ENİŞTEM BANA KÖTÜ NİYETLİ Mİ YAKLAŞIYOR LÜTFEN YARDIM EDİN

şimdi arkadaşlar teyzemin kocası yani eniştim onların 2 çocuğu var eniştem çok şakacı biridir bazen çok saçma şeyler söylediğide oluyor 40-50 yaşları arasında ve bu adam çok dindar biri küçücük detaylara bile takılıyor bu konuda. her neyse şimdi son bi kaç aydır bana olan tavırları hiç hoşuma gitmedi 2 tane ablam var ama onlara davrandığı gibi bana davranmıyor yani mesela heppimiz bir aradayken dediğim gibi şakalar yapıyor şaka yaparken konuya beni daha çok dahil ediyor ama en önemlisi ikimiz yalnız kaldığımızda mesela bugün herkes bahçedeydi çaylarını içmişlerdi bende tepsiyi aldım eve girdim mutfakta işimi hallettikten sonra tam çıkıcakken ben koridordayken içeriye girdi ve yanıma geldi elini omzuma attı neyse sonra bende biraz uzaklaştım bana ben şişkomuyum dedş bahçedeyken bana kilo almışsjn demişti bende sen de şişkosun falan demiştim neyse bende senin göbeğin falan var dedim öyle falan sonra tam dışarı çkkıcakken arka cebimden telefonumu aldı ve uzaklaştı galiba benim gelip ondan almaya çalışıcağımı sandı neyse ben gitmedim kapıda bekledim o da koridordali aynaya gitmişti bana bi kaç defa gel al dedi ben duymamazlıktan geldim ne? dedim. en sonunda bana getirdi ve burnumu ve yanağımj sıktı bende gittim. bide bizi pikniğe götürmüştü lüçük bi yerde su vardı bende ona yardjm ediyodum işini bitirdi yanına gittim elimi yıkamak için sonra eliyle suyu burnuma elledi elime su döktü falan bide bana çok farklı davranıyor 2 3 defa göz kırpıyo çok fazla gülüyo ne yapmalıyım ablama anlatmayı düşünüyorum lütfen akıl verin ben dana çok küçüğüm derdimi sizlere anlatmak istedim yardım edin ben mi yanlış düşünüyorum düşüncelerinizi paylaşır mısınız?
Mutlaka ama mutlaka annene ablana anlat hiç bir şey olmasa bile tavırlarından hoşlanmıyorum fazla samimi laubali davranıyor onla aynı ortama gelmek istemiyorum de baktın olmuyor sürüyor okulda rehberlik öğretmeni vardır illa ki birine bildir

Hadi ordan ergen🙄
Türkiye yaşıyorsunuz neden şaşırdınız ki

Sizin gibiler yüzünden çoğu insan kimse inanmaz diye tacizi saklıyor bende uğradım tacize üstelik akrabamızdı annem in akrabası inanmazlar diye sustum

Lütfen bu kadar hassas bir konuda bu kadar seviyesiz yorum yapmayın

Konu Fake olsa bile

Kadın kadının düşmanı diye boşa demiyorlar 14 yaşında kızı suçluyorlar resmen ne biçim insanlarsınız yazıklar olsun ablalık yapıp koruyup kollayacagınıza hadi ordan ergen uyduruyorsun yazmışlar. Gerçekten yazıklar olsun.
Gerçekten iğrenç ya ulan ördekten tut bebeğe kadar tecavüz olayı yaşanan Türkiye sapık enişteyi değil de kızıla uğraşıyorlar korkunç gerçekten Türkiye gelişmiyor geriye gidiyor

Annene, ablana yaptıklarını anlat tatlım bunlar beni rahatsız ediyor de , içinde kötülük barındırmasada beni rahatsız ediyor de ki bence iyi niyetli değil. Sanırım o yaşlarda erkeklerin bazıları heyecanlanmak için böyle ahlaksızca yollar deniyor. Sende tranva yaratmasına izin verme sakın. Kimse seni birileriyle arada mesafe talep ettiğin için eleştiremez, senin bedenin, senin ruhun, asla kendini birilerinin insafına bırakma.

Ablana anlatırsan sana inanmayacak veya yanlış anlamışsındır diyecek. Senden taraf olacağına pek ihtimal vermiyorum. Kocasına iftira atılmış triplerine girecektir muhtemelen.
Bu yüzden öncelikle asla o adamla yalnız kalmamaya dikkat et. Kalabalık içinde ise şakalaşmaları tamamen kes. Annene durumu mutlaka anlat. Annen de o gözle enişteni inceleyip o adama karşı seni koruyacaktır. Asla ama asla görmezden gelme durumu.
Maalesef ben de senin yaşlarında bir akrabam tarafından fiziksel bir tacize uğradım uyurken. Babamın kuzeniydi. Hem de annem babam içeri odadayken buna cesaret etti. Ben anlatmadım ama neyse ki 20 li yaşa gelene kadar suratını görmedim şerefsizin. Neyse konu ben değilim. Sen lütfen dikkatli ol, neler duyuyoruz. Allah korusun seni ve tüm genç kızlarımızı çocuklarımızı

Aksi bir durum olursa anne ve babanizla paylaşın uzak durun en nihayetinde çocuk şubeye gidip şikayet edebilirsiniz karakolda sizi yonlendirirler.O eve gitmeyin gorusmeyin korkmayın utanmayın

İyi ki ablan ve annene anlatmışsın bu tarz yaklaşımlarda bulunan insanları asla iyi niyetli bulmuyorum.Kişi önce kendi ailesine şakacı ılımlı olsun da başkasına yaptığı göze batmasın.İyi ki anlatmışsın 🙏🏻

Kötü niyetli değildir diye anladım ama yaş küçük sanırım mümkün mertebe uzak dur bazen yaşı küçük olunca sanki elimde büyüdü gibi yaklaşım da olabiliyor ama görüşmeleri azalt uzak dur emin olmadan ortalığı da karıştırma mesafeni koruyup yalnız kalma

Sen yine gözü açıkmışsın. Benim halamın eşi öyleydi ama İzmir’de zaten herkes sıcak kanlı samimi hiç bir şey anlamadım. Sonra vicdana geldi de ısrar etmeyip bıraktı. Kimseye bir şey diyemedim. Hiç öyle din iman filan alakası da yoktu. Arada bir ağzıyla içmezdi.
Uzak dur ablana da söyle, rahatsız oluyorum abla. Benim dediğimi deme ama laubali olmasın. Telefonumu arka cebimden çekip gel al filan diyor saçma sapan şakalar yapıyor, de.

küçük kızı dışarda şort giyemez teyzem evde hep kollu üst ve uzun etek giyerek dolsşıyor mecburen daha da anlatayım mı yoksa siz bahane bulmaya devsm mı edin
Bunlar çok dinle alakalı olmayabilir. Kıskanç, sahiplenen teritorial bir karakter olabilir. Benim dedim şehadet bilmezdi ama babaannem halama kısa giydirmezdi.
Namaz abdest, ahlak, dürüstlük, yardımseverlik.. bunlar varsa bir adam dindar ya da dini hayatını yaşamaya çalışan biridir ki bir insan sırf dindar diye de güvenilmemelidir. Ortalık rol kesen sosyopat dolu.

Telefonu arka cepten almak falan... Hiç normal değil, aşırı saçma. Ve taciz resmen. Ailenizden birine anlatın ve o herifle diyaloğu kesin.

X