Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

aynı şeye ben de takıldım :KK57:
ama sonra yürüyerek gittiğini yazmamış sonuçta o yüzden demekki arabayla geçerken görmüştür diye düşündüm.
pardon ya şimdi yeniden okudum,yürüyerek diyormuş.

Bence takilcak bir sey yok, arabalarin iki anahtarlari olur, mesela benim arabanin anahtari esimde var, onun arabasinin anahtari benim anahtarlikta var. Istedigimiz zaman anahtar istemeden, hangi araba gerekliyse onu aliriz.

yani hormonları bilemem tabi ama ben olsam yüzük bırakmak için yanlarına gitmeyi geç sanırım hiç görünmeden çeker giderdim. :/
bana olabilir geldi yani.
masaya yüzük bırakmakta dahil herşey çok filmsi çok cool ne bileyim benimki bir his konu sahibi gelip beni paralayacak şimdi korkuyom :KK17: neyse :) okuyunca çok etkilendim bende üzüldüm.

masaya yüzük bırakmakta dahil herşey çok filmsi çok cool ne bileyim benimki bir his konu sahibi gelip beni paralayacak şimdi korkuyom :KK17: neyse :) okuyunca çok etkilendim bende üzüldüm.

Arkadaslar herkes cirkeflesemeye bilir... Cok cok yakinimda benzer bir durumu yasiyan bi arkadasim oldu. Kiz harika biriydi, tam bir hanim efendiydi. Zaten koklu bi aileden geliyordu, annesi babasi gormus gecirmis insanlar, maddi de bi kaygisi yoktu...Zerre seviyesine bozmadi, serefsizin hayatindan tam bi hanim efendi gibi cikti, zaten o kizi tasiyacak adam de degildi adi herif...Hasili boyle insanlar var arkadaslar...kizcagiz niye uydursun boyle birsey...

Arkadaslar herkes cirkeflesemeye bilir... Cok cok yakinimda benzer bir durumu yasiyan bi arkadasim oldu. Kiz harika biriydi, tam bir hanim efendiydi. Zaten koklu bi aileden geliyordu, annesi babasi gormus gecirmis insanlar, maddi de bi kaygisi yoktu...Zerre seviyesine bozmadi, serefsizin hayatindan tam bi hanim efendi gibi cikti, zaten o kizi tasiyacak adam de degildi adi herif...Hasili boyle insanlar var arkadaslar...kizcagiz niye uydursun boyle birsey...

sana katılıyorum bir de her insanın o an vereceği tepki aynı olmaz şoka girmiş kimisi bir gün sonra ağlar kimi o an

masaya yüzük bırakma genelde filmlerde olur kurmaca gelmesi belki birazda bundan hamile bir kadın çekip gidebilir ordan şok geçirmişin o an.herşeyi düzgün adam hiç firesi yok sende tak diye yüzüğü bırak şoku falan 5 dkk da atlatıp .
ya işte bilemiyorum filmlerden gerçkelerden yola çıkılıyor tabi olabilirde. çok olgun hamile bir insanmış ben hergün ağlamaktan geberiyodum ota b.ka.
belki o anda güç gelmiştir olabilirde tabi yazı ve ifadeler çok orjinal düzgün iyi bir yazarın kaleminden hikaye edilmiş gibi.
neyse Allah kimseye vermesin.

Bide başlıktaki aşık kelimesine şapka bile takılmış yazı o kadar düzgün ve dikkatli..
acılı bir insan için bu dikkat fazla değil mi..
tırsa tırsa kaç msj yazdım ya ben.
derdim neyse gerçek olmasın diye taktım konuya :KK53:

Canımın acıdığı şu günlerde geldi bu konu...

Arkadaşım bağıra bağıra susmayı öğretir bu hayat ve insanlar....

Sana ne diyeceğimi ne yazacağımı bilemedim üzgünüm...........

Allah yardımcın olsun :KK34:

Bence de extrem bir durum yok..

Görgülü, iyi eğitimli ve maddi anlamda kaygısı olmayan birinin takınabileceği seviyede bir olgunluk..

