Embriyo genetik test yaptıranlar

Hmm her doktor istemiyor ya
Sanırım bazıları şey düşünüyor genetik bozuksa zaten tutmaz diye düşünüyorlar bu da beniö kafama yatıyor aslında bilemedim. Bende bekliyorum sonucun gelmesini yaşımız fazla olduğu için biz istedik genetik testi

Kaç yaşınız varkı ? Bende 2 cı yapdım ıstemedıker zaten ıkıncı donmuş embtyondu ona yapamazlar

Aynen öyle genetik bozuk gelirse hiç transfer yapmayız dedi çünkü bilmeden yapınca düşükle falan sonuçlanıyor oda ayrı bir sıkıntılı süreç hayırlısı olsun bakalım benim bir hafta oldu teste gideli bakayım test sonucu ne zaman gelecek

Ben yaptırdım sonuçlar 6 günde geldi.

Aaa çok iyi nasıl ya bana en erken 15 gün en fazla 1.5 ay dediler

Bilmiyorumki belki labaratuvara görede değişiyodur. Benimki Memorialda yapıldı. Doktorumda eskiden orada çalışıyormuş. Belki tanıdık olunca felanda önce işleme alıyolardır. Dondurulmuş olacağı için acelemizde yoktu bizim.

Benimkilerde donduruldu sorun değil beklerim ama ben meraklanıyorum ne zaman sonuç belli olacak diye

Benimkilerde donduruldu sorun değil beklerim ama ben meraklanıyorum ne zaman sonuç belli olacak diye

Sonuçlara çok şaşırmıştım.
4 tane göndermiştik 2si transfer edilir 2si edilemez diye döndü.
Halbuki doktorum hiç gerek yok gayet sağlıklısınız demişti.
Umarım sizinkilerde sorunsuz döner.
Kaç tane gönderdiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…