Seni küçük bulmuş ondan böyle davranıyor. Anlat annene

Çocuğun söylediği bence iftirada olsa değerlendirilmeli. Ben böyle bakıyorum olaya. Kızım 3 yaşında kreşe gidiyor. Bugün amca tuvalete geldi suyla oynama dedi şortunu Çek dedi dedi. Okula gittim. Okulda 2 erkek var ikisi de asla tuvalete gelmez dediler. Olay çıkarttım açın kameraları dedim. Benim kızım yalan söylemez dedim. Adam geldi evet ben girdim. Okulda herkes bahçedeydi çocuk şortu aşağıda çıktı tuvaleti gösterdi bir çocuk düştü sandım koştum dedi. Meğer suyu çoksa açmış korkmuş dedi. Suyu kapattım üzerini Çek dedim dedi. Olsun yaptığın yanlış öğretmenini çağıracaktın dedim. Kesinlikle temas yok dedi ben de temas olsa böyle konuşmazdık zaten dedim. Kameraları açtılar adamın anlattığı da kızımın anlattığı da doğru. Ama ben kIzım ya da oğlum ne derse kabul eder peşine düşerim. Uzun oldu kusura bakmayın da sinirimi bozdu enişte mi ne malsa

Şimdi fake sin muhabbeti yapamıycam, ne olursa olsun bu olayın gerçek olabilme olasılığı var , eniştenin bu hareketleri asla normal karşılanamaz, uzak dur ve sakın onunla yalnız kalma , annenle bu durumu paylaşabilirsin bence , umarım ailen bilinçli bir ailedir...

Belki küçüksün diye gereksizce şakacı davranıyor uğraşıyor öyle sinir oluyorsun diye ama bu yakın hareketlerini annene rahatsız oluyorum böyle davranmasın diyerek anlatabilirsin ya da çok muhattap olmazsın o varken ablana pek gitmezsin
şimdi sapık falan desen öyle şey olur mu diyecek bi aile de olabilir aileni sen tanırsın artık aynı burdaki gibi anlat bu hareketleri yapıyor diye.
Sapıklık da olabilir gereksiz yılışıklık da olabilir.

Ya şakacı evin küçüğüyle uğraşan bir adam da olabilir sapıkta. Dünya çok kötü bir yer şakacı bile çıksa sen kendini korumak zorundasın dikkatli ol.

evet 14 yaşındayım şimdi hesap açtım aceleyle ilk defa yazdığım için
kuzucuk çok küçüksün daha, bu adamdan uzak dur. muhtemelen ablana anlatırsan ablan da sana inanmaz bence sen mesafeni koru. uzak dur muhattap olma. cevap verme yalnız kalma sakın. adam seni taciz ediyor resmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…