Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Sakincasi var mi ki kkdaki konunun internette baska sitede yayinlanmasinin?
Sonucta gazete bunu haber olarak yayinliyor hem de internet sitesinden her tiklamada reklam gelirleri artiyor. Ayrica kisi burada hayatini paylasiyor. Ne bileyim bana kotu geliyor. Neyse sordum bakalim onlar gerekli cevabi verirler.

şu ikinci kadınları boğmak istiyorum. Sanki başka erkek yok bakacak. Evli erkeklerin aklını çelerek kendilerine bağlıyorlar.

Konu sahibesi güzel ve güçlü kadın... Allah öyle mutluluklar yaşatsın ki sana bugünlerin için iyi ki olmuş diyebilesin...

iki gün üst üste olması da garip yani
çok sevmişler anlaşılan burayı

Ben dehşete kapıldım. Burada kadınlar en mahrem sırlarını paylaşıyorlar ama yazılanlar dalga dalga internette yayılabiliyor. Ben yönetime sordum asla izin vermemişler ama yayılmasına da henüz engel olabilmiş değiller hatta nasıl engel olabilecekler/ olabilecekler mi çok merak ediyorum. Bu yasal mı? Üyelik şartı ile yazışma yapılan bir siteden bilgiler alınıp nasıl internete yayılabilir? Aramızda avukat olan ya da konu ile bilgisi olan var mı? Konu sahibi arkadaşımız bu konuda bir şey yapmayı düşünüyor musun bu dertlerin içindeyken, çok üzgünüm.

Son düzenleme:
sanırım evliliğimde en çok korktuğum şey...
Eşimin başkasına aşık olma ihtimali!
Hiçbir şey diyemezsin, düzeltilecek birşey kalmamıştır.
Hayatın boyunca unutamayacağın bir darbe...
Allahım bir de hamilesin :KK43:
Dik dur! Bebeğin için.
yuva yıkanın yuvası olmaz.
ah alan bulur belasını.
senin üzüntün üstüne o ikisi zaten mutlu olamazlar asla!
Ama sen bu ilk şok evrelerini atlattıktan sonra ayaklan.
Bu hayat senin. senden önemli hiçbirşey yok.
sen varsan var bu hayat. unutma bunu.
yaşamını güzelleştirmeye bak.
kabullen önce herşeyi.
sonra arkanda bırak.
Allah yardımcın olsun canım benim.

Günledir aklımdasınız o kadar zor ki ..
O herifin aldığı bunca ah boşa gitmeyecek Rabbimin adaleti büyük.
İnşallah bebişinizle çok çok mutlu olacaksınız sizi çok daha hakeden biriyle güzel bir yuva bile kurarsınız ileride. Ahlaksız adamla kadında kendi mutsuzluklarında boğulacak inşallah.

X