Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Velayet konusunda dert edeceğin birşey yok zaten. Ben sorulan soruya verdim sadece. Şu an şer gözüken bu olay kim bilir hangi hayırlara vesiledir. Bi Gün gelecek iyki olmuş diyeceksin. O gün şu an için çok uzak. Geçmez sandığın geçiyor . Bugun senin evinde ki tablo bir yıl önce benim evimde vardı. Eşya toplayan ve Kızının gözünün içine bakan aile. Bak geçti bir yıl. Seninde geçecek .

Sizi haketmemiş kesinlikle, duruşunuz çok güzel.. Ama daha sonra çok arayabilir...
Allah yardımcınız olsun, çok mutlu olursunuz dilerim...

Size de cok gecmis olsun. Oyle veya boyle benimki de gececek, belki bir yil sonra belki birkac yil, ama gececek insallah. Acita acita gececek ama yine de gececek. Cok sagolun.

Aynı durumun tıpkısını bir arkadaşım yaşıyor.. Ancak bir farkla , o evladını ret etmiş.
O da bu konuda hukuk açıklarını arıyordu en son. Ne yaptı bilmiyorum.
Jessey hukukçu o doğrusunu bilir lakin ben kendi çapımda mümkün olacağını sanmıyorum,biyolojik baba sonuçta, ihanet eşi bağlar çocuğu kapsama diye bakacaktır nahkeme

Velayet kişiye sıkı sıkıya bi hak olduğu için bu haktan feragat edilemez vazgeçilemez
Sadece çocuğun velayeti bir tarafa verilir karşı taraf ilerleyen zamanda velayet kendine verilmesi için dava açabilir ama uzun süre geçtikten sonra velayetin el değiştirmesi için çok somut sebepler gerekir
Çocuğun anne babayla ilişkisi açısından velayet hakkı önemli bu nedenlerle anlaşmayla velayet hakkindan vazgeciyorum olmuyor malesef
Velayet anneye verilir hakim de çocuğun iyiliği için o anki şartlara göre babayla kişisel ilişki kurulması hakkinda karar verir Baba da ister görür ister görmez o kendi kişiliğine vicdanina merhametine kalmış artık

Insallah. Cok sagolun. Su an o kadar sık hareket ediyor ki. Gozumdeki yasla birlikte minik de olsa bir gulumseme var yuzumde. Su iki ay gecse, bir kucagima alsam onu, bi koklasam herseyi unutuverecekmisim gibi. Insallah dediginiz gibi olur.
Bebegine odaklan canim.cunku o senin uzuntunu hissediyo.yazik o masuma.ALlah korusun uzuntuden erken dogum yaparsin.sabret canim her ne kadar zor olsa da.bebegini kucagina aldiginda biraz da olsa hafifleyecek acin.cunku cok farkli bi duygu minicik biseye sahip olmak.dunyalara degisilmez bi duygu.ama o sana bunlari yasatan kocan olacak adam yasayamayacak bu duygulari.yasamasin da zaten.inan icim parcalaniyo kac gundur o minik yavruya.kuzum benim... ama senin gibi bi annesi oldugu icin cok sansli...

Ya bu hikaye çok çok enteresan konu sahibiyle özeldende görüştük cinsel hayatları olduğunu ve ilgi gördüğünü söyledi,bu adam hangi ara aşık oldu gemileri yaktı madem eşini sevmiyodu niye ilgileniyodu sanki vicdan azabından iyi davranıyomuşta herşey açığa çıkınca vazgeçmiş gibi emin olun sizin kadar bizde üzüldük ve bizde çok merak ediyoruz bu soruları

Bir insan daha ne kadar piskin olabilir ki??
Ailesi tahmin ettigim gibi gelmisler. Kv veya kp demek icimden gelmiyor artik, ailesi diyebiliyorum. Babami aradilar acmadi. Sonra annemi aradilar. 4.kez aradiklarinda babam acti. Meger ogullariyla bulusmuslar, konusmaya gelmek istiyorlarmis. Kestirip atmamaliymisiz. Buyuklerle birlikte konusulsunmus.
Ben bilmiyor muyum sanki kendi istegiyle gelmeyecegini, biliyorum tabiki sonuna kadar. Ama ailesi herseyin bitmis oldugunu, geri donusu olmadigini bilmiyor, hala anlamadilar ya da anlamak istemiyorlar.
Evde ilk girdigimizde degistirdigimiz kilit vardi. Babam onu takti. Anahtar oldugu icin girebilecekleri dusuncesiyle. Gorusmeyi kesinlikle istemiyorlar ben istemedigim icin. Bu tarz seylerin olacagini biliyordum az cok. Uarim saattir yine cok kotuyum. Iste boylesine yipranmamak icin hersey tek celsede olsun bitsin istiyorum.

