Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

merhaba arkadaşlar ben de burdayım.uyguladığınız bir diyet listesi varmı? ben çok zor kilo veriyorum. ilk hamileliğime 59 ile balayıp 79 la bitirdim. doğumdan sonraa 66 kiloydum.3 yıl boyunca bi kaç kilo alıp vererek bu kiloda ikinci bebeğime hamile kalıp onuda 80 ile sonlardım.doğumdan sonra 70 idim. şuan doğum yapalı 2 ay oluyor. yediklerime dikkat ediyorum.ara ara kaçamaklarım oluyo tabi. şuan 69 kiloyummm 55-56 olmak istiyorum. yaklaşık 13 kilo vermem lazım.ama nasıll?????
çooook zooor kilo veriyorum. sizler nasıl bi diyet uyguluyosunuzz

Selam bayanlar,
Bende ekim annesiyim 70 kg ile hamile kaldim.86 ıle doğuma girdim.Doğumdan cıktıgımda sadece 83 kgdım.Ama hergün bir kg bir kg gitti ve ben şuan 74 kiloyum.Bebegim 5 aylık bende size katılmak istiyorum.Bel simidim ve göbeğim var forumu okuyunca çok gaza geldim Bende başlıyorum kendimi hazır hissettiğimde tartılıp kılomu bildiririm.İnşallah şu üç ayda yaza kadar hepimiz incecik olalım.Hadi bakalım fit anneler biraz MOTİVASYON!!!!!

Evveeeeet bir haftada tartıda 4 kg belden 6 cm gitti :) Bugünkü programım aynen şöyle:
Sabah kalkar kalkmaz 2 kocaman bardak limonlu ılık su
Bebeğim uyanınca uzun uzun emzirdim
Kahvaltıda yulaf ezmesiyle yoğurt içine azıcık vişne reçeli koydum
1 bardak taze sıkılmış portakal suyumu içtim.
Öğle yemeğinde sebze çorbası içtim oğlumla birlikte (az tereyağlı, tuzsuz, kremasız)
Şimdi de 1 fincan şekersiz sütsüz kahve ve 5 tane çiğ badem yiyorum.
Akşam içinde zeytinyağlı pırasa pişirdim.
Şimdiye kadar 12 bardak su içtim.

Merhaba ben kizimda 10 aylik bebegim.beni 2 aylikken birakacakti aka beb diremdim uykusunda emzrdim agzima cingirak alip oynatarak emzrdim 10. Ayimiza geldik sukur ama cok yiprandm ilk 4 ay emzrdgm icin guzel kilo verdim ama 4. Aydan snra bebegim iyice brakmaya calsti beni ve ben de drenebildgm.kadar drendim ama cok az emiyr 4. Ayndan beri onun icin kilo vermem durdu hatta birde 10 kilo aldim 97 ile hamile kalmistim 105 le doguma grdim ddan 3 gun sonra 95 dim 1 ay snra 88 4. Aymda 85 olmustum daha snra bel ftgninda etkisiyle hareketm kisitlandi bebegmde emmeyi iyice azaltmca 10 kilo aldm suan 95 kiloyum bugun karatay diyetine basladim sabah 2 yumurta 1 avucici kadar peynir 10 zeytin 1 ince belli caybardagndan 2 parmak eksik ceviz yedm 6 saat su haric hcbirsey tuketmedim oglen 1 tabak dolusu ispanak ve borana (cacigin omletli hali) yedim bakalm saat 7 de aksam yemegi yiycem ins onuda cok hafif gecstrip 9 gbi sutle gunu kapatacam

Kızlar emzirirken 6-7 kilo gidiyor ama bana bir o kadar daha lazım. Zayıflayan var mı? Varsa ne yaptı.ltfn yardm edinin

Ben pek iradeli değilimbir haftadir ha bugun ha yarin baslicam dedim olmadiii yapamiyorumm diyet

Ben ağustos annesiyim 60 ile başladığım hamilelik serüvenim 72 ile bitti, oğlum 8 aylık olmak üzere ve bu 8 ayda hiç kilo veremedim, doğum sonrası düştüğüm 64-65 aralığındayım.
Ben de aranıza katılmak istiyorum, tavsiyelerinize, önerilerinize açığım...

