En erken hamilelik belirtileri

Konu başka bisi olunca bende öyle düşünüyorum ama malesef bebek konusunda pek olmuyo o . Galiba çevrenin baskısının da etkisi de oluyo . Mesela bak bilmem kim de doğurdu sen 3 yıllık evlisin daha hala yapmiyosun yada kullandin dogum kontrol haplarini simdi cocugun olmuyo gibisinden cumleler cok fazla duyuyoruz. Hayir ben hic dogum kontrol hapi da kullanmadim diyince hiii tabi kesin öyledir diyolar beni fitik ediyolar.

Kesinlikle başka bi doktora git. Hcg değerin zaten yüksek. Adetin 1 gün bile geçse geçmiş sonuçta. Hamilelik basında kese gorunmeyebiliyo diye okumuştum ben internette . Hiç moralini de bozma başka doktor bul . Herkesi de doktor yapmasalar önce bi psikolojik muayeneden gecirseler çok daha iyi olur ya iste neyse .

Tüm maddelere katılıyorum ancak 7. madde tam olarak belirti olmadığını söylüyor uzmanlar. Ayrıca deneyimlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim şahsım adına hanımların hamilelik belirtileri ile farklı rahatsızlıkları karıştırmaması adına iyi olmuş

Selam kızlar. Şüpheli tek bir ilişki yaşadım bu ay bundan 5 gün sonra kasık ağrısı ve göğüs hassasiyeti başladı. Kasık hassasiyeti geçti ama göğüslerim çok fena ve bata daha 6 gün var. Hassasiyet çok nadir olur ve ilk defa bu kadar erken başladı. Kısmen yiyecek tercihlerim de değişti. Sizce bir şeyler olabilir mi?

Durum herkeste farklılık gösterebiliyor. Benim kasik ağrım ilişkiden 10 gün sonra falan olmuştu. Göğüs hasssasiyetimde her zamanki gibiydi. Ben de az miktarda gelen ve sonra kesilen kanama olunca direkt idrar testi yaptım. Çünkü hic boyle olmazdi. Adetime birkac gun kala idrar testi pozitif cikti. Hi bir de yerlesme knamasi herkeste olmazmış. O yuzden bence biraz daha bekleyip idrar testi yapabilirsin.

Benim adetim hiç geçikmez hatta iki üç gün once olurum. Bugun 3 gün geçti. Tamam belki hakli ama hcg değerim de az çıkmadı ki. Bana hemşire iki gün sonra tekrar yaptır dedi diye gittim. Buda 10 gün bekle gebesin diyemem diye azarladı.

Bu devlet hastanesi doktorları neden boyle davranırlar hic anlamiyorum.. hcg degerin gayet iyi. 2 gun sonra istemeleri de hcgnde 2 kat artis olmuşmu görmek icindir. Hcglerini saglik ocagina yaptırıp ozel doktora git imkanın varsa.

Diyorum ya psikolojik testten geçirmeleri lazım doktoru . Nasıl azarlar bi hastayı anlamıyorum yani. Başka doktora git kuzum sen . Benim doktorum da sen gençsin olur diyip yolluyo ben almanyada yaşıyorum kadına diyorum test yapın bana bana diyorki sen gençsin teste gerek yok genç olduğun için de paralı zaten . Başka doktora sordum öyle bisi yok aşılama yada tüp bebek için yaşı beklemek gerekiyo eğer bi sorun yoksa dedi bende Regli zamanımı bekliyorum başka doktora gitcem olursam ki olcam gibi geliyo bana . Hakkimizda hayırlısı olsun.

Rica ederim. Ben de zamanında buradaki deneyimleri okurdum bana çok iyi geldi burada yazılanlar. 7.madde evet çok az etkiledi beni zaten adet öncesi göğüslerim tuhaflaşır sadece farklılık hissetmiştim :) Rabbim bekleyen, isteyen herkese nasip etsin

O doktora diyecek bişey bulamıyorum. 726 çıkmış değerin 10 gün sonra gel ne demek. Sorumuza cevap alamıyoruz bazı doktorlar var böyle insanı çileden çıkarır. Bide azarlarlar çocuk var gibi karşısında. Canım sen sağlık ocağında testini yaptırıp mümkünse özel de sonucunu doktora götür.

Sağlık ocaginda konu komşu cok tanidik oluyo bide bizim dr biraz açık ağızlı söyler diye gitmedim

Kizlar idrar testii yaptiim ne gative. Klomenden sonra yumurtlama olsun olmasin adet gelir mii. Yaa yarin doktora gdicem

Galiba adet olcam . Bi ay da umitlerim suya düşecek gibi . Bugün böyle bi his geldi bana ağlamak istiyorummmm

benimde cumartesi gelicek yani normalde cumartesi hasta olcam ama olmıcakmışım gibi düşünüyorum :)

Valla hangisi daha iyi bilmiyorum . Bende hep olcakmisim gibi düşünüyorum. Normalde 10 tane test yapardım bu ay test almadım. Zaten bu ay da hastalanırsam doktorumu değiştircem. Bu doktor beni başından saviyo gibi geliyo . Ne bi hormonlara baktı ne yumurtlama durumuma baktı. Gencsin diyip yolluyo her seferde . Bu bebek özlemi çok kötü ya . Böyle su hamileymiş dediklerinde böyle içim bi ciz ediyo .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…