Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Gerçekten çok üzücü sinirlerim bozuldu dişimi sıkıyorum hala,
Bukadar karaktersiz olamaz ,aşık olmuş öylemi yerin dibine girsin aşkı,
O karşısındaki insanA ayrıca yazıklar olsun ,yuva üstüne yuva kursun bakalım ne kadar mutlu olacak,
7 aylık hamilesiniz vicdansızlar,buradan çok söylenecek kelime varken insan kendini firenliyor maalesef
rabbim yardımcınız olsun o sizin meleğinizi haketmiyor zaten böyle bir insana da baba denmez,

Allahin cc cezasi yedin bir halt bari dogru duzgun ifade et dilerim mutlu olmaz o askida 3 5 gun sonra biter hevesini alsinda bir.. ey siteeee kufretmek istiyorum neden yasak neden neden neden ????
Cok iyi yapmisisniz cirkinlesmeden anlayana diycem ama cirkin kismini o halletmis uzulmeyin sizin sucunuz degil kendi pisligi sizde asik olabildiniz o zaman ne yapacakti?Allahcc size selametler nasip etsin dualarimdasiniz

Tüm bunlar olurken o yuva yıkan pislik kadın hiç mi tepki vermedi? İnsanlar bu kadar mi uçkur derdine girmiş,bu kadar mi acizlesmis. İnanılmaz üzgünüm su an. Allahım her daim yanınızda . Çocuğunu böyle bir pislikle buyutmedigin için şanslısın. İnşallah bundan sonrası güzel olur.
Dava açın, maddi manevi tazminat da talep edin. ve hatta o kadına da tazminat davasi açın.

çok üzüldüm içim acıdı resmen.
çok asil bir insansınız bebeğiniz sizin gibi annesi olacağı için çok şanslı öyle babada olmaz olsun. yerinizde olsam bende görmesine izin vermezdim ama ne olur yalnız kalmayın 7. aya gelmişsiniz yanınızda birileri olsun bebeğiniz için.
rabbim sabır versin
diyecek birşey bulamadım

Konu sahibi gunlerdir evde yalniz misin? Yaninda hic kimse yok mu? Esin evde mi kaliyor? Lutfen yalniz kalma, evde seninle birlikte biri olsun! Anneni falan cagirabilirsin, olanlari anlatmak zorunda degilsin su an.

Telefonumda bir mesaj “ELİMDE DEĞİLDİ, AŞIK OLDUM, BENİ AFFET BİLE DİYEMEM, SENİN DE YOLUN AÇIK OLSUN…”

En çok canımı yakan da, tüm bunları 7 aylık hamileyken yaşıyor olmak. [/QUOTE]

Bu adamdan zaten koca da baba da olmazmış. Bir bebek beklerken rahatça "senin de yolun açık olsun" diyebiliyorsa.... Sana tavsiyem zaten acın sonsuzdur. Zaten olan olmuş. Onun bu kadar kolay gitmesine izin verme. Acıyı sen çekeceksin. O da rahatça mutlu bir şekilde yoluna devam edecek? Okkalı bir tazminat davası aç hem kadına hem adama. Bunu mutlaka yap lütfen.

Keşke o mesajı hiç yazmasaymış da okumasaydiniz zaten öğrendiniz sizi daha çok yıkmış

Ben bile konu başladığından böyle içerik çıkacağını tahmin bile etmemiştim çok üzüldüm

Allah yardımcınız olsun

Arkadaşım duygularını yaşa elbette ama burda yapılan mantıklı yorumları da es geçme, mesela o sesli mesajı silme, haklarının peşinde ol, o kadın ve o adam ilk şoku çoktan atlattı ve hatta rahatladılar, sen duygu deryasında boğulurken dikkat et sana maddi kayıplar yaşatmasın kocan

çok üzüldüm ya, umarım sen ve bebeğin bu süreci çok yara almadan atlatırsınız.Sen artık annesin, lütfen kendine dikkat et.Bebeğin erken doğabilir, sen üzüntüden dolayı hasta olabilirsin, anneni çağır yanına, sana yardımcı olur hem.Eşinde hiç karakter yokmuş, Allah ıslah etsin onu.Allaha emanet ol.

Bazen insanlığa olan inancım yeniden artıyor. Hiç tanımadığımız birinin acısını hissetmeye çalışıp iyi temennilerde bulunabiliyoruz. Ne hoş.

ELMALI turtam ELMALI turtam yaşadığın çok zor , sana hissettirdiklerinin belki binde birini hissettik kendimizi yerine koyarak. Hiç ummadığımız şeyler yaşıyoruz hayatta.

İnanıyorum ki çok pişman olacak. Bilmem affeder misin veya affetmeli misin asla yargılamam, hüküm vermem bu konularda. Ama ne kadar incindiğin buna rağmen hayata karşı artık daha da güçlü durman gerektiğin bir gerçek.

Çocuğunu gösterip göstermeme konusunda da yorum yapamayacağım, bu olaylar yatıştığı zaman daha sağlıklı bir karar verirsin konuyla ilgili.

Birileriyle paylaş, rahatlaman adına çok önemli. Dua et ve mutlaka bir uzmandan yardım al. İnsan ilişkileri konusunda eğitim görmüş kişiler şu dönemde nasıl davranacağın konusunda en sağlıklı kararı verecektir.

Hayat ne yazık ki adil değil fakat emin ol Allah'ın adaleti şaşmaz.

Çok kolaylıklar diliyorum sana tüm samimiyetimle. Umarım doğacak bebeğin yeniden kanat olur sana ve uçmaya başlarsın.

Kalbim acidi. Ben bu kadar uzulmusken seni dusunemiyorum. Haklisin biz ne dersek teselli bulamayacaksin cumlelerimizde ama lutfen sunu unutma karnindaki melegin cani sana emanet. Elbet bunlar gececek zaman hangi aciyi silmiyor ki.. Yalniz kalma, cok guvendigin biri olsun yaninda mutlaka. Insan insanin zehrini alir, derdine ortak olacak insanlardan uzak tutma kendini.

çok uzuldum senin ve bebegin için
ba$ligi okuyunca in$ evli deildir dedim,hamilelik aklima gelmemi$ti :KK43:
sakin gurur fln yapayim deme donuna kdr al o adamin herseyini , oteki kadininda
bebegin için guçlu ol sava$ ve kazan
ailenede soyle dunya alem duysun yaptiklarini insan içine çikamasin yuzu olmasin

Okurken içim yandı. Çünkü o "di" li geçmiş zamana eşim okadar çok uyuyorki ama ya böyle bana ve evine oğluna böylesine düşkünken o da öyle bişey yaparsa diye içime bıçak saplandı.
Allah yardım etsin onlarada gün yüzü göstermesin. Ben olsam bende çocuğumu göstermezdim. Hamilelij çok zor ve naz niyaz isteyen bir durum. Sen bu haldeyken seni bu hale düşürenler utansın.
Yanlarına kalmasın. Karnındaki masumun günahını aldılar

X