Aldatılan ya da evliliği biten pekçok arkadaşım benzer tavır sergiledi ..

masaya yüzük bırakma genelde filmlerde olur kurmaca gelmesi belki birazda bundan hamile bir kadın çekip gidebilir ordan şok geçirmişin o an.herşeyi düzgün adam hiç firesi yok sende tak diye yüzüğü bırak şoku falan 5 dkk da atlatıp .
ya işte bilemiyorum filmlerden gerçkelerden yola çıkılıyor tabi olabilirde. çok olgun hamile bir insanmış ben hergün ağlamaktan geberiyodum ota b.ka.
belki o anda güç gelmiştir olabilirde tabi yazı ve ifadeler çok orjinal düzgün iyi bir yazarın kaleminden hikaye edilmiş gibi.
neyse Allah kimseye vermesin.

Allah kimseye vermesin...ama aklima gelen yasadigim tek sok trafik kazasi...Daha once hic trafik kazasi gecirdiniz mi bilmiyorum....o an sok aninda kardesim arka koltukta kilitlendi kaldi, bana ise cok garip bi sogukkanlilik geldi, ilk isim arabadan cikip, kardesimi cikarip, arabanin patlama ihtimali karsi herkesi etraftan uzaslastirmakti, gecen arabalari durdurup ambulans cagirdim. tuhaf bir sekilde yapilmasi geren herseyi yaptim, tuhaf bi hissizlik vardi, tabi kardesimi almaya ambunlans gelene kadar...o aci sirenle ambulansa bindirince aglama krizi basladi...demem o ki, bazen sok aninda insan kontrolu kaybetmeye biliyor, cok mantikli ogretilmis gibi hareket edebiliyor..tabi acisi sonra cikayor o ayri...arkadasin hikayesi bana hic uzak bi hikaye gibi gelmedi....

Bide başlıktaki aşık kelimesine şapka bile takılmış yazı o kadar düzgün ve dikkatli..
acılı bir insan için bu dikkat fazla değil mi..
tırsa tırsa kaç msj yazdım ya ben.
derdim neyse gerçek olmasın diye taktım konuya :KK53:
Yahu kadın ÖĞRETMEN. Ayrıca bu olayları olayı yaşadığı gün değil 5 gün sonra yazıyor. Sıcağı Sıcağına değil. A ya şapka koyar. Öğretmenlikten gelen bir el alışkanlığı vardır. Senaryolar üretmeyin rica ederim. Hayatta herşey olabilir. Benimde bir hikayem var. Yaşamasam ve başkasından dinlesem asla inanmayacağım bir hikaye. Bu Yüzden yapmayın böyle yorumlar bence. Eminim bunların bir şaka Olmasını konu sahibi herkesten çok isterdi

Konu sahibi hamile onlarla tartışıp kendini bebeğini riske mi atsaydı . Ayrıca konu sahibi yürüyerek gidiyorum demiyor . Arabasını gördükten sonra yanına gitmek 5 dk diyor . Orada detaya girmemiş .Arabayla mı yürüyerek mi gitti bunun detayını vermemiş .

Yahu kadın ÖĞRETMEN. Ayrıca bu olayları olayı yaşadığı gün değil 5 gün sonra yazıyor. Sıcağı Sıcağına değil. A ya şapka koyar. Öğretmenlikten gelen bir el alışkanlığı vardır. Senaryolar üretmeyin rica ederim. Hayatta herşey olabilir. Benimde bir hikayem var. Yaşamasam ve başkasından dinlesem asla inanmayacağım bir hikaye. Bu Yüzden yapmayın böyle yorumlar bence. Eminim bunların bir şaka Olmasını konu sahibi herkesten çok isterdi
Arkadaşlar konu sahibi bir öğretmen. Bu akıcı yazı ve anlatış şekli ordan geliyor olmasın?
efide efide
tamam pes ediyorum. konu temiz madem Allah yardımcısı olsun çok üzücü bir durum.
Banada kızmasın konu sahibi bdv bize temkinli olmayı öğretti :KK12:

