Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

inanamıyorum :KK57: nedir bu haber şoku? etik mi şimdi bu, gerekli izinler alındı mı, konu sahibi bilgilendirildi haberdar edildi mi ne biçim iş bu anlayamadım?!

Ben size ne olacagini soyliyim; esiniz kacamak yapmaktan keyf alip kendini asik saniyor.bir sure sonra size donecek cnku vicdani agir basacak(diger kadindan hevesini almis olacak) size yalvaracak ozur dilicek.sizde bebeginiz icin barisip pollynacilik oynamaya devam edeceksiniz.(umarim siz bari bunu yapmazsiniz.)

Ben size ne olacagini soyliyim; esiniz kacamak yapmaktan keyf alip kendini asik saniyor.bir sure sonra size donecek cnku vicdani agir basacak(diger kadindan hevesini almis olacak) size yalvaracak ozur dilicek.sizde bebeginiz icin barisip pollynacilik oynamaya devam edeceksiniz.(umarim siz bari bunu yapmazsiniz.)
Siz konuyu bastan sona okumadınız sanırım ve arkadasın aralarda verdiği cevapları da..K.itabı ortasından okumus gibi bir hava var yazınıda...

Siz konuyu bastan sona okumadınız sanırım ve arkadasın aralarda verdiği cevapları da..K.itabı ortasından okumus gibi bir hava var yazınıda...
belli olmaz belkide vazgeçer boşanmaktan. bu durumda olup sırf cocuğu için boşanmaktan vazgeçen bir sürü insan var. adam dönmeye kalkarsa gönlünü almaya çalışırsa falan barışadabilir.

Kaç gündür düşünüyorum üzülüyorum mutsuz oluyorum yorum yaptım bi kaç kere lütfen yanlış anlama ama bir şey sormak istiyorum aklıma takıldı kaç kere ağlayarak okudum yazını .... sen yürüyerek gidiyorsun sonra arabayla mi geri dönüyorsun ... arabayı mi istedin eşinden lütfen yanlış anlama aklıma çok takıldı

Bu konuya arada bakıyorum..

Herseye car car konuşan ben bu konuya yorum yapmamıstım. Cünkü bu konu herkesi yaraladı bende dahil. Ne desem nasıl teselli etsem bilemedim..

Bir de üstüne üstlük haberde yazılan yorumları okudum. Bazıları o kadar cirkindi ki , böyle bir konu üzerinden insanlar nasıl nöyle rahatca lakayıtca konusur bilemedim..

Allah senin ve masum bebeginin yardimcisi olsun. Dualarim sizinle..

etik mi doğru mu tartışılır ancak sosyal medyada herkese açık bir platforma paylaşılanlar özel hayat diye nitelendirilemez sanırım ,bunun bir yaptırımı olacağını sanmıyorum
belki de daha iyi olur adi koca belki görür de utanır kendinden gerçi onda o yüz varsa
şahsen ben bu haltı yesem herkes biliyor gibi hissederim kimsenin yüzüne bakamam
tabi bir de kknın reklamı da oluyor aslında bi taraftan reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla bakılıyorsa

bence de konu sahibi eşinden bir adım gelse boşanmaktan vazgeçebilir
farkında olmasa da bilinçli yapmasa da şu anki asil sessiz duruşunun adamı etkileceğini neyi kaybettiğini göstereceğini düşünüyor
adamın kıymetini anlayıp dönmesini bilinç altında da olsa istiyor olabilir
ancak o işler öyle olmuyor işte
bu kadar adileşen bir adam vicdan azabı falan çekip kendine gelmez
umarım konu sahibi de bebeği ve kendi için öyle bir adamla hayatı kabullenmez

Sozcu bizim o adi kocaya ettigimiz beddua ve yorumlarimizi da yayinlasaydi bari.... belki o adi insan ve o pislik kadin okur da bi nebze utanirlardi kendilerinden... O buyuuuuuk! Askiniz kadar taş düşsün basiniza emi!

X