En erken hamilelik belirtileri

Ayyyy hayrli ugurlu olsuuun insss cnm yaa.. rabbim saglikla kucagina almayi nasp etsn ins.. belirtilerini yazz kuzm bizede pay olsn
Biz bu ay korunmayi biraktik. Hemen olacagini tahmin etmedim acikcasi. Ama gerçekten hissediyomussun. Ben anladım mesela. Adetime yakin goguslerim şişti baya. Zeytin hic sevmem 20 tane zeytin yedim. Karnima ve kasiklarima 3 4 sn lik kramplar giriyodu ozellikle rahim bölgeme. Gecikince direkt kan tahlili yaptirdim pozitif çıktı

Aniden bi kramp giriyor ama resmen rahmimde hissediyorum yada alt karnimda. 3 4 saniyede geçiyor
Bnmde bu ay ilk defa ole olduu.. burdaki belirtileri okuyunca bnde ke dimi hamile hissediorum. Bnmde arada sizlio rahmim usutmuste olabilirim . Kendimi hamile hisstmek istiom bi yandan da telkin ediom ck kaptir miyim ben kendimi en iyisi.. bide sende alt karinda karinca geziyomus gibi oldu mu bole icten icten kasinio sanki:KK49:

Biz bu ay korunmayi biraktik. Hemen olacagini tahmin etmedim acikcasi. Ama gerçekten hissediyomussun. Ben anladım mesela. Adetime yakin goguslerim şişti baya. Zeytin hic sevmem 20 tane zeytin yedim. Karnima ve kasiklarima 3 4 sn lik kramplar giriyodu ozellikle rahim bölgeme. Gecikince direkt kan tahlili yaptirdim pozitif çıktı
Rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsn tatlmm

Insallah canim bi sikinti olmadan kavusuruz inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin :)

Amin canım inşallah sen bol bol dua et bak bizim için :) benim de reglim persembe gunu . Bu ay da adet olursam artık depresyona gircem iyice . 2 senedir ara ara girip çıkıyorum gerçi

Valla bu kadar net nasıl hatirlayabiliyorsunuz tebrik ederim :) ben de daha 8 haftalık hamileyim ama aklımda kalan sol kasigima ani ve kısa süreli sancı girmesi , yine aynı gün aşırı gaz sancimin olupta tuvalete çıkamayışım oldu. Adetime de birkac gun kala regl oldum sandim. Açık pembe bir kan geldi ardindan biraz kırmızılaştı hatta regl oldum sanıp ped koydum. Daha sonra kanamanın devamı kahverengi ve damla damla gelmeye başladı uzun araliklarla. Hemen anladım bunun yerleşme kanaması olduğunu. İdrar testi yaptim ertesi sabah ve sonuc pozitif.

Bnmde bu ay ilk defa ole olduu.. burdaki belirtileri okuyunca bnde ke dimi hamile hissediorum. Bnmde arada sizlio rahmim usutmuste olabilirim . Kendimi hamile hisstmek istiom bi yandan da telkin ediom ck kaptir miyim ben kendimi en iyisi.. bide sende alt karinda karinca geziyomus gibi oldu mu bole icten icten kasinio sanki:KK49:
O olmadi ama regl agrisindan farkli bu kramplar anlarsin zaten

Amin canım inşallah sen bol bol dua et bak bizim için :) benim de reglim persembe gunu . Bu ay da adet olursam artık depresyona gircem iyice . 2 senedir ara ara girip çıkıyorum gerçi
Bi çok şey yaşadım cok tecrübe edindim yaşım genç olsa da. Ama tek bildigim ve inandığım rabbimin herşeyi en iyisine göre kararladigi. Allah herşeyin en hayirlisini verir sadece sabret ve bekle. Olmuyosa ilerde daha iyisi olacagi içindir :)

O kasık sancısı sizin nefesinizi kesecek hatta bir ah cektirecek kadar kuvvetli oluyor. Kısa sureli olmasına karsin ahh deyip iki büklüm olmuştum. Ama hemen geçince onemsemedim. Tabii herkeste bu denli kuvvetli olur mu bilemiyorum. Ama genelde kasık sancısı oluyor.

Bi çok şey yaşadım cok tecrübe edindim yaşım genç olsa da. Ama tek bildigim ve inandığım rabbimin herşeyi en iyisine göre kararladigi. Allah herşeyin en hayirlisini verir sadece sabret ve bekle. Olmuyosa ilerde daha iyisi olacagi içindir :)
Aynen cnm bnm olee..

Bugun devlette bi kadin dogumcuya gittim. Ilgisiz bi adamdi zaten. Keseyi görmedi bide azarladi beni gebe demek icin erken bi hafta 10 gün geçsin öyle gel diye. Bende zaten gebeyim demedim kan tahlili istiyorum adetim gecikti dedim. Önceki hcg degerimi gösterdim. Artiyor mu diye bi karşılastirsin istedim. Moralim fena bozuldu kalktım geldim eve. Bat günüm cumaydi yani 9 mart. Belki erkendi ama grip oldum bi hap bile içmedim cok zorlandım en azindan degilsem de bileyim ona gore içerim diye

X