Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

aynı şeye ben de takıldım
ama sonra yürüyerek gittiğini yazmamış sonuçta o yüzden demekki arabayla geçerken görmüştür diye düşündüm.
pardon ya şimdi yeniden okudum,yürüyerek diyormuş.

Evet babasının hediye ettigi arabayi kullanıyorum konu sahibi eşide karısını n altinlaryıla almış arabayi o yellozla kiristirikende kullanmis

Konuyu okudugum gunden beri cok derinden etkilendim. Gercekten cok zor rabbim kimsenin basina vermesin . Sizi her duama katiyorum rabbim gonlunuze ferahlik versin. Bebeginizi saglikla kucaginiza alip tum kotu gunlerin ustune perde cekersiniz insallah. Rabbim yar ve yardimciniz olsun. Rabbim onunuze hz Yusuf gibi iffetli, merhametli ve guzel bir insan cikarsin ve bir zaman gelsinde iyiki rabbim iyiki ayrilmisim sukurler olsun deyip yeni mutlu bir yuva sqhibi olun. İnsallah

konu sahibi nerde
ozur dilerim bana herkes kizicak biliyorum ama yazim seklinden bi garip geldi bana bu konu. sanki kurmaca gibi.
cok ozur dilerim ama kimse kizmasin ayrica umarim da oyledir

konu sahibi nerde
ozur dilerim bana herkes kizicak biliyorum ama yazim seklinden bi garip geldi bana bu konu. sanki kurmaca gibi.

Kurmaca falan değil. Gayet samimi. Kadıncağız evini falan topluyor. Her an her Dakka giripte burda ne yazacak. Olan oldu biten bitti. Artık gerçekleri kabul edip önüne bakma zamanı. Ayrıca söyleyecek ve anlatacak bişeyde kalmadı. Nakliye gelmiştir eşyaları taşıyorlardır.
K

konu sahibi nerde
sanki demi haberlere çıkınca iyce bi huylandım ben.
tabi kurmaca olmasını temenni ederim hiç bi kadın yaşamasın bu acıyı istemem.

konunun kurmaca olduğunu düşünmüyorum. çünkü konu sahibinin yazdıklarına bile geçmiş zaten acısı ve yaşadığı üzüntü. ve de öyle yazım şeklinden fake konular açan türkçesi kıt, aklı da kıt insanlara benzemiyor her haliyle. o yüzden bu gibi yakıştırmalar bu konu için hoş değil.
umarım her şey düzelir ve bu imtihan da hayırlısıyla geçen diyorum. Allah yardımcısı olsun

Kizlar yapmayin ya... Bu kadar supheci olmayin. Konu sahibi zaten cok uzuntulu, onu kendine inandirma csbasina sokmayin bi de...
çok orjinal yazılmış eksik yok, hemen cvp yazamassam gibi bir ayrıntı eklenmiş sanki konunun trend olacağını bilen bir kalem yada bilemiyorum tuhaf bir gerçek dışı hissi geldi bana inş öyledir değilse beni affedin :)
umarım sahtedir.
Birde 7 aylık hamile ve sadece yüzük bırakıp gitmek masaya çok olgunca ağlama hormonları tavan yapmışken..

Konuda münferit olabilecek durumlar yok değil.

Eşin hem itiraf etmesi bu denli kolay vazgeçmesi hem de şu saate dek hiç çaktırmadan full ilgi, sevgi olması normal gelmedi en bastan beri bana ama ..

Yeni üye değil, geçmiş konularına bakmıştım. Onlar tutarlı..

Ben fake olduğunu düşünmüyorum kesinlikle

yani hormonları bilemem tabi ama ben olsam yüzük bırakmak için yanlarına gitmeyi geç sanırım hiç görünmeden çeker giderdim. :/
bana olabilir geldi yani.

Arkadasin daha önce actigi konular var ve yazdigi cevaplar onlar hamilelik oncesi durumu cocuk istemesi hepsi dogru simdi kalkip sekiz dokuz ay onceden bu konuyu acmak icin plan mi yapti. Boyle bisey olasi degil yazik bizlere derdini anlatmis neden boyle supheci yorumlarla birde biz yoruyoruz bence konu dogru ve cok destege ihtiyaci var. Bide adama beddua etmeden gecemeyecegim kalpsiz kal emi hic seveme bu kadinlada ayril sonra rabbim sana sevgiyi unuttursu. Sevgisizlikten kuru insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…