Oncelikle yorumlari okuyunca uzuldugumu bilmenizi isterim. Yine de bu surecte bana destek olan herkese tesekkur ediyorum. En basindan beri.
Haber olaylarina girmek bile istemiyorum acikcasi. Keske yazmasaydim dedirten durumlar oldu.
Insanlar sorunlarini burada yazarken farkli farkli sebeplere sahiptir eminim. Benimki ise kimseye anlatamamakti sadece. Buraya yazmak, kelimeleri bir araya getirip cumle kurmak bile zorken birine anlatmak benim icin cok uzakti. Ilk buraya yazdim bu yuzden.
Tabiki su saatten sonra devamini getirmek istemiyorum kendimce hakli buldugum sebeplerden.
Bir araba mevzusu ayrintisi mi bu kadar inanilmaz kildi nedir anlayamadim ama onemli degil, caniniz sagolsun. Merakinizi giderebileceksem iki arac var. Onun ki ortak aldigimiz bir arac evlendikten sonra. Benimkisi ise babamin hediyesi.
Yazilarim ise sadece edebi yonumun iyi olmasidir belki. Bu konuda meslegimi hatirlayanlara tesekkur ederim sayginizdan dolayi.
Yazamadigim su surecte barismayi ya da oyle bir ihtimal olabilecegini dusunenlere; gordugum manzara tanik oldugum o anlar omur boyu hafizamdan silinecek turde degil benim icin. Baskasi unutabilir saygi duyarim. Fakat ben onu affetsem, bir daha kendimi affedemem ve tum hayatima mâl olur. Oyle bir hayati yasamamayi tercih ediyorum.
Gercek olmadigina inanan arkadaslara tek sitemim, bende cok konu okudum burada aylarca fakat inanmadigim konulara yorum yazmadim. Oyle yapmanizi tercih ederdim ama yine de saygi duyuyorum.
Hic kimsenin hayati boyunca boyle acilar yasamamasi dilegiyle, hoşçakalın.

Oncelikle yorumlari okuyunca uzuldugumu bilmenizi isterim. Yine de bu surecte bana destek olan herkese tesekkur ediyorum. En basindan beri.
Haber olaylarina girmek bile istemiyorum acikcasi. Keske yazmasaydim dedirten durumlar oldu.
Insanlar sorunlarini burada yazarken farkli farkli sebeplere sahiptir eminim. Benimki ise kimseye anlatamamakti sadece. Buraya yazmak, kelimeleri bir araya getirip cumle kurmak bile zorken birine anlatmak benim icin cok uzakti. Ilk buraya yazdim bu yuzden.
Tabiki su saatten sonra devamini getirmek istemiyorum kendimce hakli buldugum sebeplerden.
Bir araba mevzusu ayrintisi mi bu kadar inanilmaz kildi nedir anlayamadim ama onemli degil, caniniz sagolsun. Merakinizi giderebileceksem iki arac var. Onun ki ortak aldigimiz bir arac evlendikten sonra. Benimkisi ise babamin hediyesi.
Yazilarim ise sadece edebi yonumun iyi olmasidir belki. Bu konuda meslegimi hatirlayanlara tesekkur ederim sayginizdan dolayi.
Yazamadigim su surecte barismayi ya da oyle bir ihtimal olabilecegini dusunenlere; gordugum manzara tanik oldugum o anlar omur boyu hafizamdan silinecek turde degil benim icin. Baskasi unutabilir saygi duyarim. Fakat ben onu affetsem, bir daha kendimi affedemem ve tum hayatima mâl olur. Oyle bir hayati yasamamayi tercih ediyorum.
Gercek olmadigina inanan arkadaslara tek sitemim, bende cok konu okudum burada aylarca fakat inanmadigim konulara yorum yazmadim. Oyle yapmanizi tercih ederdim ama yine de saygi duyuyorum.

Yine hanımefendisiniz hocam.. Kendinize dikkat edin nolur, canınız sıkıldığında dertleselim tekrar icinize atmayın. Bikaç kötü düşünce için kendinizi cekmeyin.
Biliyorum cok mutlu olacaksınız, siz de inanın buna. Karşınıza sizin kıymetinizi bilecek birisi çıkar umarım.
Allaha emanet olun.

İyi olmanıza sevindim .Her işte bir hayır vardır derler .Belki de bunda da vardır .

Bu sitede okadar bozuk Türkçe ile yazılan yazılar varki konuyu anlamak bir yana insanın okuyası dahi gelmiyor Dünyanın en acı olayı olsada. Anlatım bozukluğu had safhada. Arkadaşların anlayamadıkları bir husus var belkide yaşamadıklarından. Insan acıdan dibe çökmüşken duygularını yazıya dökerken herzamankinden daha güzel ifade edebiliyor. Hele bide kalemi biraz olsun kuvvetliyse. Tıpkı sizin gibi. Bu yüzden mazur görün onları. Bu imtihanız bitecek ve sizi gerçekten hakedecek bir insanla yeni başlangıç yapacaksınız birgun. Çok mutlu olmanız dileğiyle....

X