En erken hamilelik belirtileri

Çamaşır suyu fark eder mi ki daha sıvı olanlar var yoğun olanlar bide sabah mi yapiyim ben bunu saati fark eder mi

Insss kuzuum ya bole agiz tadimi kontrol ettgimde hissediyom o tadi ole rahatsiz edici degl . Sonucum cikmamis p tsi gel dedi anlamadim gitti yaaa

Simdi yapiom bunu adetm 7 gun gectii bundan 2 sene oncede duyup yapmistm bunu ama anlayamamistim pek.. yapicam simduli kac dk beklmek lazm kuzum

Al bndnden o kadr

Insss kuzuum ya bole agiz tadimi kontrol ettgimde hissediyom o tadi ole rahatsiz edici degl . Sonucum cikmamis p tsi gel dedi anlamadim gitti yaaa

Benim ağzımın tadı hep degisiyo maşallah hiç boş kalmiyo ağzım. 3 gündür doyma yetimi kaybettim resmen . Sürekli bisiler yiyorum . Yarın da çamaşır sulu testi denicem internette baktım da biraz idrarını yaptıktan sonra 1 kola kapağı kadar çamaşır suyu dokun hemen kapadıysa eğer hamilesiniz diyodu . Saba uyanır uyanmaz yapcam onu . 1 hafta var daha adetime ama denicem hergun adet olana kadar bakalım değişiklik olcak mi .

Bende normalde hiç soğan ve zeytin sevmem yemem de ama canım deli gibi soğan ve zeytin istiyor.

Göğüslerim dolgunlasti.

Kasiklarima ve alt karnıma aniden kramplar giriyor 2 3 saniye sürüyor ama çok şiddetli.

Goz bebeklerim büyüdü ki normalde küçük.

Adetim hep bi iki gün erken olur hiç gecikmez bugun bat günüm hala olmadım ve baya akıntım var.

Yarin tahlil yaptırıcam ama sizce hamilelik belirtisi midir bunlar?

Bn az once yaptm dedgn seyii bayaaa kopurduuu ama bn inanmiom

Canım belirtilerin benimkilere benziyor inşallah hamilesindir :) adet ten bir gün önceye kadar kendimi dinledim ben. Yapmamam gerekiyordu burda hep yazmışlardı psikolojik kendinizi kaptırmayın diye ama insan dayanamıyor. Eşime hergün şöyle belirtim var deyip bunaltıyordum. Ama inşallah bu tatlı bekleyişlerin sonu aydınlık olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…