Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Bebeğin ve senin sağlıklı olmana çok sevindim insallah toparlarsin zamanla herşey gönlünce olsun

lütfen kendini merak ettirme..
ara ara yaz bize..
dikkat çekmeyen isteyen gelip fake yazıyor artık onlara söyleyecek söz bulamıyorum..
destek olmasın da bari uzak dursun yok onuda yapamıyor..
konunun kilitlendiğini görünce çok sinirlendim..
arabaya takılanları hele hiç anlamadım..
ikinizinde arabasının olduğunu tahmin etmek demek ki kimine göre çok zor..
iyi olduğunu bilmek isterim kendi adıma:)
sağlıcakla kal..

Bu konu beni o kadar üzdü ki bugüne kadar hiç yazamadım. Ama o kadar sinir oldum ki yazayım artık.

Konu sahibi o kadar iyi niyetli ki hala milletin neye kafayı taktığını anlamamış.

Şöyle yazmıştı: Bir plaka ve saniyeler sonra o plakanın eşimin arabasının plakası olduğunu anımsadım. İçimde tuhaf bir şeyler oldu ve durdum. Çok uzaklaşmamıştım zaten... Bacaklarım titriyordu yürürken, arabanın bulunduğu yere kadar gittim. 5 dakika yürümedim zaten.

Millet buna takmış işte. Orada yürüdüm yazmış sonra çıkarken arabaya binmiş. 2 araba olduğunu öğrenmek bile yetmeyecek bir kısmına. Neymiş, ama yürüdüm demiş.

Masaya kadar arabayla mı gidecekti? Masaya bitişik mi park edecekti arabayı? Yürüyecek tabii. Kendi demiş zaten bak: "saniyeler sonra o plakanın eşimin arabasının plakası olduğunu anımsadım... durdum. Çok uzaklaşmamıştım zaten... arabanın bulunduğu yere kadar gittim. 5 dakika yürümedim zaten"

Bakın tane tane anlatıyorum. Arabayla evine doğru gidiyor. Arabasını sürerken plakayı görüyor. Aradan saniyeler geçiyor. Plakayı anımsıyor. Duruyor. Arabayla gittiği mesafeye bakılınca çok uzaklaşmamış. Arabayı park ediyor. Biraz önce kendi arabasıyla yanından geçtiği eşinin arabasına doğru gerisin geri yürüyor. Bu yürüyüş 5 dakika sürmüyor.

Eşinin arabasının yanından yürüyerek geçmiş olsa, saniyeler sonra arabanın plakasını anımsasa, durup gerisin geri yürüse, bu neredeyse 5 dakika mı sürer? 5-10 saniyede geri yürür ya. Çünkü plakayı anımsamadan sadece saniyelerce gitmiş. Saniyeler nerede neredeyse 5 dakika nerede. Bu kadar zaman farkı anca sen o noktadan arabayla geçersen sonra da geri dönerken yürürsen olur. Hayır şunu anlamıyorum. Kafeye giderken yürümüş de eve arabayla gitmiş, bunu fark ediyorlar da anlattığım şeyi nasıl düşünemiyorlar?

Konu sahibi bu ayrıntıyı iyi ki yazmış. Yazmasa ne olacaktı peki? Herhangi bir konunun doğru olma ihtimali düşük olsa bile, ya doğruysa diye düşünmek gerekmez mi? Şüphe edenler de üzüntülerinden doğru olmadığına inanmak isteyip öyle yazmışlardır sanırım.

Konu hakkında yazamayacağım. Sadece şunu diyeceğim, konu sahibi, en yakın zamanda güzel güzel mutlu mutlu haberlerini alalım inşallah.

Vay be güzel Türkçe kullanıyor hanımefendiliğini koruyor diye fake oluyor. Konu sahibi başlıkta şapka kullanmış kesin fake. Hayır öyle düşünüyorsan yazma. Eğer gerçekten fake çıkarsa-hiç sanmıyorum- gelip burda ben demiştim anlamıştım hehe çok zekiyim demek için mi konu sahibinin acısını deşercesine ya gerçekse diye bir an bile düşünmeden bunları yazıyorsunuz buraya? Çok merak ediyorum gerçekten

elmalı turtam sürekli aklımdaydın...
olaydan sonra neler yaşadın, şimdi ne durumdasın, doğum yaptın mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…