En erken hamilelik belirtileri

Bi iki saate tahlil sonucumu alicam bekliyoruz bakalim 1 gün geçti hala adet olmadim (normalde gunumden erken olurum hiç gecikmez)

Herkese merhaba Ben adetimden 3 gün önce test yaptım yaptıktan 3 saat sonra çizgi silik çıktı ertesi günü yaptım 2 saat sonradan çıktı dün yaptım 1 saat sonra çıktı bugun adet olmam gerekiyordu ama olmadım test yaptırdım 0.55 negatif çıktı klomen kullandım ilk kez bu ay ve benim göğüslerim hiç ağrımazdı dün gece bıçak saplanır gibi ağrı girdi böyle olup hamile çıkan varmı ?

Kan testinin 0.55 çıkması biraz garip olmuş canım normalde idrar tahlilinde geç belli olur derler ama. Benim başıma böyle bişey gelmedi ama burada okumuşluğum var idrar da çıkıp kan tahlilinde çıkmayan sonradan hamile olan.

Evet canım bende çok şaşırdım testler sonradan pozitiflesti ama hepsi de farklı markaydı inşallah dediğin bende ve bütün olmayan herkeste gerçekleşir Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

Benim bi tane test bardağım var ona biraz tuvaletimi yaptım sonra içine 1 kapak domestos koydum hiç de köpürmedi. Zaten kendimi hiç hamile de hissetmiyorum . 1 hafta sonra reglim var zaten .
Bnde aynen ole yaptmm bayaa kopurduuu. Ama inanmamk lazm dha 1 haftan var rabbmden umit kesilmez kuzum.. ins bebegn sennledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…