Benim de kafamda oturmayan şeyler yok değil bu konu ile ilgili ..

Yanlış anlaşılmasın fake iması değil kesinlikle bu..

Yani diyelim aşık oldu bu Adam o kadına ama hamilelik sürecinin geçmesini bekliyordu ki bu bebeği önemsediğini gösterir . O halde neden bu kadar kolay kabul ediş ? En azından Bebek için bir parça caba gösterirdi.. Ya da en basta yakalanmadan açık açık söylerdi durumunu..

Eş tuhaf bir psikolojide sanki çözümleyemedim.

Neyse bu Adam çok yanar döner olabilir. 3 gün sonra zırlaya zırlaya gelebilir çok pişmanım ühüüü diye..

Konu sahibi bir an önce bahsedilen protokolü hazırlat bence .. Biz de burda oh çekelim..

Kesin olan bişey varki oda adamın pişman olacağı.Bu adam zaten eşini önemseyen biriymiş konu sahibi öyle anlatıyor ama insan bikere arayıp sağlığını merak etmezmi fırtınanın durulmasını bekliyo sanırım,bu anlatılan profilin böyle yapması imkansız gibi bişey demekki kimseyi yeterince tanımıyoruz ve kimseye güvenmicez

Insan boyle bir duruma dusunce aslinda hic yasamak istemeyecegi seylere keske kelimesini eklemek istiyor. Keske bir sogukluk, anlasmazlik, gecimsizlik vs. olsaydi da zaten belirtiler vardi, bitirmeye yer ariyordu diyebilseydim.

Erkekler bu derece cigrindan ciktiklari icin bence gelrcekte evlilik gibi bir kurum kalmayacak zaten o kurumun icine etmisler artik nesilde nasil turer allah bilir ihanet cok buyuk sorun olmus ne gunlere kaldik

KV KP şu an en son dinleyeceginiz kişiler olsun
Hiç onemsemeyin ne derlerse desinler
Anne ve babanız gerçekten eli opulecek insanlar
En kisa zamanda bunlardan kurtulursunuz inşallah

Sen şimdi kendi çabasıyla Bi gelsin pişmanlık belirtsin istiyorsun yüreğinin bir köşesi ile de boşver Canım..

O zaman daha cok yıpranırsın .

Ben senin çok iyi niyetli ama eşininse çok sinsi, poker surat Bi Ada'm olduğunu düşünüyorum.

Hatta şuan ki herşey senin olsun hallerinin bile bir tür strateji olabileceğinden korkuyorum.

Belki isteyebileceğini istedikten sonra neyiniz var bilemem ama gözüne çok gelecek bu sefer dön ühüüü yapacak sana maskesini takacak..

Sen deseydin ki aramız soğuktu, sezmiştim . O zaman Bi parça sende kabahat bulucam da sanki Adam çok profesyonel ..

Aslında hocam oturup konussanız? Barısmak icin degil ama ne neden olmus öğrenmek icin. En azından siz kafanizi kurcalayıp durmazsnz. Sonra da birdaha asla yüzünü görmezsiniz.

Insan boyle bir duruma dusunce aslinda hic yasamak istemeyecegi seylere keske kelimesini eklemek istiyor. Keske bir sogukluk, anlasmazlik, gecimsizlik vs. olsaydi da zaten belirtiler vardi, bitirmeye yer ariyordu diyebilseydim.
Al işte bu yüzden sen çok masumsun ya..

Aldatmanın bahanesi olmaz ama Adamı canından bezdiren , Adam gözünün önünde mutsuzları oynarken ya da karısının yüzüne bakmazken sırf düzenim devam ediyor diye üç maymunu oynayan cok kadın var.

Sonrası ihanet oluyor halbu ki göz göre göre bu durum.

Ama senin durumun çok tuhaf..

Yok gelmesin, pisman da olmasin. Olmasin ki bir daha geri donmeyeyim bu girdigim yoldan. Mal mulk konusu da elindeki herseyi alsam da durumu kotuye gidecek ya da ortada kalabilecek biri degil. Koymaz ona yani. Ben yine de cocugumun hakkindan fazlasini talep etmek istemiyorum. Ailem de saygi duyuyor fikrime.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…