Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Ahh ne kadar zor bir durum.Lütfen güçlü durun karnınızdaki bebek için :KK43: Ben okurken bile yaşadım sanki o anı.

Aaa aaaa aaaaa!!!!!
Dehşetle okudum yeminle. Bacım kusura bakma ama ne şrfsiz bir adammış ya!!!!!
Valla bildiğim tüm küfürleri saydım. Film gibi yeminle yaaaa..
İnsan hamile karısına bunu yapar mı? Hadi yaptı diyelim bu kadar mı gamsızsın be adam kadın öğrenmiş ne hale gelmiştir ortada bir can var hadi kadına acımıyorsun üzülmüyorsun tamam da peşinden gitmezmisin, ne halde öğrenmezmisin. Bir mesajla mı. Ay valla tutmayın beni ben sıkıcam ümüğünü herifin.
Sende de ne metanet varmış, valla o yellozun saçını başını yolar, o herifin de ağzına yüzüne eder büyük olay çıkartırdım ben kesin asla sakin kalamazdım. Tam şirrete bağlardım tam.
Lanet olsun ahlaksızlığı, aymazlığı içimize aşk diye sokanlara..
Her şeyi o kadar basite indirgediler ki... aşkmış... b.k aşk. Ne aşkı lan ne aşkı? Aşk senin neyine..
Ay lütfen git ortalığı ayağa kaldır, milletin gözünden düşür şunu çocuğunu gösterme.
İnşallah sokaklarda sürünen bir dilenciye dönüşür amin.

Inanmiyorum ya pislik adam attigi mesaja bak ben okurken bile tuylerim diken diken oldu Allahindan bulsun Allahim en guzel cevabi versin onada onun yanindakinede bebeginizi Allahim size bagislasin

Sizin adiniza cok üzüldüm :KK43: suan yikilmis ola bilirsiniz ama cocugunuz icin ayaga kalkmalisiniz. Kendinize iyi bakmalisiniz...
Bu konuyu güvendiginiz biriye acmalisiniz, bir uzmandan yardim almalisiniz. Daha sonra bosanma davasini acin, o acmadan! Bu ona tokat gibi cevap olucak ...
Hakkinizda hayirlisi

Okurken içim parçalandı sanki..
Hele size attığı o mesajı okurken kalbimin agridigini hissettim..
Yazıklar olsun o adama ki karninizda bebeginizle size bu acıyı yasatmis.
Suna emin ol ki sizin mutsuzlugunuz üzerine asla mutlu olamayacaklar..
Biran önce bir uzamndan psikolojik yardım alıp yeniden doğmuş gibi bebeginizlr hayata dort elle sarılın.
Çok mutlu olacaksınız eminim..
Eşiniz olacak o pis sahsada yüklü miktarda nafaka talebinde bulunun bebeginiz için dusunun.
Aşık olduğu o sahada tazminat açın.
Sizin için dua edeceğim..

Cok ama cok uzuldum. Rabbim her seyi goruyor. Bu dunyada ve ahirette herkes hak ettigini yasayacak emin olun. Okuyunca gozlerim doldu hislerinizi hissettim sanki yasiyor gibi guclu durarak yuzugu birakip gitmissiniz siz cok duygulu naif ve kibar bir bayansiniz hissettiklerinizden yola cikarak anladim ne yazik bazi erkekler malesef bu guzellikleri gormeden hayatlarini karartiyorlar hata yaptiklerinin farkina variyorlar belki de ama gec oluyor. Bir kere guclu durun siz gururlu bir bayansiniz sakin affetmeyin cocuk olacak diye inanin bu duyguyla hem evlilik yurumez hem de cocuk saglikli hir birey olarak yetisemez erkekler affedilmeli cocuklar icin kurulu duzen icin vs diyerek aldatilmayi kabul eden eden kadinlarimizin hali ruhsal ve bedenen ortada zaten. Kesinlikle BOSANINNNNN. Hemen tek kelime etmeden evlilikte bircok hata affedilebilir ama aldatma ASLA ustelik hamilesiniz ne kisiliksiz bir adammis YAZIK ilerde yasayacagi pismanligi sindiden gorur gibiyim. Ne hali varsa gorsun zaten. Siz yolunuza bakin bebeginiz dunyaya gelsinnsaglikli ins isinizde var o sizi baglayacak hayata zaten biliyorum cok zor ama zamanla geciyor her sey onu olmus bilin o oldu ve biz evladinizla kaldik bitti bu kadar ins hayatiniza sizi anlayan guven veren mukemmel bir baba adayi cikar ve musmutlu olursunuz ornekleri cok ooo ooooo is yerimde neredeyse hepsi ikinci ucuncu evlilikleri hatta bir arkadasimiz var ilk esinden oglu ile kendi dugununde karsilikli oynuyorla fotolarinda evlendigi ikinci eside bekardi ustelik o kadar mutluki ins her sey olur sakin olun kendinize gelin rapor alin biraz sehirdisina cikin kafanizi toparlayin masaj yaptirin dinlenin dilekcenizi verin ve kurtulun ama lutfen kendi ruhsal sagliginiz ve kisilik gururunuz icin onu sakin affetmeyin ardiniza vakmayin lutfen

En guzel cevap sessizce gitmek. Yuce Rabbimize havale etmek ve gelecek icin dua etmek

Yazıklar olsun ya evde hamile eşi dururken bunu yapabilen adamlara diyecek kelime bulamıyorum.
Elinde olmadan aşık olmak diye birşeyin olduğuna da inanmıyorum.

Ona ask degil uckurunun derdine dusmek denir apacik. Vicdansiz,kalitesiz,kisiliksiz herif.
Bu arkadasimiz bu gunleri atlatacaktir ailesinin destegi ve bebeginin saglikli bir sekilde dunyaya gelip hayatina sevgi katmasiyla ama o adam biel denilemeyecek kisi herseyini kaybetmistir bu saatten sonra.

Lutfen hanimefendiye mantili tavsiyelerde bulunup destek olalim, belliki soka girmis ne yapacagini bilmiyor boyle bir durumda foruma yazi yazmis ailesini kanli canli birini arayip yardim almak yerine.

Biz burdan yardim edemeyiz lutfen yaniniza acilen birini cagirin, hamilesiniz cunku.

Allah'ın cezası herif. Mutlu olabileceğini mi sanıyor acaba. Hiç vicdan kalmamış insanlarda.

Bu yükü tek başına kaldırmaya çalışma arkadaşım. Rezil et elaleme. O mesajı da sakla donuna kadar al. 7 aylık hamile karısını ortada bırakmak neymiş görsün.

Kiyamam size cok uzuldum. Bide mesajda yaZdiklari belki onlari kafede gordugunuz andan daha cok aci yasatmistir. Rabbim bebeginizle size mutlu bir omur nasip etsin. Babasinin mutlu bir hayat kuramayacagi asikar merak etmeyin. Ailenizle paylasim yukunuzu hafifletin. Her hakkinizi sonuna kadar kullanin.

X