Embriyo genetik test yaptıranlar

Bugun sonunda aradılar 1 taneydi yumurta saglıklı gelmiş istediğin zaman transfer edelim dediler. Bi şey kullanmam gerekir mi dedim sadece folik asit kullansan yeterli dedi doktor. Merak ettiğim rahim kalınlastırmak için falan öncesinde yine iğne olmam gerekmiyor mu
Tebrik ederim gözünüz aydın. Doktorun muayene ve kan sonucuna göre de iğne verebilir veya vermeyebilir iğne kullandirmadan naturel siklus transfer yapan yerlerde var bazı merkezlerde ilaçları bol bol kullandiriyor

Tebrik ederim gözünüz aydın. Doktorun muayene ve kan sonucuna göre de iğne verebilir veya vermeyebilir iğne kullandirmadan naturel siklus transfer yapan yerlerde var bazı merkezlerde ilaçları bol bol kullandiriyor
Hiç ilaç vericez falanda demedi ilginç gidiyoruz bakalım insallah ıyı sonuc olur

Bugun sonunda aradılar 1 taneydi yumurta saglıklı gelmiş istediğin zaman transfer edelim dediler. Bi şey kullanmam gerekir mi dedim sadece folik asit kullansan yeterli dedi doktor. Merak ettiğim rahim kalınlastırmak için falan öncesinde yine iğne olmam gerekmiyor mu
Benim doktorum adetin üçüncü günü gel transfer için tedaviye başlayalım dedi bilmiyorum senin doktorun öyle uygun görmüş galiba

Hiç ilaç vericez falanda demedi ilginç gidiyoruz bakalım insallah ıyı sonuc olur
Adet olunca gidikceksin ya hastaneye ozaman bakacaklar rahim kalınlığı uygun mu değil mi diye ona göre rahmi hazırlıcaklar. sen kendini ne zaman hazır hissediyorsan o zaman başlayalım demek istemiştir doktor

Merhaba ben yaptırdım. 2 hafta sonra sonuçlar çıkmıştı.

Merhaba 15 gün içinde çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam

Bende 5.günü bekliyorum yumurtalarim toplandı genetiğe gidicek bugün 3.gün

Merhaba bende gelen sene ağustos ayında yaptırdım benm sonucumda 1.5 ayda cıkmıstı tek embriyo genetiği gidebildi oda anomalili çıktı imha edildi zaten bi dahada genetik yapmadım. Bugünde bir negatif daha aldım😢 inşallah sizinki sağlam gelir

Slm bende yaptırdım 2022 de 1 ağustos gitti 10 ağustosta sonuç geldi yani 10 günde inşallah sağlıkla döner sizinde🤲
Kızlar genetige embriyo başı ne kadar ücret verdiniz acaba ?
Ben şimdi konuştum embriyolog 420 dolar fiyat verdi. Ben burada 200-300 fiyat okudum diye hatırlıyorum

Bu arada adetin 14. Günü rahim kalınlıgı 8.5 iyi mi sizce. Haftaya carsamba transfer olucak cok heycanlı ınsallah çözülürken bozulmazda tutunur saglıkla

Kızlar genetige embriyo başı ne kadar ücret verdiniz acaba ?
Ben şimdi konuştum embriyolog 420 dolar fiyat verdi. Ben burada 200-300 fiyat okudum diye hatırlıyorum
Dolar hesabı bilemicem ama bir embriyo ya toplamda 14.750 vermiştim aynı şehirde değildik hesaptan gönderdik sanırım o yüzden bize tl olarak dediler benm dedgim 2023 ağustos ayıydı

A
Canim benim 4 tane. Hepsinden biyopsi alınacak. Kaç tanenin gebetigine bakılacak biz karar vereceğim. 1-1 mi bakılsa ,2-2 mi ?
Kalan dondurulanlar nasıl canım dediğin şekilde mi donuk? Biyopsi başına 420 dolar çok fazla isterseniz öncesinde birikim yapip hepsini aynı andada gönderebilirsiniz o şekilde hepsi tek tek donduruluyor

A

Kalan dondurulanlar nasıl canım dediğin şekilde mi donuk? Biyopsi başına 420 dolar çok fazla isterseniz öncesinde birikim yapip hepsini aynı andada gönderebilirsiniz o şekilde hepsi tek tek donduruluyor
Canım benim dönmüş embriyilarim var ya.
Bunlar cozdurulup hepsinden biyopsi alınacak.
Tekrar dondurularak.
Bu biyopsiler de, merkeze gönderip hepsinin de gebetigine de bakılması istenebilir dedi embriyolog. İsterseniz bu ay 1i , diğer ay 2 sibde olabilir diyor. Hepsine birden birden masraf yapmak yük olacaksa size diyir

X