Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Adam gibi adam nerede ya yok mu hiç insan 7 aylık hamile eşine bunu yapıp birde aşık oldum diye mesaj atabilir mi... Ne desem boş şuan biliyorum bu acıyı şuan için anlamam imkansız yaşamadım ama bir insanın bir çırpıda nasıl silindiğini bilirim Rabbim yardımcınız olsun. Bebeğinize gelince o masumun ne suçu var babasız kalması için bunu eşinizden intikam almak için değil o yavrunuzu düşünerek karar verin.

Gerçekten çokkkk üzüldüm.Hamile olmasanız Allah kurtarmış sizi filan derdim ama, bu durum çok başka çok zor. Ve evet, çok acımasızca ama bende yerinizde olsam çocuğu tanımasına izin vermezdim.Bu bi gerçek..

şu an yanında olup sana sarılmak istedim. Rabbim yardıcınız olsun.

Off cok uzuldum okurken bi an benim basima gelse naparm diye düşündüm. Cok zor gercekten Rabbim yardımcınız olsun .kendnze dikkat edin ve luften bebegnizi dusunun yipratmayin kendnizi. Allah insana kaldiramayacagi yuk vermezmis. Güçlü olun bol bol dua edin isyan etmeyin. Hakknzda hyrlisi olsn.

Ne diyeceğimi bilmiyorum çünkü bu yaşadıklarının üstüne diyecek bir şey bulamıyorum tek bildiğim şey bu yükü tek başına sırtlama...
En yakın zamanda bi destek al bi yakın olur bi psikolog olur ama sakın geç kalma...
Bebeğini düşün...
Çok üzgünüm sizin için...

Inan eşine o kadar kızdım ki anlatamam..Allah onun cezasını verir merak etme sen.Bir kadın da başka bir kadına bunu nasıl yapabilir.Eğer o kadın da evli olduğunu biliyorsa ona da aynısını yapar inşallah o adamm

Allah yardımcın olsun. Sabır dilerim.
duygusal davranıp haklarını kaptırma sakın. Hem anne hem baba olacaksın artık işin maddi manevi zorlaşacak. O yüzden donuna kadar al canım. İnan o zaman biraz hıncın geçer. Sonra onun düştüğü halleri görünce daha çok için soğuyacak. Bu bir gerçekki, bunu yapan, heleki hamile karısına yapan kimse mutlu olmuyor.

Şok oldum yaaa. Bu ne rahatlık, ne şerefsizlik. Yanialdatmaktan utanmamış, karısının hamile olmasından utanmamış. Bari en azından bebeğinin sağlığını falan düşünüp peşinden gelseymiş dangalak herif!

Gerçi yolun açık olsun dediğine göre, ikinizin bebeğini taşıdığınızı çoktan unutmuş bu insan müsveddesi, aşna fişne peşinde koşmaktan. Yazıklar olsun yaa, gözyaşlarınız ikisinin de fitil fitil burnundan gelsin inşallah.

Arkadaşlar sormuşlar gerçi ama hangi şehirdesiniz, gercekten yanınızda olacak birine ihtiyacınız var bu zor dönemde.

Son düzenleme:
be adam; birine aşık olman için hali hazırda başka birini sevmiyor olman lazım değil mi, evliyken aşık olduysan hayatındaki kişiyi yani eşini sevmiyor olman lazım ki başkasına tutulabilesin.. e eşini sevmiyorsan neden ayrılmazsın? hadi ayrılmadın neden başkasına aşık olduğunu anladığın anda bitirmezsin bu ilişkiyi? kadını geç, çocuğunu da aldatmış olmuyor musun? bir de pişkin pişkin mesaj yazıyorsun.?
Sinirim geldi nasıl anlatamam..

Neyse olan olmuş biten bitmiş,

Yok ben aşık oldum yok başkasını seviyorum yok sana olan ilgim bitti. Bunlar fasa fiso, bu tek anlama gelir. Sorumluluktan kaçmak. Bir evlilik yürütemeyecek, çocuğuna babalık yapamayacak bir beceriksizin lafları bunlar. Yuva sadece iki kişiden kurulu değil. çocuğunuzun ne durumuna düşeceğini düşünmeden kıza vurulduysa sorumluluk sahibi değildir. en önce çocuk için düşünmelisin. çocuk için en doğru şartlar doğru/etkilenmeyecek şartları hazırlamalı ve hayatını bu şekilde idame ettirmelisin. annenlere söyle. yanlarına dön mesela. dava açabilirsin. haklı da çıkarsın. hakkını savun, yeni dünya kur. o aşık olduysa sen de olursun, bu şerefsizi süpürdükten sonra tabi ki. dünyanın sonu da değil. yalvarıp yakarma, ki zaten bu yüzden tebrik ederim seni. burada okuyorum, aldatılıyorlar ama yalvarıp yakarıyorlar kadınlar, kadınlarımız.
son olarak da; tak şu sepeti koluna, herkes kendi yoluna

Olmasınlar da zaten sürüm sürüm surunsunler inşallah

Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin hakkınızda sağlıkla mutlulukla çocuğunuzu büyütmek nasip olur inşallah

yanlız kalmayın hamilesiniz zaten zor dönemlerin içine girmişsiniz bir de yanlız kalıp daha çok kendinize bebeğinize zarar vermeyin yanlızlık o anları sürekli tekrarlı yaşamanıza sebep olur....
ailenize haber verin ailelere söyleyin o zaten ailesine söylemiştir muhakkak da sizin haberiniz yoktur...

ailenizin yanınızda olmasına izin verin

Okuyunca,içim buz kesildi..
Allah yardımcın olsun cnm..
Çok zor bir durum.bu bir imtihan içinde imtihan
Öncelikle sevgiymiş,ona verilen yıllarmış..Bunu düşünme..
Eş olmayı bilemeyen, babalığı hakketmiyor..
siz yüzüğü çıkardığınızda..o karşısındaki hiç mi durumu anlamıyor.üstelik karnı burnunda bir kadınsınız..ahınız onların yanına elbet kalmaz.
ama ailelere söyleyiniz.boşanma davası açınız..karşı tarafada 3.kişiyede tazminat davası açın..
Bunları onların yanına bırakmayın..
Güçlü olun..
Vazgeçeceğiniz kişi,ucuz biri..

Beynim durdu vhallahi benim bile...
Cok fena sinaniyorsun canim
o esine diycek birsey yook yok yokk
yaşattığı ne kotu
geri dönüşü ona nasil gelecek bu olaylarin farkinda bile değil

en az yipranma ile atlat diycem de...yok mumkun degil
keske yaninda olsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…