ENİŞTEM BANA KÖTÜ NİYETLİ Mİ YAKLAŞIYOR LÜTFEN YARDIM EDİN

sizin gibi anlayışlı insanlar hala var beni desteklediğiniz için teşekkür ederim

ablam değil teyzemin kocası ama ilk ablama anlatmayı düşünüyorum

kız az daha büyütseydin gözlerim bozulacaktı
Uzak dur sana öyle geliyorsa ama sanmam

aaa başka şeyler de mı var?
yani şu şekilde bu adam teyzeme kötü davranıyor biz tüm aile onu aldattığını düşünüyoruz sürekli iş için şehir dışına çıkıyor 2 tane çocuğu var biri erkek biri kız oğlunu daha çok seviyor kızından nefret ediyor gibi bağırıyor durduk yere kızına dediğim gibi kızına göstermediği yakınlığı samimiyeti bana gösterdi

Dikkatli ol, yaşın kaç anlamadım 24 yazıyor ama reşit değilsin herhalde. Kadınlar maalesef en yakınlarından hatta aile bireylerinden bile kendini korumak zorunda kalabiliyor. Sen de fazla muhattap olma, hele yalnız kalacağın durumlara hiç girme. Mutfağa tek gitme mesela, bir şekilde kaçınmalısın o durumlardan. Aile bireylerin bana kalırsa cahil insanlar, söylesen de çok anlayacaklarını sanmıyorum. Biraz uyanık olsaydı annen çoktan durumdan işkillenir görüşmeleri azaltırdı. O yüzden iş sana düşüyor, çok dikkatli ol.

Eğer konu gerçekse enisteden mümkün olduğunca uzak dur. Ablan durumu anlat ,yalnız kalma. Çünkü böyle dindar enişteye kimse toz kondurmaz.

hayır bunu yaptğı zaman ikimiz tektik şaka yaptığı zamanlar sadece bana değil hatta anneme bile gereksiz şakalarından yapıyordu zaten onlara çok gitmiyoruz ama son günlerde zaten bana böyle yakın davranmaya başladı

Ama kendi nikah düşen genç baldıza sulu şakalar yapıyor, göt cebinden telefon alıyor. Bunların dindarlığı anca elinin altındaki kadınlara. Kendilerine günah yok.

muhafazakar insanlar hiç şaşırtmıyor gerçekten. hiç yaklaşma bile bu adamdan uzak dur. beni eniştem 6 yaşındayken taciz etti belki de küçükken de etti de hatırlamıyorum ben. sonra gırtlak kanserinden öldü pislik.

Annem benim fazla mı dikkatliydi bilmiyorum da benim çocukluğumda bir adamla yalnız kalacağım ortamlara izin vermezdi. Yani bırak enişteyi ne amcayla ne dayıyla ben yalnız bir yere gittiğimi bile hatırlamıyorum. Annem hiçbir şekilde salmıyordu. Aslında genç kızlığımızda çok rahat yetiştik hiç tutucu değildir kendisi ama bu tarz aile bireylerine karşı küçük yaşta savunmasız olacağımız için sanırım fazlasıyla korumacıydı. Annemin, dötü başı ayrı oynayan adamların evine bizi götüreceğini hiç sanmıyorum o sebeple. Neyse canım önemli olan senin kendini koruman, fark etmişsin bir şeyleri bundan sonra kendin önlem al. Annenler onlara gittiğinde falan sen evde kal.

tamam öyle yaparım teşekkür ederim

Konu niyeyse bana watpadd kapanınca ergenler hayal dünyalarını anlatmak için foruma doluşuyormuş gibi geldi. Ama gerçeklik payı varsa eğer gidip ağlayarak utanıp sıkılmadan babana anlatman lazım. Senin vereceğin tepki ve söyleyeceklerin annen/ablan gözünde maalesefki yaşından dolayı ciddiye alınmayabilir. Veya sessiz kalmayı susmayı tercih de edebilirler. Herif annenlerin tepkisinin ne olacağını biliyordur muhakkak, böyle bir davranış sergileyemez yoksa.Mesele eniştenlerle araya mesafe koyarak kapanabilir. Sen yanlış anlamışsına dönebilir konu. Ama babana anlatman işleri tamda olması gereken noktalara getirir. Bak konu gerçekse eğer seni tebrik ederim, utanmadan susmadan yazabilme cesaretini gösterdiğin için. Hayatın boyunca katlanarak artacak cesaretin olsun küçüğüm.

çok teşekkür ederim az önce ablama anlattım bu çok ağır birşey dedi biraz konuştuk annem şuan evde değil anneme anlatıcak zaten babam duyarsa kıyamet kopar o yüzden babama anlatmaktan çekiniyorum çünkü ona zara gelmesini istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…