Selam kizlar...
Bende varim aranizda artik..aksamlari acaip cok kacamaklarim oluyor..kv bizde kaliyor simdilik aksam vs kahve cay yapinca yanina birseyler getiriyorum ister istemez yeniyor.. Gun icinde hareket etmek lazim aslinda ama o vakitte pek yok...simdilik bisiklete binebiliyorum sadece..ama bu kacamaklar beni deli ediyor artik...eski kiyafetlerimi giymek istiyorum artık ve kendime agir geliyorum resmen...umarim basarili oluruz...tartildiginiz bir gun var mi? Buarada suanki kilomu bilmiyorum tartilinca yazicam...

Merhaba kızlar bende yenı dogum yaptım henuz 20 gunluk Dıyet ıcın kırkımız cıksın dıe beklıyorum evde mekık vb sporları yapıorum bakalım ne kadar etkısı olucak. emzırmeyle cok kılo veremıcem galıba cunku sutum cok az ve bı gogsumu neredeyse hıc emmıyo. mama takvıyesı yapıoruz yoksa kılosu dusuyo. uyguladıgınız ve tavsıye edebılecegınız bır dıyet varmı?

benim de beş aylık bir oğlum var. bir türlü gitmiyor kilolar diyetler de sutu azaltır diye korkup denemeye cesaret edemedim... acaba emzirirken diyetisyene gidip sütü azalmadan zayıflayan var mı?

ben dukan güçlendirme yapıyorum 1 aydır 72 ile hamile kalmıştım şimdi 69um hedefim 65, çok şükür sütüm azalmadan gidiyor kilolar yavaş yavaş

Bi tartildim iki gun once 67 kiloyuM... Abow hayatimda bu kadar kilolu olmamistim...gebelikler haric.. 2. Cocukta daha cok yapisiyor kilolar demislerdi.. Dogru galiba... Birde kv bizde bu yuzden aksam oglen cay kahve yaninda cikioata kek derken bu haldeyim ): daha once tartildigimda 65 kg dm yani 2 kilocuk alivermisim kv hatrina... Herneyse ins. Hem emzirir hem kilo veririz cunku kiyafetleriM olmuyor gobek icin mekik iimis heralde.. Vakit bulursam aksamlari 10-15 cekim diyorum..,diyet filan yapmiycam ben...yakinda ztn ise basladigimda sutu sagmak zorunda kalicam...sadece abur cuburu birakmak istiyorum.. Cips cikolata vs.., birde bolca su ve mumkun olan her an hareket.. Ilk hedef 59...hadi hayirlisi kizlar...

Merhaba adım Hediye. Bebeğim artık 8 aylık ve ben 75 kiloyum. Artık bu bedene çok fazlada alışmadan versem süper olucak. Kendime tahamülüm azaldı anlayacağınız. Ben Karatay yapmayı planlıyorum. Karatayın hem emzirmem hem de sağlığım üzerinde çok iyi etkileri olacağına sonsuz inanıyorum. Daha önceki doğum kilolarımı da Karatay ile vermiştim. Tam 12 kilo.
tüm arkadaşlarıma bu süreçte başarılar diliyorum. Umarım sağlıkla istediğimiz kiloya ulaşırız.
Boy: 160
Kilo: 75
spor: yürüyüş , leslie 3 mile
ilk hedef: 68
ikinci hedef:58

Merhaba arkadaslar uzun zaman oldu girmeyeli bi göz atayim dedim bebgimden vakit kalmiyor artik malum büyüdü ve yaramaz oldu. Ben agustos annesiyim bu topikle diyete baslamistim 80 idim kizim 3 aylikdi sanirim en son buraya yazdigimda kacti hatirlamiyorum ama hala devam ediyorum diyete suan 61 kiloyum ve düzenli spora gidiyorum iki aydir daha ince görünüyorum vücut toparlandi neyse devam tabi simdi ki hedefim 56 insallah basaririm artik cok zor gidiyor ama gidiyor cok sükür diyetede alistim artik istesemde cok yiyemiyorum arada kacirdigim oluyor tabi ama ertesi güne toparlaniyorum hemen kacirdigim icin kendimi üzmüyorum ödülüm olsun diyorum.

