Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Bu kırgınlıklarının çaresizliğinin içinde sana kocaman sarılmak istedim şu an. Büyük yürekli bir insansın çünkü. O adam çok pişman olacak hemde çokkk bunları getir aklına ve emin ol ki o mutsuzluktan pişmanlıktan geberdiği zamanlar sen hiç olmadığın kadar mutlu olacak ve bazı şeyleri atlatmış olacaksın sadece sabır ve zaman lazım.

Tüylerim diken diken okudum inan ..
Allahım sana güç versin, bundan sonrası için iyi insanlarla karşılaştırsın ..
Evet gerçekten çok zor, çok kötü ama hiçbirşey de dünyanın sonu değil ..
Ailenle ne zaman konuşmayı düşünüyorsun ..
Bence yalnız kalmamalısın ..
İnsan asıl böyle zamanlarda ailesine ihtiyaç duyuyor .

buarada size yazılan mesajı asla silmeyin....
mahkemede de sakın gurur yapmayın süründürün çünkü siz mahkemeden almayacaksınız o başka kadınlarla yiyecek içecek siz çocuğunuzun giderlerini nasıl karşılarım geleceği için ne kadar çalışayım ama bir yandan da evladıma nasıl yeteceğim çok çalışırsam diyte kendinize dert üstüne dert eklerken o kadınlarla yiyip içecek nafaka tazminat muhakkak alın

Afff okurken içim yandı, siz nasıl bu kadar metanelisiniz takdir ettim sizi, Allah yardımcınız olsun, o yerin dibine batasıca aşklarını da o adamla kadının ayağına dolandırsın, aymazlar!

Anlamadım ki ne ara aşık oldu peki bu adam, telefonunun ortada olması vs. bunlar da aldatmadığına dair güvence değilmiş bunu da öğrendik

Kimse yaşattığını yaşamadan Ölmez. Çok pişman olucak ama iş işten geçmiş olucak . Size bunu Yaşatana o kadın daha beterini yaşatacak. Üzülme diyemem.ama zaman Herşeyin ilacı. Kulum sen sık dişini ben bilirim işimi Demiş mevlam. Seninkinden farklı türlü türlü Acılar yaşadım. Size tavsiyem şu. Bir an evvel anlaşmalı boşanın. Tabi haklarınızı alarak ve çocuğa nafaka bağlatarak. Elinde değil aşık olmuşsa anlaşmalı boşanmaya atlatacaktır. Sakın çekişmeli Boşanma sürecine girmeyin . Evlensin o kadınla. Beterini yaşasın.

Çok eminim ki bir süre sonra eşiniz pişman olup ayaklarınıza kapanacak ama ne yazık ki işten geçmiş olacak. Yaşadıklarınız birçok kadının başına geliyor. Neler hissettiğinizi o kadar iyi anlıyorum ki. Benzer şeyleri yaşamış kadınlardan biri olarak sadece şunu söyleyebilirim, şu an yaşadıklarınız hiç geçmeyecekmiş gibi görünse de inanın geçecek. Bebeğinize odaklanın, kendinizi yalnız hissettiğinizde onu düşünün. Biraz zaman alacak belki ama her şeyi toparlayabilirsiniz. Bebeğiniz size bu gücü verecektir.

hadi senden utanmadı da bebeğinizden de mi utanmadın be adam. dicek brşey bulamıyorum cnm allah yardımcın olsun

Kadin da adam da vicdansizin önde gideniymis. Karni burnunda hamile bir kadin var ortada. Ya ben askimdan ölüp gebersem, kimseyi takmasam bana ne desem de o bebekten utanirim. Yapacaginiz ilk ve en önemli sey bir avukat tutmak. Telefon dökümleri disarida yaptigi harcamalar falan tek tek tespit edilsin. Kadina da tazminat davasi acin, ikisi de parasiz pulsuz kalsin öyle devam etsinler asklarina. Sizinle veya ailenizle hicbir sekilde baglanti kuramasin. Iletisim kurmak isterse avukati arayip konussun. Ailesinin de haberi olsun ve onlar da avukat araciligiyla haber alsinlar. Evden alacagi esyalari siz yokken gelip toplasinlar anasiyla. Ben olsam evi terketmem düzenimi hic bozmam o defolsun gitsin.

