Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Tesekkurler canım ınsallah devam eder byle bakalım ipğn ucunu kacırmak fena bilirim

Merhaba anneler malesef ki tartım bozuldu 10 gündür kilo bildirimi yapamiyordum annemde tartildim bgn başlangıç 71.3 şu an 63 kiloyum bakalım tartım ne zaman gelcek sürekli tartilmak daha iyi oluyor insan daha dikkatli oluyor

Tebrikler Emir2014.maşaallah.emziriyordun demi.

Merhaba arkadaşlar ben de katılabilir miyim aramıza? 6 ocakta oluşumu aldım kucaginma çok şükür. 72.5 ile hamile kalmistim 87 ile doğuma girdim eve 78 ile döndüm birinci ayda 1.5 kilom gitti emzirmekten verdim herhalde çünkü ekstra hiçbirşey yapamadım. Azonce tartildim yarim kilo daha gitmiş ve 76 görmüştüm. Nisanda iznim bitiyor ise baslicam ve hicbir kıyafetime giremiyorum.enazindan doğum öncesi kilomaulaşmak istiyorum. Biraz iradesizim kendim zayiflayamam ama belki sözle biraz motive olurum. Yardım edin bana lutfen

Merhabalar bende 12 ocakta bebekime kavuştum 57 ile hamile kaldım 78 ile doğuma girdim sezeryan dogum oldu 73 le eve dondum 45 günde sadece bir kilo vermişim hamilelihlgimde çok büyük bir göbeğim vardı doğumdan sonra da koca göbek benle kaldı görenler daha doğum yapmadım sanıyor. Nisan 15de ise başlıcam çok az kaldı ama en azından 5 kilo vermek istiyorum... ne yapmam gerek nasıl verebilirim tecrübelerinize ihtiyacım var..
dikişlerim patlar diye mekik çekemem ama bu göbek başka türlü nasıl gider?
Birde yemeği az kessem sütüm kesiliyor
ne yapıcam çok canım sıkılıyor !!!

Demir eksikliği de kilo vermeye engelmis ben de hala demir eksikliği için ilaç kullanıyorum. Eskiden De zor kilo verirdim bu demir eksikligindenmiydi acaba. Doktora gitsem iyi olacak sanırım demirin ne alemde.

Bende işe başlamadan vermek istiyorum ama buralarda kimseler yok sanirim :) ben 4 gündür ekmek ve şekeri kestim birde lesie miydi o sporu yapıyorum 1mile ile başladım fazlasıyla yetti bana :) zayıflayıp kıyafet almak istiyorum is için yaa

Canım sadce anne sutu alıyorsa bebegın cok erken benım oğlum ehlulde doğdu bende bı kac defa nıyetle dım sutum azaldı gerı bıraktım martın sonunda 6 bıtecek o zaman baslayacagım dıyete ve ben ek gıdaya da basladım bı bucuk aydır yıne de sutum azalsa oğlum huysuZlanıyo cekmıyo sabret derım tabı kılo almamaya calısabılırsın bu sure zarfında:) sağlıkla buyut bebeğini inşallah

Tesekkur ederim cevabin icin. bende 6. ayı beklesem iyi olacak sanırım çünkü zaten sütüm az yemeyince iyice azalır bebeğim emmeyi bırakırsa da cok üzülürüm...
spor yapayım sadece bari.. mekik ne kadar süre sonra çekebilirim acaba sizler ne zaman başladınız yani sezeryan doğum yapanlarâ soruyorum.. şimdilik göbeğim gitse yeterli... çünkü bu zamana kadar kilo alsamda göbek hiç olmazdı şimdi bu 6 aylik hamile gibi halim canımı çokk sıkıyor

Canım senın durumuna baglı kırkı cıkmadan cekebılenler de var uc aylıkken cekemeyenler de bi defa dene zorluyorsa yapmazsın

Ocakannesi yeni gördüm mesajını aynı detten muzdaribiz bende ekmeği azalttim tatlıya pek aram yokken lohusalik ta iyi alismidtim onu da kesecegim. Çokda yemekten kesmek istemiyorum çünkü sütüme yansıyor.
lesie dediğin sporu daha önce duymamıştım baktım biraz zevkli ama benim Yumurcak bi kaç gündür huzursuz biraz en fazla 15 20 dk uyuyup geri uyanıyor o 15 20 dk.da da koşturmaca ile geçiyor spor yapmış gibi yoruluyorum ama kiloya pek etkisi olmadı henüz .
inşallah ise başlayana kadar veririz bi kaç kilo en azından.

Slm kizlar nerdeyse bi aydir kilo bildirimi yapamadim 60 kiloyum tam kilo vermedim almadim da bugun
1 has yumurta
1 ceviz
1 kk kadar kasar peyniri
1 dilim ekmek
1 kucuk muz yedim
Neskafe ictim bir bardak

3 lt ye yakin da su icip 6dan sonra yememegi dusunuyorum

benim bebeğim bugün 2. ayında sezeryanla doğum yaptım ben de, leslie yapıyorum hiç zararı olmadı canım. kişiden kişiye değişir mi bilmiyorum ama benim sorunum olmadı.

Merhaba anneler günlerdir girmiyorum sayfaya çok fazla da yazışma olmamış gerçi ben biraz mola vermiştim diyete inşallah bgn itirabiyle tekrar başlıyorum kilo almadım ama sadece 400 gr vermisim yaklaşık 15 gündür yiyorum bakalım inş kilo vermeye devam edeceğim
Başlangıç 71.3 şu an 62.6 hamile kaldığım kilo 59 hedefim 53 ama daha yol çok hepinize bol kilo vermeli haftalar dilerim...

Sonunda 8,5 aydan sonra regl oldum. Ve bir anda kilolarım gitmeye başladı. Yaklaşık 2 haftadır su diyeti yapıyordum. Çok mutluyum :) Tartıda 4 kilo gitti. Egzersizlere, diyete ve bol bol emzirmeye devaaam :)

Kizlar leslie yi 2 gun yaptim daha sonra uc gun ardArda misafir agirladim.. devami gelmedi leslie nin...ama oglanlara olan kosturmacayla.1.3 kg gitmis masaallah...aksamlari baya azalttim ama yemegi..insallah devami gelir 58.7 kiloyum

merhaba bayanlar, benim kizim 1 yasini gecti ama benim kilolarim yapisti kaldi, burda bi diyetisyene gittim 1500 kalorilik diyet verdi onu bile yapamadim desem yeridir, basim agridi kendimi kotu hissettim, oturdum yedim. sonra 1800 kalorilik diyet listesi istedim ona da bi turlu baslayamadim, burda emziren anne diyet programi diye ender saraci bi listesini buldum. sizler neler yapiyorsunuz? spor olarak evde ip atliyorum, bi de agirliklarim var onlari calisiyorum o kadar. bu grup nasil aktif bi grup mu? bana boyel beni zorlayacak bi yer lazim.

canim butun gun sadece bunlari mi yedin?? ben bu kadar yemekle asla doymam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…