Kizlar ben bugun evime geldim
Yarindan itibaren listelerimi yazicam yine
Sicak suya da tekrar basliyorum
Onun disinda bugun tartilamadim sabah soylerim kilomu
Hepinize iyi geceler

Ne yapiyon canım yaa bize de soylesenee
Merhabaarkadaslar nasilsiniz neler yaptiniz kilolar ne alemde merak ettim sizleri

ah canim tesadufen gordum tatlim uzun suredir giremedim en son burda kactim hatirlamiyorum 60 falandi sanirim su an 58.6 yim ama tekrar yazicam yediklerimi cok faydasi oluyo tatlim bundan sonra gunluk yazicam. buraya su spor ve diyet durumlarini hedef 51 insallah..

bugun aksam ekmeksiz sulu kofte yedim bi kase ev yogurdu ekmek yemedim simdi bol su icip yaticam yatmadan omega 3 umu icicem..bakalim yarina cuma kac cikicaz..cumartesi gunumu de bakim gunu ilan ettim kendime el ayak vucut sac tirnak herturlu bakim yapicam haftalik bundan sonra..sali gunu temizlik gunum evi temizlicem.. planli yasicm. yani tatlim sen de soyle neker yapiyosun

Canim aslinda senin kilon cok iyi boyun kacti gerci bilmiyorum demek sende hala devam ediyorsun masallah.
Bende hala aynen devam saat bes den sonra yemiyorum ben sütü kestigim icin kahve iciyorum aciktikca beni tok tutuyor ne pisirdiysem ogün ondan salatayla yiyorum
Bugün 6 kasik kadar pilav tavuk butu bol salata yedim aksam
Kendime pek vakit ayiramiyorum günde iki saat spora gitmek disinda gidis geliside sayiyorum yoksa bi saat anca yapiyorum.
Ne güzel canim bakimli olmak insana iyi geliyor inan bende tekrar hayata döndügümü hissediyorum iyiki de diyete baslayip kilo vermisim sütü kesmeyi beklesem simdi hala bunalim halimde olucaktim.
Kilo verdigim icin özgüvenim yerine geldi kiloluyken saclarimi tarayasim bile gelmiyordu.

sana da masallah canim cok guzel boyle devam edelim eninde sonunda olur bizler anneyiz cocuklarimiza da ornek olmaliyiz..benim boy 159 160 falan ondan biraz vermem sart..ilk cocukta 51 e dusmustum 18 aylikken ama gucsuzdum bu sefer daha bilincliyim omega 3 ve decavit iciyorum..yediklerime dikkat edip hareketli olmayi planliyorum.. simdi baya yanlisim oldu aksamlari degil de ogleden sonralari biskuvi cukulata yiyodum kahve yaninda. onu kescem insallah..hala emzirdigim icin ekmegi tamamen kesmeyip azaltmayi dusunuyorum 3 lt su iciyorum iki uc haftadir..
bu arada az once annemin zoruyla beaz cikolata yedim malesef 30 gr kadar..yarin ins cok sarsmaz bakalim yine de yazicam listemi abur cubur da yesem yazicam..
iyi geceer canim opuyorum cok

canim uzun süreli diyette herseyden kesilmiyor malesef insan dayanamaz sahsen ben herseyi kessem ikinci gün saldiririm büsküvi de yicez cikolatada azicik azicik olsun o kadar ama böyle olmasi daha saglikli.
Boylarimiz ayniymis canim cok zayif olmak bana yakismiyo 56 olsam insallah bana yeter verebilirsem.
Iy geceler canim cok öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…