ENİŞTEM BANA KÖTÜ NİYETLİ Mİ YAKLAŞIYOR LÜTFEN YARDIM EDİN

O zaman eniştenle arana fazlaca mesafe koymalısın, onun olduğu ortamlara gitmemeye özen göstermelisin. Ablanlara bahset bence ama direkt konuya girme bir çıtlat bakalım onlar da sezmiş mi bişeyler. Ay çok iğrenç

Eniştenin gözü göz değil.

Son düzenleme:
Ziya
Ulan ziyaa yıne mı sen be

hipermetrop vardı bendede ne iyi geldi güzelce okudum

Pedefoli olduğu anlaşılmasın diye kılıf uyduruyor... Dindar felan değil. Dindar olsa nikah düşen küçücük bir kıza böyle davranamaz....
ya ne alaka az önce de yazdım küçük kızı 3 yaşında dışarda asla şort giyemez teyzem evde kollu dolaşıyor ve hep uzun etek ile o adamın zoruyla bu pislik yüzünden diğer teyzemler açık giyindiği için onlara laf etmişti kavga etmişlerdi daha nesini anlamıyorsunuzzz

3 yaşında kızı mı şort giyemez ölse keşke o örümcek beyinli yaratık.

Maalesef devir çok kötü. Bu kadar yakınlık bana da fazla geldi. Ben hiçbir zaman enistelerimden böyle laubali hareketler görmedim. 40 - 50 yaşlarında adam dindar diyorsunuz olgun davranması lazım. Herkesin içinde size takılıyor ama baş başa kalmak için de fırsat kolluyor gibi geldi. İnşallah ben yanılırım. Araya mesafe koyun, arada da hafif tepki gösterin ki yerini bilsin ona göre davransın. Konuşmaya çalıştığında kısa cevaplarla gecistirin. Eğer başkalarına söylerseniz bunu yayacaklar ve adam ailede sevilen biri haliyle sizi sindirmeye çalışacaktır.

Annenize söyleyin ve bir daha böyle hareketler yapıştığıda da hiç çekinmeden sert şekilde tepki gösterin. Asla geri adımda atmayın. Onun bulunduğu ortamlarda girmeyin.
Bence ilk aileye söylemesin nasıl tepki geleceği belli değil. İftira atıyorsun gibi de tepki verebilirler. Çünkü dindar adam ve genelde böyle insanlara hiçbir şey yapmaz o sen yanılıyorsun diye karşılık veriyorlar bana da aynısı oldu cunku. İlk kendisi tepki göstersin mesafe koysun baktı adam üstüne gidiyor bunu kanitlamasi lazım ki adamın ne mal olduğu ortaya çıkmalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…