Embriyo genetik test yaptıranlar

Merhaba eşimin ve benımde genetik testlerimiz temızdı. Mikroarray yaptırdık kromozom testi yaptırdık hepsi temiz gelmişti. Doktorum bizim testler temız gelse bile sperm ve yumurtanın birleşme aşamasında kromozomlarda kopmalar olabiliyor bakalım demişti. Bizde bu vesile ile genetik baktırdık 4 embrıyodan 3 tanesi sağlıklı geldi. 1 tanesi mozaik embriyo imiş. Bence artık bu devirde herkes genetik baktırmalı.

Test sonucunuz gelene kadar tekrar yumurta toplattınız mı 2. Tüp bebek için? Yani ben kendi kendime düşünüyorum 2 ay sonra sonuc gelır dedıler 2 ayda yıne toplatabılırdım doktor hıc fıkır vermedı bısey demedı. 2.deneme için zamwn kaybetmış olucam

Canım 17 yumurtam toplandı. 8 tane kaldılar. 4 ünü gönderdik 1 tanesi sıkıntılı çıktı. 3 ü genetıge bakıldı donduruldu diğer 4 ü de biyopsisi alındı donduruldu.
Tanesi 350 dolar olunca. Doktor çok yüklenmeyelım tutma ıhtımalı var şimdilik sağlıklıları deneyelim diğerlerinin zaten biyopsisi alındı. Elimizde kalmazsa göndeririz dedi

17 gun oldu cok merak ediyorum sonucu. Sizin nasil geldi sonuc. Transfer oldunuz mu? Benim bu genetik sonuc gelene kadar keske yine yumurta toplatsaydim diye dusunuyorum zaman kaybetmemek icin.
Üç embriyo göndermiştim çok şükür üçüde sağlam geldi adet oldum kontrole gittim hem bayrama denk geldiği için hem de yumurtalıkların ödemli biraz dedi temmuz adetinin üçüncü günü gel dedi temmuz da transfer yapılacak sen kaç tane gönderdin inş sağlam gelir sorun olmaz

Yaa super olmus 4 toplandi bi tane gonderildi. Az kalmis cok heycanli sonucu burayada yazin. Tek teansfer mi olucaksiniz yoksa iki mi? Hangi hastaneydi doktordan memnun musunuz?

Yaa super olmus 4 toplandi bi tane gonderildi. Az kalmis cok heycanli sonucu burayada yazin. Tek teansfer mi olucaksiniz yoksa iki mi? Hangi hastaneydi doktordan memnun musunuz?
Evet memnunum malatyadayım ben o yüzden tanımazsınız doktoru muhtemelen
Hayırlısı olsun artık inş güzel sonuçlar yazarım buraya
Yaşın 35 den küçük olduğu için tek transfer dedi doktorum yani 3 transfer hakkım var inş olur üçünden bir tanesi

Yasiniz gencmis olur merak etmeyin guzel olacak

Hastaneye sordum benim genetik test neden 1.5 2 ayda cikiyor diye meger hastalar birikince toplu teste gidiyormus diger hastalarida bekliyormusum. Sacmalik ama saglikli gelsinde beklerim napiyim

Hastaneye sordum benim genetik test neden 1.5 2 ayda cikiyor diye meger hastalar birikince toplu teste gidiyormus diger hastalarida bekliyormusum. Sacmalik ama saglikli gelsinde beklerim napiyim
ngs yönteminde test ve analiz kullanılan cihaz ile 24 saatte oluşuyor aslında , ancak cihaz 94-98 kitli , her kit dolsun diye bekliyorlar. yani siz cihaz boşken gönderdiyseniz o cihaz dolana kadar bazen bir aydan bile fazla bekleyebilirsiniz , şansınıza bağlı cihazda çok embriyo varsa sonucunuz iki gğn sonra da gelebilir. ben gönderdiğimde 5. gün analiz sonucu çıkmıştı mesela :)
geç olsun güç olmasın sonuçlar iyi gelir umarım , herkese kolaylıklar :)

Evet sizin dediginiz gibi sanirim ama biraz sacmaymis ya olsun saglikli gelsin tutunsunda beklerim

Bugun sonunda aradılar 1 taneydi yumurta saglıklı gelmiş istediğin zaman transfer edelim dediler. Bi şey kullanmam gerekir mi dedim sadece folik asit kullansan yeterli dedi doktor. Merak ettiğim rahim kalınlastırmak için falan öncesinde yine iğne olmam gerekmiyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…