Burdaki bazı hatunlar öfke kontrolü konusunda uzman gercekten .ben olsam kadınınorda döver adamı orda rezil eder bağırır cağırır masayı devirir giderdim.akşam evdeki tüm eşyalarını toplayıp en dış kapıya bırakırdım.annesini arardım anında tüm sülale duyardı ..
Öncelikle gercekten kendilerini böyle frenleyip cazgırlık yapmayan salon kadınlarını gönülden tebrik ediyorum.kendinizi hiç düşürmüyorsunuz onların seviyesine.
Bense gercekten tam bir mahalle karısıyım böyke durumlarda.
Sen en doğrusunu yaptın boşanacaksın kendi yoluna bakacak ve yeniden seveceksin.
Oysa hep geriye bakıp seni arıyacak ve gün gelicek ızdırap çökecek yüreğine.Emin ol

konu sahibi ben değilim yanlış alıntı yaptınız

evlılıgın bıtmesını kabul ederdım ama asla onlara elımle bırsey vermezdım
bende yasadım
bılıyorum sen daha hanımefendı ben cırkefmıydım bılmıyorum
tarzım bu haksızlıga gelemem
dalımı kıranın kolunu koparırım ben
eskı esımıde metresınıde bırlıkte olamayacak kadar hırpaladıktan sonra peslerını bıraktım
ınan pısman degılım
2 aylık bebegım vardı benımde.

Senın yerınde olsam bu durumu hala ve neden nasıl aılelerden saklıyorsun bılmıyorum ama bıran once gıdısatı degıstırırdım
hatta ınanmıyor degılım ancak gercek dısı gelıyor nasıl aılelerden bu kadar uzak olabılırsınız manen?

yazıklar olsun. aşkmış. bu nasıl pişkinlik bu nasıl haysiyetsizlik. insan sadece aylarını senelerini geçirdiği ev arkadaşına olan saygısından bir şeyler yapar, yalandan bile olsa çabalar. canımı daha da sıkan bu oldu, hamile eşine yaşattığı şey, eve gelmeyişi, iğrenç bir şekilde mesaj atması. çabalamaması. yazıklar olsun yanındaki kadına da ona da. hangi kadın böyle bir şeyi öğrendikten sonra devam eder ki. anlattığınız erkek profili bambaşka. ben anlamıyorum biz kime güveneceğiz ki bu durumda.

Olgunlasmayan, sorumlulugunu bilmeyen erkek neden evlenir ki... bir kadinla nikahlanmis ustelik cocuk yapmis bir adam nasil olurda asik olur hadi oldu normal diyelim nasil iradesini kontrol edemez.. hele o mesaj.. bu nasil bir hadsizlik dusuncesizlik, terbiyesizlik aman yarabbi.. Hersey gececek bu imtihan bitecek Allah sana bol sabir versin. bu hadsizligi yanina birakma karisi hamile iken baskasina asik olup tek mesajla terketmenin ne demek oldugunu anlasin.umarim karsisindaki kadin evli oldugunu bilmiyordur onceden, seni gorunce terk etmistir onu , ayaklarina kapanmasi an meselesi olur ozaman... insallah cok mutlu olursun sakin hayata kusme ..

Yaşadıklarınız çok üzücü gerçekten be pislik herif madem gözün dışarda çocuk niye yaptın onun kisi aşk falan değildir yaa neyse siz boş verin şimdi onları canları cehenneme ama sakın duygusal davranmayın sakın haklarınızı sonuna kadar alın ihtiyacınız yok ise bile hem ondan hem o kadından ikisin dende ve çocuğunuzun böyle bir babaya ihtıyacı yok zaten

Hepsini okudum ve dondumm! Rabbim yar ve yardımcın olsun gerçekten.Tek cümleyle herşeyi bitirip aşık oldum nasıl diyebildi şu halinize.Offfff çok daraldımm sizi düşünemiyorum gerçekten.İnşallah hatasını anlar diycem ama hamile eşine bunu yapan lohusalığında neler yapar ya sonrası aklım almıyor.İnşallah daha akıllı kadınlar çıkıp yorum yapacaktır bnim aklım durdu

cidden hangi şehirdesiniz bazı arkadaşlar demiş ya gelip destek olmak geliyor insanın içinden elden bişey gelmez ama konuşup yükünüz hafif ler

;;((( ;(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…