En erken hamilelik belirtileri

evet dene bakalım sonucu yaz bana da. temiz bi kaba çişini yap sonra işediğin kadar çamaşır suyu koy böyle baya köpürüyor köpürürse hamilesin diyolar normalde eğer üstü azcık köpük olursa varla yok arası hamile değilsin.

Çamaşır suyu fark eder mi ki daha sıvı olanlar var yoğun olanlar bide sabah mi yapiyim ben bunu saati fark eder mi

Ben hamilelik şüphesine düşünce annem ilk ağzının tadı nasıl diye sorar. Şimdi bende de agrilar var ya anlattım anneme gene sordu ağzının tadı nasıl diye ama ben ağız tadım nasıl olursa olsun şuan stresten kendimi yemeğe vermiş durumdayım sürekli yediğim için ağzımın tadının nasıl olduğunu bilmiyorum :KK70:. Gerce her bünye de aynı olmuyo belirtiler . Ayy hadi hayırlısı inşallah vardır bebisin canım.
Insss kuzuum ya bole agiz tadimi kontrol ettgimde hissediyom o tadi ole rahatsiz edici degl . Sonucum cikmamis p tsi gel dedi anlamadim gitti yaaa

evet dene bakalım sonucu yaz bana da. temiz bi kaba çişini yap sonra işediğin kadar çamaşır suyu koy böyle baya köpürüyor köpürürse hamilesin diyolar normalde eğer üstü azcık köpük olursa varla yok arası hamile değilsin.
Simdi yapiom bunu adetm 7 gun gectii bundan 2 sene oncede duyup yapmistm bunu ama anlayamamistim pek.. yapicam simduli kac dk beklmek lazm kuzum

bakalım ya bide gögüslerim o kadar çok ağrıyor ki 15 gün önceden başladı ağırmaya dizimden ayaklarıma olan kısım tutmuyor karnıma araa ara kıramp giriyor ağzım da koku yok ama çok değişik bi tat var hiç tadı yok inşallah üşütmemişimdir. bide bu belirtiler ona çıkıyor muş :)))))
Al bndnden o kadr :KK51:

Insss kuzuum ya bole agiz tadimi kontrol ettgimde hissediyom o tadi ole rahatsiz edici degl . Sonucum cikmamis p tsi gel dedi anlamadim gitti yaaa

Benim ağzımın tadı hep degisiyo maşallah hiç boş kalmiyo ağzım. 3 gündür doyma yetimi kaybettim resmen . Sürekli bisiler yiyorum . Yarın da çamaşır sulu testi denicem internette baktım da biraz idrarını yaptıktan sonra 1 kola kapağı kadar çamaşır suyu dokun hemen kapadıysa eğer hamilesiniz diyodu . Saba uyanır uyanmaz yapcam onu . 1 hafta var daha adetime ama denicem hergun adet olana kadar bakalım değişiklik olcak mi .

Bende normalde hiç soğan ve zeytin sevmem yemem de ama canım deli gibi soğan ve zeytin istiyor.

Göğüslerim dolgunlasti.

Kasiklarima ve alt karnıma aniden kramplar giriyor 2 3 saniye sürüyor ama çok şiddetli.

Goz bebeklerim büyüdü ki normalde küçük.

Adetim hep bi iki gün erken olur hiç gecikmez bugun bat günüm hala olmadım ve baya akıntım var.

Yarin tahlil yaptırıcam ama sizce hamilelik belirtisi midir bunlar?

Benim ağzımın tadı hep degisiyo maşallah hiç boş kalmiyo ağzım. 3 gündür doyma yetimi kaybettim resmen . Sürekli bisiler yiyorum . Yarın da çamaşır sulu testi denicem internette baktım da biraz idrarını yaptıktan sonra 1 kola kapağı kadar çamaşır suyu dokun hemen kapadıysa eğer hamilesiniz diyodu . Saba uyanır uyanmaz yapcam onu . 1 hafta var daha adetime ama denicem hergun adet olana kadar bakalım değişiklik olcak mi .
Bn az once yaptm dedgn seyii bayaaa kopurduuu ama bn inanmiom :110:

Bende normalde hiç soğan ve zeytin sevmem yemem de ama canım deli gibi soğan ve zeytin istiyor.

Göğüslerim dolgunlasti.

Kasiklarima ve alt karnıma aniden kramplar giriyor 2 3 saniye sürüyor ama çok şiddetli.

Goz bebeklerim büyüdü ki normalde küçük.

Adetim hep bi iki gün erken olur hiç gecikmez bugun bat günüm hala olmadım ve baya akıntım var.

Yarin tahlil yaptırıcam ama sizce hamilelik belirtisi midir bunlar?
Canım belirtilerin benimkilere benziyor inşallah hamilesindir :) adet ten bir gün önceye kadar kendimi dinledim ben. Yapmamam gerekiyordu burda hep yazmışlardı psikolojik kendinizi kaptırmayın diye ama insan dayanamıyor. Eşime hergün şöyle belirtim var deyip bunaltıyordum. Ama inşallah bu tatlı bekleyişlerin sonu aydınlık olur

X